سردار شعبانی: به یمنی ها گفتیم بزنند /سخنگوی سپاه:نگفتیم بزنند

سردار شعبانی: به یمنی ها گفتیم بزنند /سخنگوی سپاه:نگفتیم بزنند

سردار شعبانی: به یمنی ها گفتیم دو نفتکش سعودی را بزنند و زدند

سردار ناصر شعبانی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,دفاع و امنیت

درادامه خواهیدخواند:

سردار شعبانی:حزب‌الله و انصارالله عمق عقبه ما هستند

بن‌سلمان«گردنبند »۹۵ میلیون دلاری هدیه (به ترامپ)می‌دهد و رقص شمشیر می‌کند

درکشورایران دو تن طلا از بیت‌المال سرقت می‌شود

متأسفانه دولت پیر است

شعبانی با اشاره به اینکه ما امروز در منطقه عقبه داریم،  حزب‌الله لبنان و انصارالله یمن عمق عقبه ما هستند؛به یمنی‌ها گفتیم دو نفتکش سعودی‌ها را بزنید و زدند
 دشمن به قدری آسیب‌پذیری دارد که می‌توانیم آن‌ها را آن طرف مرز درگیر کنیم، البته ما اصرار نداریم که با عربستان در آن سوی مرز درگیر شویم.
تکذیب سخنان گفته شده سردارشعبانی توسط سخنگوی سپاه

سخنگوی سپاه اعلام کرد: سخنان سردار شعبانی ناقص و وارونه نقل شده است

سردارشریف:سردار شعبانی در حال حاضر مسئولیتی در سپاه ندارند

به گزارش خبرگزاری فارس، سردار ناصر شعبانی صبح امروز (۱۳۹۷/۰۵/۱۵)در دوره طرح ولایت که در اردوگاه دشت بهشت شاندیز برگزار شد، گفت: قرآن کتاب آسمانی ما و کتاب تکوین نظام هستی است، به این معنا که طبق نص قرآن، هیچ حادثه‌ای در نظام هستی اتفاق نمی‌افتد مگر اینکه در کتاب مبین آمده است.

شعبانی : متأسفانه مشکل امروز جمهوری اسلامی به عنوان یک نظام، ضعف نظارت است و مشاهده می‌کنیم دو تن طلا از بیت‌المال سرقت می‌شود.

این فرمانده دوران دفاع مقدس ادامه داد: گری سیک به عنوان فردی که به رؤسای جمهور آمریکا خط می‌دهد انقلاب اسلامی ایران را یک پدیده نوظهور و خارج از قالب‌های تئوریک می‌داند

 میشل فوکو می‌گوید، انقلاب اسلامی ایران یک تفکر نوین بود از عرفان، عدالت و مبارزه که به جهان روح داد.

شعبانی گفت: امام  یک تفکر نوین از دین داد، امروز در کنار اسلام امام، اسلام وهابی داریم که با دشمنان دست می‌دهد، گردنبند ۹۵ میلیون دلاری هدیه می‌دهد و رقص شمشیر می‌کند!

وی، اسلام عثمانی و اخوانی را از دیگر نسخه‌های جعلی اسلام دانست و یادآور شد: امروز بستر‌های جنگ جهانی به مراتب بیشتر از قبل است، جغرافیای این جنگ نیز جنوب غرب آسیا یا همان خاورمیانه است.

توضیح مدیریت سایت-پیراسته فر:جنبش اخوان المسلمین در رمضان ١٣۴۶/ مارس ۱۹۲۸میلادی(اسفند ۱۳۰۶شمسی) در شهر اسماعیلیه مصر توسط حسن البناء و شش تن از یارانش پایه گذاری شد

حسن البناء در خاطراتش می نویسد: در ماه مارس ۱۹۲۸ شش تن از برادرانی که در درس ها و کنفرانس های من شرکت داشتند( احمد المصری، فواد ابراهیم، عبدالرحمان حب الله، اسماعیل عزو و ذکی المغربی) به منزل من آمدند و گفتند: ما دیگر از این زندگی مذلت بار به تنگ آمده ایم ، در این دیار مسلمانان هیچ عزتی ندارند و جایگاه آن ها از خدمتکاران و بیگانگان نیز پایین تر است. ما حاضریم با نثار خون خود، ایمان و تقوای خویش در راه خدا، با تو همگام شویم. من به حدی از سخنان آن ها متاثر شدم که نمی توانستم از زیر بار مسئولیتی که به من واگذار شده بود، شانه خالی کنم، از این رو به دعوت آن ها لبیک گفتم و در همان جا سوگند خوردیم تا جان در بدن داریم در راه اسلام فعالیت و مبارزه کنیم،درمورداسمش می گوید: ما برادرانی هستیم در خدمت اسلام اسمش راگذاشتیم « اخوان المسلمین»./پایان توضیحات

سردارشعبانی: از همین روست که بن‌سلمان فاسد می‌گوید، شما امنیت ایران را برهم بزنید هزینه‌هایش را من می‌پردازم، بنابراین مشاهده می‌کنیم که ترامپ وقتی می‌آید قریب به ۵۰۰ میلیارد دلار قرارداد تسلیحاتی با بن‌سلمان امضا می‌کند و به فاصله چند روز حوادث مجلس توسط چند جوان فریب‌خورده در داخل اتفاق می‌افتد.

وی با اشاره به ناآرامی‌های ماه‌های اخیر اظهار کرد: جوان دانشجویی را دستگیر کردیم که با وعده دو میلیون تومان پرچم ایران را پایین کشیده و آتش زده بود؛ همچنین، ۲۳ نفر از ری‌استارتی‌ها را دستگیر کردیم که با وعده پول، شب‌ها روی دیوار‌ها شعار‌های تند می‌نوشتند.

این فرمانده دوران دفاع مقدس افزود: پهلوی، منافقین و سلطنت‌طلبان پول‌های هنگفتی خرج می‌کنند تا مردم حتی یک شعار بنویسند! چطور تا تلگرام بسته شد، فتنه دی‌ماه ۹۶ خوابید؟ الان هم مردم به دلیل کاستی‌ها و عدم نظارت‌ها و اختلاس‌هایی که صورت می‌گیرد، مطالباتی دارند که باید به آن‌ها پاسخ داده شود.

شعبانی با بیان اینکه در ناآرامی‌های اخیر بازار ۱۳ نفر دستگیر شدند که با سرویس اطلاعات امارات در ارتباط بودند، به این افراد گفته شده بود، به چهارراه استانبول تهران بروند و هرچه می‌توانند دلار بخرند حتی با مبلغ گران‌تر و در سلیمانیه عراق تحویل دهند، دو تن سکه قرار بود از کشور خارج شود که خوشبختانه بسیاری از این محموله‌ها از کشور خارج نشد.

وی با بیان اینکه متأسفانه دولت پیر است و کُند حرکت می‌کند، به حضور فرمانده سپاه امام رضا (ع) در بین معترضین مشهدی، اشاره کرد و گفت: ایشان در بین معترضین حضور یافتند، با آنان ابراز همدردی و تأکید کردند که برای پاسخگویی به مطالبات مردم از مسؤولان استان دعوت می‌کنند،

با این حال، قرار نیست هرکس سوءمدیریت داشت ما پاسخگو باشیم، اتفاقاً ما مدعی هستیم.

این فرمانده دوران دفاع مقدس درمورد صدورنفت وتهدید به بستن تنگه هرمز گفت: تهدید هم صرفاً تهدید به بستن تنگه هرمز نیست.

شعبانی با اشاره به اینکه ما امروز در منطقه عقبه داریم، به یمنی‌ها گفتیم دو نفتکش سعودی‌ها را بزنید و زدند؛ حزب‌الله لبنان و انصارالله یمن عمق عقبه ما هستند؛ دشمن به قدری آسیب‌پذیری دارد که می‌توانیم آن‌ها را آن طرف مرز درگیر کنیم، البته ما اصرار نداریم که با عربستان در آن سوی مرز درگیر شویم.

وی افزود: یک فرمانده جنگ ما می‌تواند استراتژی جنگ را تغییر دهد و دیدیم که ترکیه هواپیمای روسیه را زد، یک خلبانش کشته شد و یک خلبانش لب مرز ترکیه در یک منطقه ناامن و صعب‌العبور افتاده، اما سپاه اعلام کرد من می‌توانم خلبان شما را بیاورم و این کار را کرد./۱۵ مرداد ۱۳۹۷ 

***

یمنی ها نفتکش سعودی را با موشک زدند

 نفتکش سعودی

یک منبع یمنی با اشاره به هدف قرار گرفتن یک نفتکش سعودی در نزدیکی سواحل یمن، آنرا در واکنش به بمباران روز گذشته اردوگاه آوارگان در الحدیده یمن دانست.

به گزارش مشرق به نقل از النشره، منابع سعودی اعلام کردند که انصارالله یمن یک نفتکش سعودی را در نزدیکی سواحل یمن هدف قرار داده است.

یک منبع یمنی نیز بیان کرد: نفتکش سعودی پس از رصد تحرکات شناورهای ائتلاف سعودی هدف قرار گرفت.

به گفته این منبع یمنی، این نفتکش با موشک زمین به دریا هدف قرار گرفته است.

این منبع یمنی اعلام کرد: نفتکش سعودی در دریای سرخ در واکنش به جنایت روز گذشته جنگنده های ائتلاف ضد یمن هدف قرار گرفته است.

همزمان ترکی المالکی سخنگوی ائتلاف ضد یمن اعلام کرد: نفتکش سعودی در غرب بندر الحدید هدف قرار گرفته است.

وی مدعی شد که این نفتکش آسیب زیادی ندیده است و به مسیر خود ادامه داده است و اینکه این ائتلاف توانسته است که یک حمله به زعم وی حوثی-ایرانی را خنثی کند./۱۴ فروردین ۱۳۹۷ مشرق

***

توضیحات مدیریت سایت-پیراسته فر:

دوشنبه، ۱۳ آذر ۱۳۹۶ باشگاه خبرنگاران جوان-یک خبری زده بود درموردحمله موشکی  یمنی ها به دبی بااین عنوان وتیتر

در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شدروایت شریعتمداری از تحقق تیتر کیهان درباره اصابت موشک یمنی‌ها به امارات
من درزیر این خبرکامنتی گذاشتم بااین مضمون:
ظاهراً سایت موشکی یمن در”کیهان”مستقراست و”گرا”راآقای شریتعمداری می دهد.
حالا دقت کنید که این خبرگزاری چگونه درپیامهادخل وتصرف می کند وآنچه دلش می خواهدمنتشرمی کند!
برایم ایمبلی آمد که پیامت منتشرشد:
کاربر گرامی؛
با سلام
نظر شما در خبر شماره ” ۶۳۴۶۵۳۶″ با عنوان:
” روایت شریعتمداری از تحقق تیتر کیهان درباره اصابت موشک یمنی‌ها به امارات ”
منتشر شد.
من بازکردم ایمیل را که مرا به همان سایت”باشگاه خبرنگاران جوان “هدایت می کرد 
واین پیامم بود:
پیراسته فر
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۶ – ۱۳۹۶/۰۹/۱۳
 باید پایتخت عربستان رو بزنن
من خیلی تعجب کردم! من چی گفته بودم واینها ازقول من چی نوشته اند!
مجدد زیرهمون خبر کامنتی گذاشتم به این عنوان:
باشگاه خبرنگاران جوان! چرا پیام مراجابجاکردید،تغییردادید!؟
من گفته بودم……
ولی شما ازطرف مانوشته اید: باید پایتخت عربستان رو بزنن
من کی همچی حرفی زدم!برایتان متأسفم.
مجددا! ایمیلی آمدکه پیام شمامنتشرشد که ایندفعه نیزعدم صداقت بود ولی نه ازنوع اول،بلکه پیامم را منتشرنکرده بودند!/پایان توضیحات

***

 سخنگوی سپاه اعلام کرد: سخنان سردار شعبانی ناقص و وارونه نقل شده است

سخنگوی سپاه اعلام کرد: سخنان سردار شعبانی ناقص و وارونه نقل شده است

در پی انتشار خبر منسوب به سردار ناصر شعبانی از فرماندهان دوران دفاع مقدس مبنی بر اینکه «حزب الله لبنان و انصارالله یمن عمق عقبه ما هستند، دشمن به قدری آسیب پذیری دارد که  میتوانیم آنها را آن طرف مرز درگیر کنیم و…» سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه با تکذیب مطالب منتشر شده ،گفت: آنچه وی مطرح کرده است «دشمن و برخی مقامات و رسانه‌های غربی و معاند در تلاش هستند اینگونه القا کنند که ما به یمنی‌ها گفته ایم که ناو سعودی‌ها را بزنند، در حالی که یمنی‌ها و لبنانی‌ها به آن حد از توانمندی رسیده‌اند که خود بتوانند برای دفاع از کشور ومنافع ملی خود تصمیم بگیرند»؛ بوده است که متاسفانه با نقل ناقص و وارونه موجب سوءاستفاده بیگانگان و رسانه‌های معاند شده است.

سخنگوی سپاه با بیان اینکه سردار شعبانی سردار شعبانی در حال حاضر مسئولیتی در سپاه ندارند ،تصریح کرد: از اصحاب رسانه انتظار می‌رود با دقت و به درستی به تنظیم و انتشار اخباری که دارای حساسیت بوده و ممکن است در صورت بی‌دقتی، موجبات شیطنت رسانه‌ای عده‌ای را فراهم آورد، بپردازند./خبرگزاری تسنیم۱۶ مرداد ۱۳۹۷ به نقل از سپاه نیوز

اما مغلوم شد که این شیطنت ازخبرنگارفارس بوده!

توضیحات مدیریت سایت(پیراسته فر) دربارتوضیحات خبرگزاری فارس:روزبعدازانتشارخبر بعداز تکذیب سخنگوی سپاه(۱۶ مرداد ۱۳۹۷)منتشرکننده (گزارش دوره طرح ولایت که در اردوگاه دشت بهشت شاندیز)اینگونه تیترزد:

توضیح خبرگزاری فارس درباره یک خبر و شیطنت برخی رسانه ها

۱- عبارت مخدوش منتشرشده ناشی از کم‌دقتی خبرنگار و منتشرکننده خبر بوده است.

۲- سردبیر خبرگزاری بلافاصله با توجه به مخدوش بودن این عبارت، ظرف مدت بسیار کوتاهی اقدام به اصلاح متن نموده است.

 متن صحیح عبارات خبر به شرح زیر است:

ناصر شعبانی، از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس، صبح امروز در دوره طرح ولایت که در اردوگاه دشت بهشت شاندیز مشهد برگزار شد، گفت: ما امروز در منطقه عقبه داریم. برخی مقامات و رسانه‌های غربی و معاند این‌گونه القاء کردند که ما به یمنی‌ها گفتیم دو ناو سعودی‌ها را بزنید و زدند؛ درحالی‌که فرزندان معنوی انقلاب در منطقه، خود به آن حد از توانمندی رسیده‌اند که بتوانند چنین عملیات‌هایی را طراحی کنند.

واما این خبرگزاری نگفت که ماجرای«۲ تن طلا»هم دروغ بودکه ماجرایش رادرادامه می خوانید.

نکته:خبرهایی نادرست«از این جنس اشتباهات» درموردرئیس جمهور ودولت»هیچوقت تکذیب نمی شود!

***

ماجرای«۲ تن طلا» تکذیب شد

چندی قبل فرمانده پلیس تهران از دستگیری فردی موسوم به «سلطان سکه» خبر داد
و به رسانه‌ها اینطور گفت که

فرد یاد-متهم- شده «۲ تن سکه» را از سطح بازار جمع‌آوری کرده است.

این خبر به سرعت در جامعه پخش شد و اصل وجود ۲ تن سکه در دست یک نفر این ویژگی را داشت که یک خبر پربازدید شود. این خبر به کسانی که مدعی شیوع گسترده فساد بودند کمک زیادی کرد که نظر خود را اثبات کنند.
حالا روشن شده است که

اظهارات این مقام پلیس، تماماً منطبق با واقعیت نبود و اساساً پای «۲ تن سکه» هم در میان نیست.

حجت‌الاسلام محمدجعفر منتظری، دادستان کل کشور به تازگی در این باره گفته است: «در بحث ۲ تن سکه نیز باید بگویم زمانی که رئیس پلیس تهران این مسئله را مطرح کرد و

وقتی از تلویزیون شنیدم تعجب کردم. حساب کردیم این ۲ تن چه تعداد و قیمت می‌شود؟

فردا پیگیری کردیم که این ۲ تن را کی ضبط کردید کجاست؟

شما به عنوان نیروی انتظامی ضابط ما هستید.

(فرمانده پلیس)گفتند هنوز نگرفتیم!

(گفتیم) پس آنچه اعلام کردید چیست؟

گفتند ما اسناد و مدارک را دیدیم، این فرد از سه سال قبل که سکه خرید و فروش کرده که می‌شود ۲ تن!

ما گفتیم این چه خبری است که دادید؟

گفتند تصحیح می‌کنیم.

چند روز گذشته دوباره خبر دادند که رئیس پلیس تهران گفته که این فرد محکوم به اعدام شده است.

دوباره زنگ زدیم که کجا محکوم به اعدام شده، حکم او اعدام ندارد.

(فرمانده پلیس)گفتند ببخشید اشتباه شده است.

من علیه این فرد که دوبار تخلف کرده به دادسرای نظامی شکایت خواهم کرد.»/     ۳۰ تیر ۱۳۹۷ روزنامه جوان

***

 ماجرای ۲ تن طلا -سکه

رئیس پلیس تهران گفت: سلطان سکه با ۲ تن سکه بهار آزادی دو شب پیش در عملیات پلیس تهران دستگیر شد.

سلطان سکه با 2 تن سکه بهار آزادی دستگیر شد

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در جمع خبرنگاران گفت:

فردی که معروف به سلطان سکه بود و سال ۹۶  حدود ۲ تن سکه را از سطح بازار جمع کرده بود، دستگیر شد.

سردار رحیمی

وی ادامه داد: این فرد ۵۸ساله که دو شب پیش در عملیات پلیس دستگیر شد، به افراد و نوچه‌های خود دستور داده بود در بازار تهران به‌راه افتاده و بدون توجه به قیمت روز سکه، تمام سکه‌های موجود را بخرند تا در روزهای آینده خودش تعیین‌کننده نرخ سکه باشد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: این فرد(حمید مظلومین) پیش از این هم به‌عنوان دلال سکه دستگیر شده بود. او با پسرش در این زمینه همکاری می‌کرده است که در حال حاضر پسرش با قید ضمانت آزاد است. شخصی که سرکرده معاملات فردایی در بازار تهران بوده، به‌عنوان نوچه این فرد فعالیت می‌کرده است.

رحیمی اضافه کرد: علاوه بر این فرد دو اخلالگر در بازار سکه نیز شناسایی شدند که با سوء استفاده از نابسامانی قیمت سکه مبادرت به خرید ۱۷۰ میلیارد تومان سکه در بازار تهران کرده و پس از دهها کلاهبرداری متواری شده بودند که این افراد نیز هفته گذشته با تلاش همکارانمان در پلیس آگاهی شناسایی و در مخفیگاه یکی از آنها دستگیر شدند و از این افراد نیز بالغ بر ۲۰ کیلو سکه و طلا کشف شد./۱۳ تیر ۱۳۹۷تسنیم

۴روزبعد

هیچ سکه ای ازمتهم(سلطان سکه)کشف نشده!

خبرگزاری فارس: هیچ سکه‌ای از «سلطان سکه» کشف نشده است

 این فرد هنگام دستگیری هیچ سکه‌ای به همراه نداشت بلکه چرخش مالی وی و عوامل گروهش بیش از ۲ تن سکه بوده است.

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس(۱۳۹۷/۰۴/۱۷) در خصوص دستگیری سلطان سکه و حواشی ایجاد شده در خصوص اینکه ۲ تن سکه، چه شده است، اظهار داشت: سلطان سکه که در اصل دلال اصلی بازار سکه بوده در هنگام دستگیری هیچ سکه‌ای به همراه نداشته است.

وی تصریح کرد: چرخش مالی این فرد و نفرات همراهش در طول سال بالغ بر ۲ تن سکه بوده؛ سلطان سکه و نوچه‌هایش از سطح بازار سکه‌ها را خریداری می‌کردند و هر موقع که دل‌شان می‌خواست با قیمت مورد نظر در بازار توزیع می‌کردند.

لازم به ذکر است که فرمانده انتظامی پایتخت سیزدهم تیرماه از دستگیری این فرد بعد از سه تا چهار ماه کار اطلاعاتی کارآگاهان پلیس آگهی تهران خبر داد و گفت: سلطان سکه فردی ۵۸ ساله و سابقه‌دار است؛ پسرش نیز در این خصوص فعالیت می‌کرده که دستگیر شده و هم‌اکنون با وثیقه آزاد است.

***

در حال حاضر در میدان جنگ هستیم و در میدان جنگ زین عوض نمی‌کنند.

در این زمان وقتش نیست که(رئیس جمهور) وزیر یا استاندار را عوض کنند.

سردارناصرشعبانی،جانشین دانشگاه افسری امام حسین(ع) : ما باید بپرسیم احمدی‌نژاد از اول هم این‌طوری بود یا ما از اول نمی‌شناختیم و نمی‌توانستیم بهتر از این بشناسیم و روی بعضی از چهره هایمان روانشناسی اجتماعی داشته باشیم، لذا این نکته خیلی مهم است که متاسفانه احمدی‌نژاد با همه خوبی‌هایی که می‌توانست داشته باشد امروز از یکی از فرصت‌های نظام دارد به تهدید تبدیل می‌شود. ولی احمدی‌نژاد در دوره دوم مشخص شد که روی خودش کار نکرده است. در حال حاضر در میدان جنگ هستیم و در میدان جنگ زین عوض نمی‌کنند.

ما این همه تلاش نکردیم که دولت(احمدی نژاد) را تا اینجا برسانیم  که بعد …

استاد دانشگاه امام حسین(ع)در ادامه افزود:گذشته از حسن‌های دولت باید انتقادهایی نیز کرد که طبق اصل ۱۱۰ قانون اساسی سیاست‌های کلی نظام با رهبری است. باید به آقای احمدی‌نژاد گفت شما به چه دلیل در سازمان ملل می‌گویی باید مذاکره کنیم وآن‌ها نیز توجهی به شما نکردند. این حرف که گفتند ما این همه تلاش نکردیم که دولت را تا اینجا برسانیم و تحویل بدهیم یعنی ما برای انتخابات آینده نظر داریم. خیر این‌گونه نیست و کسی به شما تضمین نداده است که شما باشید .

درموردحمایت ازسوریه وبشارگفتند:اینکه بشار اسد و پدرش در دوران دفاع مقدس و زمانی که صدام می‌خواست جنگ را عربی و عجمی نشان دهد، در کنار ما این اقدام را خنثی کردند و به ما کمک کردند و از معدود اعرابی هستند که در مقابل اسرائیل ایستادند ما نیز به آنها کمک می‌کنیم. ولی با‌ید بر این نکته تاکید کرد که درکل سوریه نیز به دنبال منافع خودش که بلندی‌های جولان است می‌رود و حب علی ندارد ولی بغض معاویه در دل دارد./تابناک ۲۵ دی ۱۳۹۱سردار شعبانی در گفت‌وگو با «روزنامه قانون»

سردارناصرشعبانی درسال۱۳۹۴معاون عملیات قرارگاه ثار‌الله بوده

درباره نویسنده

1869مطلب نوشته است .

One Comment on “سردار شعبانی: به یمنی ها گفتیم بزنند /سخنگوی سپاه:نگفتیم بزنند”

  • پکیج wrote on ۱۷ مرداد, ۱۳۹۷, ۱۵:۰۹

    عالی مرسی از اطلاعات سایتتون

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 pirastefar.ir. محفوظ است.
بهینه سازی وبسیما