استخر فرح در” اربعین” تهدید رئیس جمهور”ان ربک لب الاستخر”سعیدقاسمی

استخر فرح در

تهدیدی در «اربعین”  رئیس جمهور«استخرفرح» ویا محاکمه مردمی 

«ان ربک لب الاستخر»
وقتی تهدید جانی رئیس جمهوری راحت‌تر از آب خوردن است
دادستان تهران : توهین به رییس جمهورجرم مشهوداست.
 
سعید قاسمی از فعالان سیاسی مخالف دولت، اخیراً در سخنانی با جملات تند رئیس جمهوری را تهدید به محاکمه توسط «حزب الله» و حذف در «لب استخر» کرده است.
او در قسمت‌هایی از یک فیلم تقریباً ۴۰ دقیقه‌ای که گفته می‌شود در حاشیه مراسم راهپیمایی اربعین در عراق تهیه شده است تأکید دارد:
 حسن روحانی در واکنش به پیشنهاد ترامپ: مذاکره همزمان با تحریم معنایی ندارد
حسن روحانی (رئیس جمهور)دروغگو است
 تمام آمارها و سخنان حسن روحانی و دولتمردان او «دروغ» است. سعید قاسمی می‌گوید:
«سر فرصت این‌ها را محاکمه می‌کنیم.» او در ادامه با فرض اینکه
«اگر دستمان نرسد محاکمه کنیم» با تحریف یک آیه قرآن می‌گوید
: «قبلاً هم گفته‌ام که آیه جدیدی داریم؛ آن ربک لب الاستخر، خدای ما همان خدایی است که لب استخر خفت‌گیری می‌کند». او در ادامه گفته است: «آقای روحانی! تقریباً در طول استخر هم همه دعایت کرده‌اند.
دعای معکوس !
از لب مرز دعایت می‌کرده‌اند تا همینجا، همه دعاگویت هستند و این دعاهایی که کردند تو را،
« من بعید می‌دانم که مولا، مولایی باشد که تو تا عید دوام بیاوری».
با این دعاهایی که مردم کردند کارت با کرام الکاتبین است که چه بشود تا عید دوام بیاوری.»/شنبه، ۱۲ آبان ۱۳۹۷ایران

 فرازهایی از سخنان آقای قاسمی درسفرزیارتی اربعین:

آقای احمدی نژادخوب بود،روحانی خوب نیست!

در دولتی که اینها اعلام کردند در طول تاریخ احمدی‌نژاد مقصر بوده و بعد از ختم رُسُل هم احمدی‌نژاد مقصر است ما زلزله ورزقان را درک کردیم. در زلزله ورزقان تبریز این بزرگوار ماهی دو نوبت سر می‌زد، آقای نیکزاد وزیر شهرسازی هر ۱۰ روز یک بار پای کار به صورت مستقیم بودند و بدون واسطه و مستقیما سرکشی می‌کردند تا ببیند قفل کار کجاست تا آن را باز کند.

…اینجا که الان آقایان به طور کل تعطیل هستند و بعد هم آنها برداشتند و البته اگر دستمان هم برسد محاکمه می‌کنیم آقای آخوندی را. اگر دست حزب‌ا… به جناب آقای آخوندی برسد او را محاکمه می‌کند… آقای رئیس‌جمهور! شما هم باید جوابگو باشید قبلا صحبت کردیم. اما این وزرایی که برمی‌داری و این ترکیبی که به بیرون داده‌ای بیرون که نمی‌روند؛ به ما رکب نزنید چرا که بیرون می‌روید دوباره با یک ترکیب جدید برای انتخابات جدید است…

جهانگیری روحانی

الان بحث‌شان آن است که آقای جهانگیری باید تشریف ببرند و آقای جهانگیری فرمودند که یک منشی هم نمی‌توانم تغییر دهم بدون اجازه ایشان. خب باید گفت :« مردک اگر نمی‌توانی کاری کنی غلط کردی که رفتی آنجا»

تو که ادعای سازندگی داری و آمارهای دروغی را اعلام می‌کنی تو که نمی‌دانی، پس چرا دروغ می‌گویی؟ تقریبا همه شما-دولت- دروغگو هستید و باید جواب خدا را بدهید

ضمن آنکه سر فرصت این افراد را محاکمه می‌کنیم و اگر دستمان هم برای محاکمه آنها نرسد قبلا هم اعلام کردیم

سعید قاسمى,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,اخبار سیاسی ایران

آیه جدیدی که برسعیدقاسمی نازل شده!

آیه جدیدی هم داریم؛ «ان ربک لب الاستخر». خدای ما همان خدایی است که لب استخر خفت‌گیری می‌کند…

من هر جایی رفتم آقای روحانی را دعا کردند از لب مرز تا اینجا همه دعاگوی تو هستند و این دعاهایی که کردند بعید می‌دانم تا عید دوام بیاوری این دعاهایی که این مردم دارند کارت با کرام‌الکاتبین است و چه شود اگر تا عید دوام بیاوری.محتوای ویدئو

این غیراز تهدید «تجمع طلاب »(پنج شنبه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۷)بوده

علی مطهری در یادداشتی که در اختیار خبرگزاری دانشجویان قرار داد، نوشت:

«شعارهای طلاب علوم دینی در تجمع آخر هفته گذشته در مدرسه فیضیه قم موجب نگرانی برای حوزه علمیه قم از نظر سطح فکر و سیاست بخشی از طلاب این حوزه شد، همان چیزی که در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی موضوع نگرانی شهید آیت‌الله مطهری بود که مبادا سیاسی شدن طلاب حوزه علمیه قم منجر به انحطاط علمی و فکری و سیاسی آنها شود و به همین جهت حتی قبل از پیروزی انقلاب اسلامی در حالی که هفته ای دو سه روز در این حوزه تدریس می‌کرد قصد مهاجرت دائم به قم و تربیت طلاب و اصلاحات در حوزه علمیه قم را داشت و حتی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و اندکی قبل از شهادت نیز از امام خمینی  درخواست کرد که مسئولیت شورای انقلاب را رها کند و به کار اصلی خود یعنی تحقیق و تعلیم و تربیت طلاب و خصوصا مهاجرت به حوزه علمیه قم بپردازد.

امروز می‌بینم نگرانی آن شهید به‌جا بوده است. شعارهایی که در تجمع مدرسه فیضیه قم سر داده شد یا روی تابلوها حمل  می شد، نشان می‌دهد که لااقل بخشی از حوزه علمیه قم از نظر بینش اجتماعی و سیاسی دچار انحطاط شده است. در نهادی که مرجع فکری و دینی مردم شناخته می‌شود شعارهایی متناسب با اقشار فرومایه جامعه سر داده شد و تاسف انسان افزایش می‌یابد زمانی که در می‌یابیم که این افراد ابزار دست یک گروه سیاسی واقع شدند و روی دسته پلاکاردهای آنها نوشته شده بود: « لطفا تابلوها را بعد از مراسم تحویل دهید

تاسف بیشتر زمانی به انسان دست می‌دهد که می‌بیند یکی از شعارهایی که روی تابلو حمل می شد، این بود: ای آنکه مذاکره شعارتاستخر فرح در انتظارت، اشاره به رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی.

این شعار می‌تواند سرنخی برای نحوه فوت آن مرحوم باشد که برای بسیاری از اذهان به صورت یک معما باقی مانده است. در واقع مفهوم این شعار این است که آقای رئیس‌جمهور، ما همانطور که سر آقای هاشمی را زیر آب کردیم سر تو را هم زیر آب خواهیم کرد.

وزارت اطلاعات باید این موضوع را پیگیری و نتیجه را به اطلاع ملت برساند. شاید ماجرای فوت ناگهانی و غیرقابل باور رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز روشن شود.»/۲۷ مرداد ۱۳۹۷ایسنا

***

منصور ارضی در مراسم روز عرفه: اون یارو در استخر مرد، این یارو هم آخرش در استخر می‌میرد

 روزنامه ایران نوشت: کمتر از یک هفته پس از برگزاری تجمع پر سر و صدای برخی از طلاب قم در مدرسه فیضیه، ماجرای «استخر فرح» و تهدید حسن روحانی به قتل این بار در تهران تکرار شد.

 خبرگزاری فارس: حاج منصور ارضی دعای عرفه را در حسینیه لباس‌فروشان زمزمه می‌کند

این مراسم در روز سه‌شنبه ۳۰ مرداد۱۳۹۷  همزمان به نهمین روز ماه ذی‌الحجه در حسینیه صنف لباس‌فروشان برگزار شد.

بر اساس فیلمی که از سخنرانی حاج منصور ارضی منتشر شده، وی با اشاره به اقدامات مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و برنامه‌های دولت حسن روحانی می‌گوید: «اون یارو آخرش در استخر مرد، این یارو هم آخرش در استخر می‌میرد.»/شنبه، ۳ شهریور ۱۳۹۷خبرانلاین

«ای آنکه مذاکره شعارت، استخر فرح در انتظارت»

…اما حاشیه اصلی این تجمع مربوط به عکس یک پلاکارد در دستان یک طلبه بود. در این تصویر یک طلبه جوان پلاکاردی با شعاری بسیار عجیب در دست داشت. روی این پلاکارد نوشته شده بود: «ای آنکه مذاکره شعارت، استخر فرح در انتظارت». مقصود از این شعار معمای پیچیده‌ای نیست که نتوان منظور آن را متوجه شد اما سوال این است، در شرایط کنونی که تمامی مسوولان کشور بر حمایت از دولت تاکید دارند استفاده از چنین شعار‌هایی چه معنایی می‌دهد؟ در این شعار مقصود از فردی که شعارش مذاکره عنوان شده، حسن روحانی رییس‌جمهور قانونی ایران است اما نکته مهم این پلاکارد مصرع دوم شعار است؛ جایی که عنوان شده استخر فرح در انتظار رییس‌جمهور است و سرگذشتی شبیه به مرحوم آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی… در روزهای نخستین فوت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی رسانه‌های بیگانه تلاش داشتند فوت مرحوم هاشمی را مشکوک جلوه دهند و سناریو‌هایی در این باره مطرح کردند. سناریو‌هایی که خالی از واقعیت بود اما متاسفانه این پلاکارد در راستای همان سناریو‌ها طراحی شده و طراح آن به عواقب این موضوع فکر نکرده است. انتظار تفکر از طراح این پلاکارد کار دشواری است زیرا او حتی نمی‌داند استخری که مرحوم آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی در آن رحلت کرد، مربوط به فرح نبوده و صرفا برای آنکه قافیه شعار خود را تکمیل کند چنین شعاری ساخته است. مرحوم رفسنجانی در استخری فوت کردند که پس از انقلاب ساخته شد و محل آن متعلق به لیلا امامی همسر امیر‌عباس هویدا بود نه فرح پهلوی.

سعیدقاسمی کیست؟

مهندس سعید قاسمی، استاد معماری دانشگاه شهید رجایی است.
وی تحصیلکرده فرانسه و  دانشگاه علم و صنعت می باشد.
حاج سعید«ماجراجو»! ازرزمندگان وفرماندهان جبهه های جنگ بوده، مسئولیتهای مختلفی داشته  ازرئیس دفتر شهیدبروجردی تا جانشینی فرماندهی اطلاعات و عملیات قرارگاه نجف.
***
دادستان تهران :توهین به رییس جمهور  جرم مشهود است
صدور کیفرخواست برای ۸ متهم پرونده محیط زیستی
عباس جعفری دولت‌آبادی در حاشیه تجدید میثاق مسئولان عالی قضایی با آرمان های بنیانگذار انقلاب اسلامی در جمع خبرنگاران درباره ورود دادستانی به موضوع توهین به رئیس جمهور گفت:
دادستانی تهران مانند سایر مواردی که تکلیف قانونی دارد به موضوع ورود می‌کند. در رابطه با حادثه روز گذشته(جمعه، ۲ تیر ۱۳۹۶)روزقدس( مصادف با ٢٨ رمضان ١۴٣٨) چون جرم مشهود بوده و در منظر ماموران اتفاق افتاده، پلیس مکلف به ارائه گزارش خود به دادستانی بوده است.دادستان گفت: امروز هم نامه‌ای به فرماندهی پلیس تهران و معاون وزیر اطلاعات ارسال کردم و درخواست شد نسبت به شناسایی عوامل حادثه دیروز اقدام شود./جمعه ۰۳ تیر ۱۳۹۶ تابناک

درباره نویسنده

1870مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 pirastefar.ir. محفوظ است.
بهینه سازی وبسیما