رئیس‌جمهور فرانسه”مکرون بامعلمش ازدواج کرد”+عکس یادگاری سران G7باهمسران

رئیس‌جمهور فرانسه

مکرون ۱۷ ساله چگونه عاشق معلم ۴۰ ساله‌اش شد!

خاطرات جالب پدر و مادر رئیس‌جمهور فرانسه،از ازدواج عجیب پسرشان .
 امانوئل مکرون متولد ۳۰ آذر۱۳۵۶است/همسرش ۲۴ سال از او بزرگ‌تر است.(ازدواج ۲۹سالگی)
درادامه  اظهارات توهین‌آمیز «ژائیر بولسونارو» رئیس‌جمهور برزیل در مورد همسر رئیس‌جمهور فرانسه،  ۰۴ شهریور ۱۳۹۸دراجلاس سران گروه ۷ خواهیدخواند.
تصویر والدین مکرون چگونه متوجه ارتباط او با معلم 40 ساله‌اش شدند؟

به گزارش ایندیپندنت؛ امانوئل مکرون، رئیس جمهور منتخب فرانسه، علاوه بر  شگفتی‌سازی در عرصه سیاسی این کشور، در دو موردِ ازدواج و سن کمش در راهیابی به الیزه نیز تعجب همگان را برانگیخته است.

مکرون ۳۹ ساله جوانترین رئیس جمهور تاریخ فرانسه است و ازدواج وی با معلم ادبیات دوران مدرسه‌اش، که ۲۴ سال از او بزرگ‌تر است، نیز توجه بسیاری از رسانه‌ها را به خود جلب کرده است.

«آنه فولدا»، نویسنده‌ای که نگارش کتاب “امانوئل مکرون: یک مرد جوان کامل” را برعهده دارد، برای تکمیل بخش‌هایی از کتاب خود، با والدین رئیس جمهور جدید فرانسه صحبت کرد که با اطلاعات دست اولی در این باره مواجه شد.

امانوئل ۱۵ساله عاشق معلم ۴۰ ساله‌اش شد

«فرانسواز نوژه مکرون» مادر رئیس جمهور  فرانسه، درباره نحوه مطلع شدن از عشق عجیب پسرش  گفت: ما زمانیکه امانوئل تنها ۱۵ سال داشت،

از روی رفتارهایش متوجه شدیم او در مدرسه به یک نفر علاقه‌مند شده است.

ابتدا از روی نام فامیلی او تصور می‌کردیم به دختر معلم ادبیاتش (لورنس) که با او همکلاس بود، علاقه‌مند شده است اما در کمال تعجب از طریق یک دوست خانوادگی متوجه شدیم او عاشق معلمش شده است نه دخترش!

«مادر» امانوئل در ادامه گفت: زمانیکه از حقیقت ماجرا اطلاع یافتیم به کلی شگفت‌زده شدیم. به یاد ندارم هیچگاه امانوئل را به بیرون انداختن از منزل تهدید کرده باشیم. بنابراین، فقط ترجیح دادیم مدرسه او را تغییر دهیم. سپس با «بریژیت» صحبت کردیم تا دیگر قرار ملاقاتی با امانوئل نگذارد؛

اما او فقط پاسخ داد«هیچ قولی نمی‌توانم بدهم

مادر امانوئل مکرون در ادامه گفت: پسر ما در آن زمان فقط ۱۵ سال داشت و پی بردن به علاقه‌مندی او به معلم ۴۰ ساله‌اش -که سه فرزند بزرگ همسن امانوئل داشت– موضوعی نبود که بتوانیم آن را هضم کنیم.

«ژان میشل مکرون» پدر رئیس جمهور  فرانسه، نیز در این باره گفت: وقتی از موضوع مطلع شدم برای لحظاتی کنترل خود را از دست دادم و به روی صندلی افتادم..

طلاق معلم مکرون-برای برای ازدواج مجدد

سرانجام در سال ۲۰۰۷ میلادی(۱۳۸۶شمسی)بریژیت از همسرش جدا شد تا بتواند با امانوئل جوان ازدواج کند. 

امانوئل مکرون نیز با حمایت مادربزرگش توانست نظر والدین خود را درباره ازدواج با او تغییر دهد. این ازدواج زمانیکه امانوئل و بریژیت هر کدام به ترتیب ۲۹ و ۵۴ سال داشتند، صورت گرفت. امانوئل مکرون در مراسم ازدواج خود رو به سه فرزند «بریژیت» گفت: «مرسی که ما را به عنوان یک زوج غیرمتعارف در کنار خود پذیرفتید
ماکرون با بریژیت تروینو که ۲۴ سال از او بزرگتر است و در دبیرستان لا پروویدانس در آمیان معلم او بوده ازدواج کرده است. این زوج نخستین بار وقتی ماکرون ۱۵ ساله و شاگرد او بود همدیگر را دیدند، ولی تازه وقتی او ۱۷ ساله شد عقدکردند.

والدین او ابتدا سعی کردند با فرستادن او به پاریس برای اتمام سال آخر مدرسه این زوج را از هم جدا کنند چرا که فکر می‌کردند جوانی او این رابطه را نامناسب کرده، ولی این زوج پس از فارغ‌التحصیلی او با هم ماندند  و در سال ۲۰۰۷ ازدواج کردند.
این زوج هم اکنون با سه فرزند تروینو از ازدواج قبلیش زندگی می‌کنند

به گفته فرزندان بریژیت، آنها در طول این ده سال زندگی شادی را در کنار یکدیگر سپری کرده‌اند و تصمیم گرفته‌اند فرزند جدیدی به دنیا نیاورند./جام جم

توضیح مدیریت سایت-پیراسته فر:خانم معلم«بریژیت» درسال  ۱۳۷۳ باشاگردش«امانوئل» عقدکرد درحالیکه هنوز طلاق نگرفته بود وبعد۱۳سال موفق به طلاق شد!

امانوئل مکرون ۳۹ ساله به عنوان هشتمین رئیس جمهوری پنجم فرانسه (بیست و پنجمین رئیس جمهوری) جانشین «فرانسوا اولاند» سوسیالست می شود و سکان هدایت این کشور را در دست می گیرد.

وزارت کشور فرانسه مشارکت مردم این کشور در پای صندوق های رای گیری را بیش از ۸۵ درصد اعلام کرد.

۳۴٫۹ درصد سهم خانم’مارین لوپن’ از آرا بود.

مردم فرانسه با این انتخاب به جای انتخاب پوپولیسم به نامزدی مستقل از هر جناح رای دادند تا مکرون کلیددار جدید کاخ الیزه شود.

 امانوئل مکرون متولد ۳۰ آذر۱۳۵۶است

امانوئل ژان-میشل فردریک مکرون manuel Jean-Michel Frédéric Macron; ۲۱ دسامبر ۱۹۷۷ به دنیا آمده است. وی پیش تر یک بانکدار و سرمایه گذار بود که بعدها توانست در عرصه سیاست نیز خوب بدرخشد.

مکرون در دانشگاه ‘پاریس نانتر’ فلسفه خواند و سپس در سال ۲۰۰۴ از مدرسه ملی اداری فارغ‌التحصیل شد.

مکرون که از سال۲۰۰۶ تا ۲۰۰۹ عضو حزب سوسیالیست بود در سال ۲۰۱۴ در کابینه فرانسوا اولاند رئیس جمهوری فرانسه به عنوان وزیر اقتصاد، صنعت و امور دیجیتال منصوب شد.

وی همچنین در خلال سالهای ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۴ در دولت فرانسوا اولاند، معاون دبیرکل کاخ الیزه بود.

مکرون از بازار آزاد و کاستن از کسری بودجه مالی عمومی دفاع کرده و همواره خواستار باقی ماندن فرانسه در اتحادیه اروپا بوده است./ اردیبهشت ۱۳۹۶خبرآنلاین

***

 والدین رئیس‌جمهور  فرانسه

 ژان میشل مکرون، پدر امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه و مادر وی فرانسوآز نوگ- مکرون. مراسم تحلیف رئیس جمهور جدید فرانسه روز یکشنبه در کاخ الیزه برگزار شد.

امانوئل ژان-میشل فردریک مَکْرون (Emmanuel Jean-Michel Frédéric Macron) معروف به امانوئل مکرون، زاده ۲۱ دسامبر ۱۹۷۷ در «آمیان Amiens» فرانسه است. او با ۶۴% آراء در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری پیروز شد.

پدر مکرون «ژان-میشل مکرون» پزشک و استاد مغز و اعصاب در بیمارستان آموزشی آمیان و مسئول دانشکده پزشکی این شهر و مادرش «فرانسواز نوگِ» پزشک و مشاور امنیت اجتماعی است.

***

توضیح مدیریت سایت-پیراسته فر:درمنابع مأخوزه اصلاحات انجام گرفته است.

لباس اجاره‌ای بانوی اول و کت و شلوار ارزان ماکرون 

ماکرون و همسرش در مراسم تحلیف

امانوئل ماکرون، رئیس جمهور جدید فرانسه امروز(یکشنبه۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶=۱۴ماه می۲۰۱۷) در مراسم آغاز به کارش یک کت و شلوار ارزان به قیمت تنها ۴۵۰ یورو پوشید تا نشان دهد نسبتی با سبک زندگی اشرافی روسای جمهور قبلی فرانسه ندارد.

به گزارش  خبرگزاری رویترز، این حقیقت که افراد نزدیک به ماکرون اقدام به افشای هزینه کت و شلوار مشکی او و اجاره‌ای بودن لباس همسرش در این مراسم کرده‌اند مورد توجه بسیار رسانه‌ها در فرانسه قرار گرفته است.

نظرسنجی‌ها در فرانسه نشان دادند صداقت یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های مطلوب رای دهندگان فرانسوی در انتخاب رئیس جمهور است؛ چرا که آنها از رسوایی‌های سیاستمداران این کشور از جمله رسوایی اخیر فرانسوا فیون، کاندیدای ریاست جمهوری این کشور از حزب محافظه کار خسته شده‌اند./ایسنا

این نحوه انتخاب لباس ماکرون این پیام را منتقل می‌کند که با روسای جمهور قبلی فرانسه فرق دارد.

***

امالباسهای متنوع همسررئیس جمهورسابق

مدل لباس های همسر رئیس جمهور”سابق” فرانسه

مدل لباس های همسر رئیس جمهور فرانسههمسر ایتالیایی نیکلا سارکوزی رئیس جمهور(سابق) فرانسه.

واما اتفاق  ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ 

 

تصاویر جالب از حاشیه نشست ‌جی۷

گروه جی ۷(G7) از شنبه شب در اقامتگاه تفریحی بیاریتز فراسه آغاز به کار کرد. این اجلاس حاشیه‌های زیادی را در پی داشت که داغ ترین‌ها آن حسادت زنان رهبران بود که در رسانه‌ها سوژه شد.

تصاویر جالب از حاشیه نشست ‌جی۷

پس از پایان اجلاس، سران هفت کشور به همراه همسران‌شان عکس یادگاری در کنار دریاچه معروف این منطقه گرفتند. در این حین محبت دونالد ترامپ گل کرده بود و شروع به خوش و بش با زنان حاضر در این مراسم کرد البته صحنه‌هایی از این خوش و بش از لنز دوربین خبرنگاران پنهان نماند. از طرف دیگر این اتفاق،

روبوسی‌های عجیب همسران و سران جی ۷ در حاشیه اجلاس!

ملانی ترامپ بانوی اول آمریکا را نیز عصبانی کرد او که مدت‌هاست از رفتارهای سبک و غیراخلاقی ترامپ دلخوشی ندارد در واکنشی به این اقدام همسرش، خوش و بشی متقابل را با جاستین ترودو نخست وزیر کانادا انجام داد تا حسادت زنانه خود را اینگونه نشان دهد و از طرف دیگر حسادت ترامپ را تحریک کند.

تصاویر جالب از حاشیه نشست ‌جی۷

عکس یادگاری سران هفت کشور به همراه همسران‌شان

حسادت‌های زنانه همسران رهبران گروه ۷ سوژه رسانه‌ها شد+

تصاویر جالب از حاشیه نشست ‌جی۷

حسادت‌های زنانه همسران رهبران گروه ۷ سوژه رسانه‌ها شد+

روبوسی‌های عجیب همسران و سران جی ۷ در حاشیه اجلاس!

حسادت‌های زنانه همسران رهبران گروه ۷ سوژه رسانه‌ها شد+تصاویر

تصاویر جالب از حاشیه نشست ‌جی۷

حسادت‌های زنانه همسران رهبران گروه ۷ سوژه رسانه‌ها شد +تصاویر

حسادت‌های زنانه همسران رهبران گروه ۷ سوژه رسانه‌ها شد +تصاویر

این تصاویر به سرعت در رسانه‌ها پخش شد و تبدیل به یکی از سوژه‌های داغ این اجلاس شد.

مکرون که در محل برگزاری اجلاس سران گروه ۷ در یک نشست خبری صحبت می‌کرد، در پاسخ به سؤالی در مورد اظهارات توهین‌آمیز «ژائیر بولسونارو» رئیس‌جمهور برزیل در مورد همسر رئیس‌جمهور فرانسه، گفت: «واقعا ناراحت‌کننده است. هم برای او و هم برای مردم برزیل.»

امانوئل مکرون، رئیس‌جمهوری فرانسه، اظهارنظر رئیس‌جمهور برزیل درباره عکس همسرش را «بسیار بی‌ادبانه» و «مایه تاسف» خواند.به گزارش خبرگزاری فرانسه، یکی از حامیان ژائیر بولسونارو، رئیس‌جمهوری برزیل، در صفحه فیسبوکش عکسی از بریژیت مکرون، همسر رئیس‌جمهوری فرانسه، و میشله بولسونارو منتشر کرد و نوشت: ««اکنون متوجه می‌شوید چرا مکرون این همه بولسونارو را اذیت می‌کند».

تصاویر جالب از حاشیه نشست ‌جی۷

اشاره این فرد به سن همسر رئیس‌جمهوری فرانسه بود. ژائیر بولسونارو ۲۳ سال از امانوئل مکرون ۴۱ ساله پیرتر است، اما همسرش میشل ۲۸ سال از خانم بریژیت، همسر ۶۶ ساله مکرون، جوان‌تر است. پس از انتشار این تصویر، بولسونارو، رئیس‌جمهوری برزیل در در بخش کامنت‌های این پست فیسبوک نوشت: «پسره رو تحقیر نکن،‌ها ها».

دعوای لفظی مکرون و رئیس جمهور برزیل بر سر تمسخر همسر مکرون

این کامنت رئیس‌جمهوری برزیل که تمسخر و تحقیر رئیس‌جمهوری فرانسه و همسرش بود، با واکنش تند مکرون مواجه شد.او در جریان یک نشست خبری گفت: «چه می‌توانم بگویم. او حرف بسیار بی‌ادبانه‌ای به همسرم زده است و این حرف در درجه اول برای وی و در درجه دوم برای مردم برزیل مایه تاسف است».

مکرون گفته است به نظرش زنان برزیل از حرف‌ها و رفتار آقای بولسونارو شرمگین هستند

رئیس‌جمهوری فرانسه در این‌باره گفت: معتقدم زنان برزیلی وقتی این صحبت‌های رئیس‌جمهوری شان را بخوانند، بابت آن شرمنده می شوند. فکر می‌کنم باید از رفتار رئیس‌جمهوری خود شرمنده باشند. من برای مردم برزیل احترام بسیار زیادی قائلم و به همین دلیل امیدوارم که در آینده بسیار نزدیک رئیس‌جمهوری داشته باشند که در شأن این جایگاه باشد.

واکنش ماکرون به توهین بولسونارو به همسرش| رئیس جمهور برزیل چه گفته بود؟+عکس

رئیس‌جمهوری برزیل که به ترامپ برزیل یا ترامپ استوائی نیز مشهور است پیشتر چهره «بریژیت ماکرون» همسر رئیس‌جمهوری فرانسه را به سُخره گرفته بود.

ماجرا چه بود؟

یکی از طرفداران رئیس جمهور برزیل در یک اظهارنظر فیسبوکی بریجیت، همسر ۶۶ ساله آقای مکرون را مسخره کرده بود.

این کاربر در یک پست فیسبوکی عکس‌هایی از رئیس جمهور فرانسه و همسرش و رئیس جمهور برزیل و همسر ۳۷ ساله‌اش منتشر کرد و با مقایسه همسران این دو نوشت: حالا شما می‌فهمید که چرا مکرون بولسونارو را اذیت می‌کند.

آقای بولسونارو، رئیس جمهور برزیل در تایید این اظهارنظر، خندیده و نوشته: “دیگه تحقیرش نکن،‌ها ها ها”.

آقای مکرون از این اظهارنظر “ابراز تاسف کرد” و آن را “فوق العاده بی ادبانه” خواند.

آقای مکرون روز دوشنبه ۴ شهریور، در یک نشست مطبوعاتی در حاشیه نشست گروه ۷ در بیاریتس فرانسه گفت: “او حرف‌های بسیار گستاخانه و بی ادبانه‌ای درباره همسرم زده است. من برای مردم برزیل خیلی احترام قائل هستم و فقط می‌توانم امیدوار باشم که هر چه زودتر رئیس جمهوری داشته باشند که مناسب این سمت باشد. ”

تمسخر رئیس‌جمهور برزیل به همسر ماکرون

«ژایر بولسونارو »رئیس جمهور برزیل + همسرش

واکنش ماکرون به توهین بولسونارو به همسرش

بی بی سی نیز در همین باره نوشته است: نحوه برخورد رئیس جمهور برزیل با یک اظهارنظر توهین آمیز درباره همسر آقای مکرون، باعث بالا گرفتن دعوای لفظی شد که در چند روز گذشته بر سر آتش‌سوزی جنگل‌های آمازون میان روسای جمهور دو کشور به راه افتاده است.

در پی آتش‌سوزی‌های بی‌سابقه اخیر جنگل‌های آمازون، آقای مکرون این حادثه را یک “بحران بین المللی” خواند و در توییتر از اقدامات ضد محیط زیستی رئیس جمهوری برزیل انتقاد کرده بود و نوشته بود که ژائیر بولسونارو رئیس جمهور برزیل درباره موضعش در قبال گرم شدن آب و هوای زمین دروغ گفته و کوتاهی کرده است.

در مقابل رئیس جمهور برزیل «بولسونارو» مکرون را متهم کرده است که با برزیل مانند «یک مستعمره رفتار می‌کند نه یک سرزمین مستقل.»

رئیس جمهور برزیل« بولسونارو» افسر سابق ارتش که دونالد ترامپ را الگوی خود می‌داند با وعده برقراری “نظم و قانون” به قدرت رسید. او به عنوان فردی نژاد‌پرست، همجنس‌گرا ستیز و زن‌ستیز شهرت دارد.

اظهارنظر‌های او بر علیه زنان، سیاه پوستان و اقلیت‌های جنسی انتقاد‌های زیادی برانگیخته است.

«من حتی به تو تجاوز هم نخواهم کرد»، چون لیاقتش را نداری!

یکی از بدترین اظهارات او مربوط به بحثی در پارلمان برزیل در سال ۲۰۱۴ است که به یک نماینده زن چپ گرای پارلمان برزیل گفته بود:

من حتی به تو تجاوز هم نخواهم کرد، چون لیاقتش را نداری.

یک اظهار نظر دیگر او هم که خشم بسیاری را برانگیخت مربوط به دخترش بوده است. او در یک مناسبت عمومی در آوریل ۲۰۱۷ گفته بود: من ۵ فرزند دارم. چهار تای آن‌ها پسر هستند و سر پنجمی ضعیف شدم و دختر شد.

درباره نویسنده

2047مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 pirastefar.ir. محفوظ است.
بهینه سازی وبسیما