بلیط سوتو (SOTO)چیست؟چگونه ازایران “برای مسافرمان درخارج ازکشور” بلیط هواپیمابگیریم؟

بلیط سوتو (SOTO)چیست؟چگونه ازایران

چگونه می شود در ایران بلیط هواپیما بین شهری خارجی را رزرو کرد؟!

بلیط سوتو (SOTO)چیست؟

بلیط سوتو (SOTO)به بلیط هایی گفته می شود که مبدا کشور دیگری باشد.
برای مثال:
شما اگر از ایران بخواهید برای یکی از آشناییان یا بستگان که در کشور دیگری است ،قصدآمدن به ایران رادارد،بلیط تهیه کنید که از آنجا به ایران بیاید این بلیط را “بلیط سوتو” می نامند.
شما از تمامی کشور ها و از طریق تمامی ایرلاین ها می توانید این بلیط را تهیه کنید.

با توجه به بیرون رفتن آمریکا از برجام و ایجاد تحریم های جدید بر علیه ایران، نوسانات قیمت ارز و کمبود آن در بازار یکی از مشکلات پیش روی ایرانیان تهیه بلیت برای دوستان یا اقوامی است که در خارج زندگی میکنند و قصد تهیه بلیت هواپیما از خارج از کشور به ایران را برای آنان را دارند .

به طور فرض دانشجویی مشغول به تحصیل در روسیه ویا آلمان را درنظر بگیرید که مخارجش بر عهده خانواده است و خانواده قصد تهیه بلیت هواپیما برای او از مسکو به ایران را دارد.
قبل از وضع تحریم های جدید بر علیه ایران این امکان وجود داشت که خانواده دانشجوی مورد نظر برای او از خارج از ایران از طریق سیستم هایی نظیر آمادئوس بلیت تهیه کند و به ایران عزیمت کند.

به این تراکنش در اصطلاح هواپیمایی SOTO گفته میشود که مخفف Sale Outside, Ticketed Outside به معنای فروش خارج از کشور مبدا و صادر شده در خارج از کشور مبدا (ایران) می باشد.

ولی اکنون این امکان وجود ندارد و سیستم هایی نظیر آمادئوس به دلیل تحریم ها برای ایران بسته شده اند. خبر خوب برای این دسته از مسافران این است که برای اولین بار در ایران هم اینک از طریق سیستم« رزرواسیون آنلاین دلتابان» شما قادر خواهید بود که «عملیات SOTO» را انجام دهید و ازین پس هیچ گونه مشکلی در تهیه بلیت از خارج از کشور نخواهید داشت.

بلیط سوتو مخصوص پرواز SOTO به بلیط هایی گفته میشود که محل صدور آنها کشوری غیر از(کشور مبدا) ایران می باشد.

بیش از ۱۸۰ ایرلاین معتبر بین المللی طرف قرارداد آژانس ما می باشند مانند:

اتریشی، لوفت هانزا، امارات، قطری،ترکیش، پگاسوس، ایرفلوت، کی ال ام، بریتیش، عمان ایر، ماهان، ایران ایر، العربیه، ایر برلین، آلیتالیا، جت بلو، الاتحاد، یونایتد، امریکن، ایرکانادا، سوئیس ایرو….

مدیریت سایت-پیراسته فر:برای زائران درکشورعراق .نیز راه حل مناسبی است.که درآنجانمیتوانندبگیرند ویا پولشان کفاف نیست که ازایران میخرید و«کد»رابه او می دهید ویا اربلیط پرینت می گیریدبرایش ارسال می کنید ویااینکه اگردسترسی به اینترنت دارد با آن کدخودش پرینت می گیرد.

درباره نویسنده

1942مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 pirastefar.ir. محفوظ است.
بهینه سازی وبسیما