عاقبت دختروپسرهای لاکچری«دوردور»های شبانه..رفاقت،معاشقه …اخاذی…قتل

عاقبت دختروپسرهای لاکچری«دوردور»های شبانه..رفاقت،معاشقه ...اخاذی...قتل

دخترلاکچری باکمک مادرش جنایت می کرد..رفاقت،معاشقه …اخاذی

مادرماشین گران قیمت می خرید،دست دخترمی داد ودخترباپسران پولداررفیق می شد وبعدبخانه می برد باکمک مادر اخاذی می کردند،اگرپول نمی دادمی کشتنش

شهریور ۱۳۹۶ جسدی در جاده هراز کشف شد. با توجه به اینکه مدت زیادی از مرگ گذشته و جسد متلاشی شده بود به دستور بازپرس کشیک قتل جسد برای تعیین علت اصلی فوت به پزشکی قانونی منتقل شد.نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد وی بر اثر خفگی به قتل رسیده است.

 همزمان با بررسی پرونده افراد گمشده مشخص شد جسد متعلق به پسر یک خانواده ثروتمند است که به طرز مرموزی ناپدید شده بود.

در حالی که تحقیقات برای کشف راز این جنایت ادامه داشت پلیس رد یک مادر و دختر را در این قتل به دست آورد و آنها را در تهران دستگیر کرد.دختر جوان خیلی زود لب به اعتراف گشود ودر بازجویی‌ها گفت: در «دوردورهای شبانه» با مقتول آشنا شدم و بعد از آن باهم دوست شدیم.از آنجا که وی پسر یکی از ثروتمندان شهر بود با مادرم نقشه کشیدیم تا او را گروگان گرفته و در مقابل آزادی‌اش از خانواده‌اش پول بگیریم. یک روز او را به خانه دعوت کردم و در قهوه‌اش قرص‌های دیازپام ریختیم. بعد با تلفن خودش به خانواده او زنگ زده و برای آزادی وی نیم میلیارد تومان پول خواستیم.

مادر دختر جوان نیز در بازجویی به کارآگاهان گفت: قتل کار من بود و ایده و نقشه چنین کاری توسط من ریخته شد

مادرجنایتکار:دخترم به من گفته بود با مردی دوست شده که یک ماشین شاسی بلند و گرانقیمت دارد. به دخترم گفتم او را به خانه بیاورد

بعد مسمومش کردیم و کارت عابربانکش را گرفتیم اما او رمز را اشتباهی گفته بود و دلیل اصلی که باعث شد او را بکشیم همین رمز اشتباهی بود وگرنه هدف اصلی ما رسیدن به ۵۰۰ میلیون تومان پول بود که خانواده‌اش در ازای آزادی او باید پرداخت می‌کردند.
ما سه روز او را در خانه خود نگه داشتیم. دائم به او می‌گفتیم که رمز کارتت را بگو اما او نمی‌گفت. عصبانی شدیم و با اتوی داغ شکنجه‌اش کردیم می‌خواستیم وادارش کنیم رمز را بگوید اما نمی‌گفت.
ازطرف دیگر خانواده‌اش نیز در پرداخت نیم میلیارد تومان پول تعلل می‌کردند و قصد داشتند با اطلاع به پلیس ما را پیدا کنند تا اینکه بالاخره عصبانی شدیم و با کشیدن کیسه پلاستیکی روی سرش او را خفه کردیم. بعد از سه روز وقتی دیدم جسد در حال متعفن شدن است جسد را تکه تکه کردیم و در ادامه نیز تکه‌های جسد را بسته‌بندی کرده و داخل ساکی گذاشته و در جاده هراز رها کردیم و چاقو و ساتور را نیز در قلعه حسن خان انداختیم.

مادرجنایتکاردرجریان محاکمه مُرد

پس از اعترافات متهمان درحالی که مادرو دختر جوان در انتظار محاکمه بودند زن جنایتکار جان باخت و فقط دختر جوان ماند. صبح دیروز این دختر جنایتکار نیز در شعبه دوم دادگاه کیفری به ریاست قاضی محسن زالی و دو مستشارش پای میز محاکمه ایستاد.
دردادگاه چه گذشت؟
پس از خواندن متن کیفرخواست توسط نماینده دادستان« اولیای دم »که بشدت ناراحت بودند از قضات دادگاه خواستار اشد مجازات برای متهم شدند.

سپس متهم«دخترجنایتکار» پشت میز محاکمه ایستاد ودر شرح ماجرا گفت:

قبلاًبایک پسرپولداررفاقت کردم ۶۰میلیون تومان اخاذی کرده بودیم،خانه بزرگترمیخواستیم بخریم به پول نیازداشتیم

از وقتی مادرم درجریان دوستی من با مقتول قرار گرفت از من خواست که اورا به خانه ببرم. ما قبلاً نیز با همین شیوه از یک مرد دیگر ۶۰میلیون تومان اخاذی کرده بودیم.

مادرم دائماً درگوشم زمزمه می کرد و مرا مجبور می کرد که باید خانه بخریم وبه پول نیاز داریم برای همین این نقشه را کشید.

در این سه روز من فقط دست وپای مقتول را بستم وحتی وقتی که کیسه پلاستیک را مادرم برسرش کشید تا خفه‌اش کند من آن را  پاره کردم تا نفس بکشد اما روز بعد دیدم مادرم نشسته برزمین گریه می‌کند از او پرسیدم چه شده گفت پسرجوان فوت شده . آن لحظه بود که متوجه شدم مادرم با کیسه پلاستیکی او را خفه کرد.

دختر جوان درآخرین دفاع خود به قضات گفت: من قصد کشتن او را نداشتم وتنها انگیزه‌ام اخاذی بوده است./خبرآنلاین۱۵ مهر ۱۳۹۷بنقل از صفحه حوادث روزنامه ایران

توضیح  مدیریت سایت-پیراسته فر:

اصطلاح “دور دور”  غالبا مربوط به یک نوع بازی و سرگرمی متعلق به رده های مرفه جامعه است؛ از خیابان های شمالی شهر شروع شد. در سال ۱۳۷۴ این پدیده در خیابان آفریقا رواج داشته. بعد ها  به دیگر خیابانها نیزمرسوم شد(مثل خیابان ایران زمین در غرب تهران، سعادت آباد، نیاوران، قیطریه، بلوار اندرزگوو فرشته و..)

«دوردور»حرکت های موازی ماشین ها در خیابان های پایتخت و رد و بدل کردن شماره تلفن برای شروع آشنایی تفریح و…شده است. دختران و پسران جوانان سوار بر ماشین با یکدیگر کورس می گذارند. چندین بار مسیر یک خیابان را طی می کنند و این رفت و آمد آنها بین خودشان به “دور دور” معروف شده است،نوعی کورس دادنهای شبانه محسوب می شود.

خیلی از بچه پولدارها،ماشینشان به جانشان بسته است،اگرکمترین آسیبی به آنها برسد،زمین وزمان را بهم می زنند،نمونه اش تصادف یکی ازاینهابود که به پلیس هم رحم نمیکند ! «تو اصلا میدونی یک میلیارد چه قدره!؟»

اصل ماجرا-درتاریخ ۱ شهریور ۱۳۹۷ جاده دشت ارژن (شیراز به کازرون)یک ماشین ۲۰۶ خراب شده بوده و منتظر امداد بوده، امداد تاخیر می‌کنه، راننده از خودروی راهنمایی رانندگی که در محدوده بوده کمک می‌خواد، گشت راهور هم میاد و سعی می‌کنه به فرد مورد نظر کمک کنه. در همین حین یک «لندکروز »که سرعت بالایی داشته سر می‌رسه، نمی‌تونه کنترل کنه و چپ می‌کنه،راننده ودوستان -لندکروز-  با این تصور که پلیس باعث چپ شدن لندکروز بوده، مامورراهور رو به باد کتک می‌گیرن.

یکنفرازحاضران هم ازاین اتفاق فیلم می گیرد ودر فضای مجازی منتشرمی کند که یک دستگاه لندکروز واژگون و یک فرد خشمگین در حال حمله فیزیکی به مأمور پلیس راه و ضرب و شتم او است.

این بچه پولداره باپرخاشگر ی که حین کتک زدن مامور پلیس فریاد می زد: «میدونی یک میلیارد تومان یعنی چه!؟»

یکهفته بعد-پلیس گفت: هر۳ضارب افسر  پلیس راهور  دستگیر شده اند که یکی از آنها راننده لندکروز است که به سرعت غیرمجاز خود با ۱۳۷ کیلومتر اعتراف کرد، این در حالی است که سرعت مجاز در این محور ۸۰ کیلومتر در ساعت بوده.

درباره نویسنده

1966مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 pirastefar.ir. محفوظ است.
بهینه سازی وبسیما