“حامدعبدالهی “شهرداررشت نشد!به شورابرمی گردد

۶۶مین شهرداررشت کیست؟

حامدعبدالهی شهرداررشت نمی شود!

درادامه علت ردصلاحت شهردارناکام را اززبان حامدعبدالهی (دراعلامیه اش)راخواهیدخواند،همچنین  اینکه « شورای اسلامی استان »چیست،رئیسش چگونه برگزیده می شود ووظائف این شوراچیست راخواهیدخواند

حامد عبدالهی شهردار رشت شد

کاندیدای شهرداری کلانشهررشت برای آقای مهندس عبدالهی «خوش یُمن»نبود،اگرچه ازاول بنظرمی رسیدکه این لباس کمی «گُشاد»است،همانطورکه کسوت ریاست جمهوری برای آقای دکترمحموداحمدی نژاد«گُشاد»بودولی دکترپوشید، اماتوفیق پوشیدن برای این جوان جویای نام مُیسّرنشد،حتی مراجعه به نماینده جانباز مشهورمجلس شورای اسلامی نیزتوفیری نداشته

محمدتقی(حامد)فرزندشهید علی عبداللهی از شهدای تکاور نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلام است

واحدمربوطه -انتصاب –وزارت کشوربه«حامد»پیشنهادکرده که برای حفظ حرمت خودوخانواده شهداء ازسمت «شهرداری رشت»انصراف دهد.

گفته میشود شرکت ایشان دریک مراسم«منشوری» بوده که رقبا تصاویری ازحضورایشان درآن میهمانی دارند که وضعیت منشوری است.

ماهم امیدواریم آین حرفهاشایعه باشد وآن تصاویرمونتاژ.

البته گفته می شود که درهنگام ورودبه شورای شهر در«اخذ صلاحیت»اما واگرهایی داشته.درمراحل اولیه ردصلاحیت شده بود!

«شهردارناکام»  که سابقه  مدیرکلی پارکها ،زیباسازی وشهرداری منطقه ۵ رشت رادررزومه دارد،بایدبه شورابرگردد وخانم« فرانک پیشگر »هم از کُرسی شورابازماند.

اگرچه آقای عبدالهی را باعناوین «مهندس» و«دکتر»خطاب می کنند ولی رشته تحصیلی  حامد مهندسی نیست  ،مدرک وی،کارشناسی ارشد برنامه ریزی توریست است که  دانشجوی دکترای برنامه ریزی شهری است.

حامد عبداللهی:آبروی سپیدرود آبروی رشت است/سپیدرود از سال گذشته ۵۵۰ میلیون تومان هنوز مصوبه دارد

حامدعبدالهی گفت:از عملکرد خودم راضی نیستم

در شصت و یکمین جلسه شورای اسلامی رشت (۱۴ آبان ۱۳۹۷ ) از بین ۶کاندیدا با کسب ۶ رای (احمد رمضانپور، حجت جذب، اسماعیل حاجی پور، فرهام زاهد، محمد حسن علیپور و خودش)حامد عبدالهی۴۲ساله شهردار رشت شد

۴ نفر از اعضای شورای شهر رشت به جمشید رسایی رای دادند.

من حامد هستم و خداوند را همیشه شکرگزار.اینستاگرام

«حامد عبداللهی» شهردار رشت شد

شکر نه در زمان شکم سیری بلکه در زمانی که خداوند با اراده یک گلوله من را مقام پر مسئولیت فرزند شهید بخشید در مقابل دسیسه عده ای که کیلومترها عقبتر جانماز آب میکشیدند و بعدها امتیازات ژن خوب به فرزندانشان اعطا شد.

زمانی که چرخ روزگار بر وفق مرادم نبود خدا را شکر نمودم زمانی که پا در عرصه سیاست گذاشتم نیز شکر نمودم شکر از این جهت که همیشه او حافظ من بوده و هست و خواهد بود.

از چندی پیش که نامم توسط دوستانم در شورای شهر و بدنه شهرداری و مردمی که به بنده محبت داشتند بعنوان قبول مسئولیت  شهرداری رشت مطرح شد از گوشه و کنار چیزهایی را میشنوم که تحمل شنیدن و پاسخ ندادن آن برایم بسیار سنگین و طاقت فرساست همیشه به رقبا گفته ام که اگر دین ندارید حداقل آزاده باشید.

بنده برای رسیدن به جایگاهی که در آن هستم هیچ گاه به هیچ نماینده شهر و شهرستان دیگر  متوسل نشدم که با تخریب دیگران راه را برای خود هموار کنم.

هیچ گاه به گروه سیاسی و جریان سیاسی وصل نشدم که رای آنها را بگیرم.

هیچ گاه برای رشد کردن از امکانات دولتی استفاده نکردم که به افراد خاص خدمات بدهم و بهره برداری کنم.

هیچ گاه خیانت نکردم و دروغ نگفتم.

هیچ گاه از فرصتها برای خودم و تیمم استفاده نکردم.

هیچ گاه حتی یک نفر نیرو در شهرداری وارد نکرده ام.

هیچ گاه کسی را تعرفه نکردم که با شکایت از شهرداری ناجوانمردانه به سیستم تحمیل شود.

هیچ گاه زندگی شخصی کسی را برای ضربه زدن به او شخم نزدم.

و خدا را شکر کردم که تا امروز که خدمتگزار شما در شورای شهر و شورای شهرستان رشت و شورای استان گیلان هستم تمامی مراحل را پله به پله طی نمودم.

بله من یک فعال فرهنگی _اقتصادی  هستم که از  سال ۸۹ شرایطی را فراهم کردم که تا کنون دل هزاران نفر را شاد نمودم.

من انسان ثروتمندی هستم نه بخاطر سرمایه نقدی و پولی که در حساب بانکی ام دارم ثروتمند به جهت داشتن دوستانی که سابقه رفاقتم با آنها بیش از بیست سال است.

بله من ثروتمندم به جهت اینکه بدون حمایت هیچ نهاد دولتی و سیاسی و بدون اینکه در لیستی قرار بگیرم ۱۶.۰۰۰ رای پاک از دوستانم کسب کردم.

بله من کارمند شهرداری هستم و افتخار می‌کنم که در کارنامه ام راه اندازی سازمان زیباسازی و شهرداری منطقه پنج به چشم میخورد که تا قبل از آن همه از گرفتن مسئولیتش شانه خالی می‌کردند.

بله بنده تفکر اقتصادی دارم و در تمام دوران زندگی ام با همین تفکر رشد کردم و هر جایی که حاضر شدم توانستم از حداقل ها فرصت بسازم و در تمام این مراحل خداوند و پدرم حافظم بوده است.

اکنون نامم بعنوان گزینه شهرداری رشت مطرح شده شاید غمگین ترین باشم به جهت دروغگویی و نامردی عده ای که شوربختانه مدعی هستند در دینداری…/۱۳۹۷/۰۵/۲۲

شهردار به توصیه‌ها گوش نمی‌کند / هنوز آرامش را برای مردم رشت فراهم نکردیم

عبداللهی عضوشورای شهردرانتقادازشهردار-نصرتی- گفت:مانتوانستیم برای مردم « آرامش »فراهم کنیم و حتی آرامش را از خانواده شهرداری هم سلب کرده ایم.۱۴آذر۱۳۹۶

***

اعلام رسمی عدم تأییدحامدعبدالهی

علوی، رییس شورای اسلامی شهر رشت(۲۷آذر۱۳۹۷) گفت: وزارت کشور در نامه ای صلاحیت حامد عبداللهی را تایید نکرد، شهردار جدید رشت به زودی انتخاب و به مردم معرفی خواهد شد.

شهردارناکام دراولین اظهارنظرش درباره تحرکات رفبا وچگونگی  ردصلاحیتش نوشت:

دوستان! رفتندپرونده مرادراستانهای دیگردرآوردند

نمیدانم نامه‌ای(ردصلاحیت) که محرمانه بود چطور از رسانه ملی و دنیای مجازی سردرآورد!؟

بنده نه دزد هستم، نه سرقت مسلحانه کردم، نه کاری خلاف دیگری و زندگی من مشخص و شفاف است،تمام رفتارهای من مشخص است،دوستانی که تا استان‌های همجوار رفتند و می‌خواستند زندگی مرا شخم بزنند اگر به من از من می‌پرسیدند به آنها در خصوص زندگی خودم توضیح می‌دادم، این آدم‌ها باید در دوران شاه زندگی می‌کردند چون نان خوبی می‌توانستند بخورند و فضای برای آنها کاملا آماده بود.

اگر از روز اول با افرادی که مرا مورد هجوم قرار دادند توافق می‌کردم این مسائل پیش نمی‌آمد،تمام تلاش ما این بود که شهردار به همت شورا انتخاب شود و امیدوارم شهردار بعدی نیز توسط خود شورا انتخاب شود نه توسط باندها، جریانات و دلالان!

ردصلاحیتم بی حکمت نبست!

بنده اعتقاد دارم خداوند هرچه را به آدم می‌دهد رحمت و اگر نمی‌دهد حکمت است،اتفاقات چند ماه اخیر برای من درس خوبی بود ومن سعی می‌کنم این دوره را فراموش کنم و موضوعات پیش آمده را ببخشم.

اعتبارم راهنوزدارم

برای من مهم این است که ۴۰۰ پیامک برای من فرستادند که چرا به عنوان شهردار انتخاب نشدم و ابراز ناراحتی کردند، این نشان می‌دهد که حامد عبدالهی هنوز اعتبار دارد.

بنده با افتخار تمام به عنوان یک عضو شورا به کار خود ادامه می‌دهم.

دوست ودشمنم راشناختم

عبدالهی نوشت: آدم‌ها به سه بخش برگ، ساقه و ریشه تقسیم می‌شوند، دوستانی داشتم که مثل برگ رنگ عوض کردند، دوستانی هم بودند که فقط شاخه بودند و شکستند و این آزمون باعث شد که دوستانی را شناختم که ریشه دار بودند،دوستانی که ریشه‌دار هستند بر سر سفر پدر و مادرشان بزرگ شده‌اند.دوشنبه، ۳ دی ۱۳۹۷حامدعبدالهی

مدیریت سایت-پیراسته فر:ویرایش ازجهت جابجایی جملات انجام گرفته شده است.

حامدعبدالهی عنوان رئیس شورای اسلامی استان انتخاب شد

البته عبدالهی درهمین تاریخ صدوراعلامیه(۳ دی ۱۳۹۷)به عنوان رئیس شورای اسلامی استان انتخاب شد

در جلسه شورای اسلامی استان گیلان (دوشنبه، ۳ دی ۱۳۹۷)که با حضور مصطفی سالاری استاندار گیلان در محل استانداری برگزارشد، حامد عبدالهی با ۱۱ رای  به عنوان رئیس شورای اسلامی استان انتخاب شد.

لازم به ذکراست که این دومین سال است که عبدالهی بعنوان رئیس انتخاب می شود،در ۲۷ مهر ۱۳۹۶با همین تعدادرأی به ریاست برگزیده شده بود.

شورای اسلامی استان گیلان  چیست؟وظائفش چیست؟

توضیحات مدیریت سایت-پیراسته فر:

شورای اسلامی استان۱۱عضودارد  که ازبین نامزدهای اعضای شوراهای شهرستانها وبخشداری ها،که ازطریق فرمانداری های وبخشداری ها معرفی می شوند،این شورایک رئیس،۲تامنشی ویک سخنگو وبقیه هم  اعضای عادی«سرکاری» که ازبرچین شده های اعضای شوراهای شهرستان  وبخش هستند،انتخاب رئیس هم باحضورونظارت وتمائل استاندارانجام می گیرد(اسمش انتخابات است)،اگربگویم یک تشکیلات فرمالیته و«زیرمجموعه فرمانداری وبخشداری هاهستند»،سخن گزافی نگفته ایم!گاهی هم میخواهندعیاروکلاسش رابالاببرند«شورای عالی  استان»نیزمی گویند.

عمرریاست (شورای اسلامی استان) یکساله می باشد.

قبل ازعبدالهی ،آقای حسینعلی خدایگانی عضو  شورای شهر لاهیجان این سمت را عهده‌دار بود.

استان گیلان حدود ۶۷۰۰ عضو شورا در شهرستان‌ها و بخش‌ها دارد.

توضیح مدیریت سایت-پیراسته فر:رابطه شهردارشدن آقای عبدالهی ،شبیه نماینده شدن خانم مینوخالقی شده است.

عکسی که نماینده منتخب مردم را ازجلوس درکُرسی مجلس بازداشت

حسادت یک دوست-باحیثیت رفیقش بازی کردواوراازکرسی پارلمانی پایین کشید!
مینوخالقی متولد ۱۳۶۴ دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق ارتباطات و دانشجوی دکترای رشته حقوق عمومی،عضو کمیته محیط زیست منابع طبیعی،استاددانشگاه درانتخابات دهمین دوره نمایندگی مجلس ،با ۱۹۳۳۹۹ رای نفرسوم شد۸ اسفند ۱۳۹۴
درحالیکه وزارت کشورهم سلامت انتخابات را رسماً اررسانه هااعلام کردیک ماه(۴ فروردین ۱۳۹۵)انتخابات اصفهان ازطرف شورای نگهبان تأییدشد ولی نفرسوم(ازلیست ۵نفره)حذف شد!
مینو خالقی  سال ۱۳۸۷ مقاله‌ای به زبان انگلیسی به یک دانشگاه چین می‌دهد و این مقاله پذیرفته می‌شود، بنابراین وی به همراه مدیرکل وقت دادگستری استان اصفهان(بهمن کشاورز) و دو نفر از وکلای مطرح و همچنین به اتفاق همسرش به چین می‌رود. که درطول سفر ،دربعضی ازجلسات عکس‌های بدون حجاب-بدون روسری- ازاو درسایت دانشگاه این کشورموجودبوده وهمین عکسها  از مصادیق رد صلاحیت وی در اختیار شورای نگهبان قرار گرفته است.

طریقه به دست‌آوردن عکس‌های مینو خالقی به این نحو بوده است که یکی از  از دوستان عزیزش  که از سفر علمی وی به چین مطلع بوده است و به دلیل اینکه خودش در انتخابات رد‌صلاحیت شده، درباره این سفر مینو اطلاعاتی بدست می آورد،گفته می شودآین رفیقش سرنخهارا ازطریق دسترسی به گوشی موبایل مینو بدست آورده بودوبعدازگرارش دادنش به بعضی ازمسؤلین ،حکم مأمویتی می گیرد که برودکشور چین وازاز همان دانشگاه مورد نظر در چین، به عکس‌های مورد نظر دسترسی پیدامی کند«به آرزویش می رسد»وباگزارش این دوست ،طومارنمایندگیش راازمجلس پیچیده می شود.واین عکسها به سایتهای خبری هم داده میشود وباآبرویش هم بازی شد!

***

بدنبال ریاست نروید،ریاست (پُست ومقام) تبعات دارد

اینها را باید ما بفهمیم؛ اینها را باید بفهمیم. دنبال کرسی‌های ریاست [بودن] ــ چه ریاست اجرائی، چه ریاست تقنینی؛ می‌بینید برای نمایندگی مجلس بعضی خودشان را میکُشند، اگر چنانچه راه پیدا نکنند به هر دلیلی یا مثلاً فرض کنید صلاحیّتش را تأیید نکنند یا رأی نیاورد و غیره، خودش را به آب و آتش و در و دیوار میزند که چرا نشد ــ عقل نیست، تدبیر نیست. ملاحظه کردید؟

اگر چنانچه این ریاست، مایه‌ی یک چنین دغدغه‌ای است، خب انسان رها کند؛ مگر اینکه واقعاً متوجّه انسان بشود و واجب باشد برای انسان؛ آن [جا] بله [لازم است].

بنده دوره‌ی   اوّل ریاست جمهوری  که تحمیل شد بر ما، هیچ ــ دوره‌ی دوّم دیگر یقیناً گفتم من قطعاً نامزد نمیشوم؛ امام  -خمینی-به من فرمودند بر تو واجب عینی و تعیینی است ،خُب بنده هم بر خلاف میل خودم قبول کردم و رفتم. درست این است که انسان نبایددنبال رباست «پُست»نرود ، اگر چنانچه ناچار شد، ناگزیر شد، به گردن انسان گذاشته شد، آنجا «خُذها بِقُوَّه»؛  بایستی با قوّت انسان دنبال بکند. رهبر انقلاب

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای صبح امروز (سه‌شنبه ۱۳۹۷/۹/۲۷) در ابتدای درس خارج فقه

درباره نویسنده

2089مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 pirastefar.ir. محفوظ است.
بهینه سازی وبسیما