احمق های درجه۱ ضعف دستگاه محاسباتی امریکا

احمق های درجه۱ ضعف دستگاه محاسباتی امریکا

دولتمردان،احمق های درجه۱ امریکا کدامند؟

ضعف دستگاه محاسباتی امریکا

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، استمرار ضعف دستگاه محاسباتی آمریکا تا امروز را یک واقعیت برشمردند ، با وجود آنکه عده‌ای غرب‌زده و آمریکازده، پُزِ قدرت محاسباتی و آینده‌نگری آمریکایی‌ها را می‌دهند اما آمریکا همچنان دچار ضعف محاسباتی است.

جشن کریسمس امریکایئان درتهران

رهبرانقلاب اسلامی : سال گذشته‌ی یک دولتمرد آمریکایی در جمع اوباشِ تروریست  وعده‌ی به حضارداده بودکه جشن سال نومیلادی(اول ژانویه ۲۰۱۹ ) را در تهران خواهیم گرفت!.

توانایی محاسباتی دشمنان ایران در همین حد است

«صدام »هم مثل دولتمردان-فعلی- امریکا یک احمق بود

همان‌طور که آن زمان(زمان جنگ ) صدام امیدوار بود یک هفته‌ای به تهران برسد

«منافقین» هم ازاحمق هاهستند

منافقین مزدور نیز خیال می‌کردند در حمله‌ی مرصاد(عملیات فروغ جاویدان) سه‌روزه از کرمانشاه به تهران خواهند رسید.

دولتمردان امریکا«دیوانه» اند یا«احمق درجه ۱»

رهبر انقلاب اسلامی: برخی دولتمردان آمریکایی این‌طور وانمود می‌کنند که دیوانه‌اند، البته بنده این را قبول ندارم اما آن‌ها حقیقتاً «احمق‌های درجه یک» هستند.

پس از انقلاب نیز آن‌ها با تحریم جمهوری اسلامی تصور می‌کردند کار نظام در کمتر از شش ماه تمام خواهد شد درحالی‌که انقلاب اکنون به ۴۰ سالگی رسیده است.

یکی ازحماقت های امریکا:حقوق بشر را از سعودی ها یاد بگیرد!

حرف‌های بی ربط برخی غربی ها  به حرفهای دلقک ها شباهت دارد

« دولتمردان امریکابه ایران توصیه می کنند حقوق بشر را از سعودی ها یاد بگیرد» آیا این، حرف یک دلقک نیست!؟

 دولتمرداان گذشته امریکاچیزکمی ازپرزیدنت دونالدترامپ نداشتند

رهبرانقلاب  گفت:  دهم دی‌ماه سال ۵۶ رئیس‌جمهور وقت آمریکا به تهران آمد و یک نطق قرّائی در تمجید دروغ‌آمیز از محمدرضا [شاه] کرد. در این نطق گفت ایران جزیره‌ ثبات است؛ یعنی خیال آمریکا از رژیم نوکرمآب آسوده است.»

اما ده روز نشد که مردم قم علیه آن رژیم وابسته قیام کردندوتمام محاسبات امریکارابهم زدند.

آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح چهارشنبه( ۱۹ دی ۱۳۹۷) در سالروز قیام تاریخ‌ساز مردم قم در ۱۹ دی ۱۳۵۶ در دیدار مردم قم

توضیح مدیریت سایت-پیراسته فر:انتخاب تیترهاازاینجانب است.

برای اطلاع از«حقوق بشر»عربستان به این لینک مراجعه کنید:

جمال خاشقجی کیست؟ واکنش ترکیه،عربستان،امریکاواروپا”قتل خاشقچی”

حماقت رئیس جمهورامریکااحمق درجه۱

دونالدترامپ که در یک کنفرانس خبری در مقر سازمان ملل متحد-نیویورک : «بعدد از خروج آمریکا از برجام، مشکلات در ایران شدت گرفته است. تورم در آنجا بالا است. در خیابان‌ها شورش اتفاق می‌افتد. مردم نمی‌توانند نان بخرند.!»

مردم ایران نمی‌توانند نان بخرند!

ترامپ در بخش دیگری از اظهاراتش گفت: «ایران مجبور است به میز مذاکره برگردد،من این کار را از موضع قدرت یا ضعف انجام نمی‌دهم. فقط می‌گویم آنها در یک مقطع زمانی، مجبورند به میز مذاکره برگردند،فکر می‌کنم اینطور می‌شود. شاید هم اینطور نشود.»۰۵ مهر ۱۳۹۷ مصادف با۲۷سپتامبر۲۰۱۸

یک نمونه ازحماقت وزیرامورخارجه امریکا

 مایک پمپئو: آمریکای «دوران ترامپ » دیگراز آیت‌الله‌ها محافظت نمی‌کند

مایک پمپئو، وزیر خارجه ایالات متحده، در انتقاد از سیاست خارجی دولت قبل آمریکا در قبال جمهوری اسلامی ایران گفت که آن دوران تمام شده است و آمریکای تحت مدیریت پرزیدنت ترامپ با اقدامات بی ثبات کننده جمهوری اسلامی ایران برخورد خواهد کرد.

امریکا سلطه گراست یاایران

آقای پمپئو در ادامه خطاب به آنهایی که از قدرت آمریکا می‌هراسند گفت، «این را به خاطر داشته باشید: آمریکا همیشه یک نیروی آزادی بخش بوده و خواهد بود، و یک نیروی اشغال‌گر نیست.

ما(امریکا) هرگز رؤیای سلطه بر خاور میانه را در سر نداشته‌ایمآیا می‌توانید چنین چیزی را در مورد ایران هم بگویید؟»

وزیرکابینه ترامپ  با اشاره به توافق اتمی ۱۳۹۴ دولت باراک اوباما با ایران-برجام- گفت:پرزیدنت ترامپ نگاه کور خودخواسته ما در برابر رژیم خطرناک (ایران) را عوض کرد و از توافق هسته‌ای ناموفق، با آن وعده‌های پوچ اش،(ازبرجام) خارج شدایالات متحده تحریم‌هایی را که هرگز نباید برچیده می‌شدند، بازگرداند. کارزار فشار جدیدی را راه انداختیم .

وزیر خارجه امریکا گفت: مهم‌تر این که، ما درک مشترک با متحدانمان را، مبنی بر لزوم مقابله با اهداف انقلابی رژیم ایران، تحکیم بخشیدیم. کشورهای بیشتری به این درک می‌رسند که «ما باید مقابل آیت‌اﻟله‌ها بایستیم، نه آن که نوازش‌شان کنیم

پمپئو درادامه گفت:کشورهای مختلف برای مقابله با رژیم به صف ما می‌پیوندند، به گونه‌ای که هرگز سابقه نداشته است. مصر، عمان، کویت، و اردن همگی در خنثی کردن تلاش‌های ایران برای دور زدن تحریم‌ها اقدام کرده‌اند.

سخنرانی مایک پمپئو عصر پنجشنبه( ۲۰ دی ۱۳۹۷ )به وقت محلی در دانشگاه آمریکایی قاهره/منبع:صدای امریکاVOA

۳ازکامنت های پای خبر:تمام نظرات (۴۷)

 گیلانی۱۳۹۷/۱۰/۲۱

پمپئو :«آمریکا نباید از آیت‌الله‌ها محافظت کند»
خیلی بدشد!
آقای پمپئو ! چرامیخواهیدمحافظانتان رابه مرخصی بفرستید!؟گناه داره،بگویدبه کارحفاظت ازآیت الله ها ادامه دهند،ماازشرمندگیتان درمیاییم،جبران میکنیم.

رضا۱۳۹۷/۱۰/۲۱

خیلی خیلی خیلی خیلی زحمت کشیدید! واقعاً سپاس که تا حالا حمایت کردید و محافظت کردید! حالا چرا یهو تصمیم گرفتید دیگه حفاظت نکنید؟

یک وطن پرست ایرانی۱۳۹۷/۱۰/۲۰

خیلی جالبه اقای مایک پمپئو و همچنین پرزیدنت ترامپ میگن مدافع مردم ایران هستند در حالی که اقتصاد ایران رو هدف حمله قرار دادن….من نمیدونم اون بیمار سرطانی یا اون زوج جوان و …وظیفشون چیه؟ …..

نمونه بعدی حماقت سران امریکا:

نمونه از سخنان احمقانه

ایران چهل سالگی انقلاب رانخواهددید!

جان بولتون: انقلاب ایران نباید چهل سالگی خود را جشن بگیرد

«جان بولتون»، نماینده اسبق آمریکا در سازمان ملل متحد در نشست گروهک تروریستی منافقین در پاریس گفت : انقلاب اسلامی ایران نباید به جشن چهل‌سالگی‌اش برسد.

به گزارش «سی‌ان‌اس نیوز» وی گفت نتیجه تصمیم فعلی دولت ترامپ برای بازبینی‌ سیاست‌هایش در قبال ایران بایستی این باشد که این کشور نتواند پیروزی چهل‌سالگی انقلابش را جشن بگیرد.

بولتون گفت: «نتیجه این تحلیل وبررسی در سیاست و آنچه بسیاری از ما در ایالات متحده درتلاشیم بایداین باشد که «انقلاب فوریه ۱۹۷ آیت‌الله خمینی»(بهمن۱۳۵۷) تا جشن چهل‌سالگی‌اش دوام نخواهد آورد».

تیلرسون

پیش از این، «رکس تیلرسون»، وزیر خارجه-وقت- آمریک در یک نشست استماع مقابل کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان در پاسخ به سؤال یک نماینده گفته بود که  دولت ترامپ سیاستش را کار با مخالفان داخلی در ایران برای تغییر نظام این کشور قرار داده است.

مقام معظم رهبری (در دیدارخانواده‌های شهدای مدافع حرم)با اشاره به لفاظی‌های خصمانه  «رکس تیلرسون» و سایر مقام‌های آمریکایی مبنی بر تلاش برای تغییر نظام اسلامی خطاب به آنها گفتند: «در طول ۳۸ سال گذشته، چه‌زمانی بوده که شما نمی‌خواستید نظام اسلامی را تغییر دهید، اما همواره سرتان به سنگ خورده است و از این پس هم همین‌گونه خواهد بود».۱۲ تیر ۱۳۹۶تسنیم

توضیح مدیریت سایت-پیراسته فر: دراواخر اسفند ۱۳۹۶برکنارشد و«پمپئو» جایگزنش شد.

جان بولتن(روزبعدازجشن باشکوه چهلمین پیروزی انقلاب):دیگر زمان زیادی جهت جشن گرفتن سالگرد انقلاب برای او باقی نمانده است.

بولتن درتوئیتری خطاب به رهبرانقلاب اسلامی ایران نوشت: گمان نمی‌کنم سالگردهای [۲۲ بهمن] زیادی برایت مانده باشد که بخواهی آنها را جشن بگیری!»

منبع:۲۳ بهمن ۱۳۹۷صدای امریکاVOA

***

نمونه دیگر:

 

پمپئو روز ۱۷ آبان در گفتگو با بخش فارسی تلویزیون بی‌بی‌سی گفته بود «اگر نظام ایران می خواهد مردمش غذا بخورند، باید به حرف آمریکا گوش کند

نیوزویک به نقل از وزیر امور خارجه آمریکا نوشت: «ایران اگر می‌خواهد مردمش غذا بخورند باید به حرف آمریکا گوش کند؛ در غیر این صورت، مردم ایران بهای آن را خواهند پرداخت

 واکنش ظریف به حرف‌های توهین‌آمیز پمپئو درباره مردم ایران

 پاسخ محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران : «ما فراموش نخواهیم کرد که وزیر امور خارجه آمریکا در تلاشی مایوسانه برای تحمیل تخیلات مورد نظر آمریکا بر ایران، علناً مردم ایران را به گرسنگی دادن – که یک جنایت علیه بشریت است – تهدید می‌کند. او نیز همانند پیشینیان خود خواهد آموخت که به رغم تقلاهای آمریکا، ایران نه تنها به حیات ؛ بلکه بدون قربانی کردن حق حاکمیت خود، به پیشرفت ادامه خواهد داد.»

واما وقتی عاقلان بهش گفتند که چه حرف احمقانه ای زده در(۲۱ آبان ۱۳۹۷) اینچنین اصلاح کرد :

مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا با انتقاد از رسانه‌ها برای آنچه او دروغگو‌یی خوانده، گفت: «شرم بر نیوزویک دروغگو که به جواد ظریف برای پخش دروغ‌‌هایش کمک می‌کند.‌ واقعیت این است آمریکا نه حالا، نه هرگز تحریمی برای غذا و دارو اعمال نکرده است. این‌ها هم مانند مبادلات مالی مربوط به نیازهای انسان‌دوستانه از تحریم‌ها مستثنی شده‌اند.»

***

ترامپ احمق درجه ۱

ترامپایران را تحت شدیدترین تحریمهاقرارمی دهم تاپای مذاکره بامن برگردند

رئیس جمهوری آمریکا، دونالد ترامپ، می گوید مقامات در ایران بالاخره برای یک توافق هسته‌ای «واقعی و منصفانه» به پای میز مذاکره باز می گردند.

او جمعه شب در کمپین انتخاباتی حزب جمهوری‌خواه، در ایالت ایندیانا، ضمن انتقاد از باراک اوباما، رئیس جمهوری پیشین آمریکا، توافق هسته‌ای موسوم به برجام را که در دوران او حاصل شد «بسیار بد» و «مسخره» توصیف کرد.

پرزیدنت ترامپ در ایالت ایندیانا بار دیگر تاکید کرد که شدیدترین تحریم‌ها را علیه ایران اعمال خواهد کرد و گفت مقامات ایران بالاخره هوش به خرج خواهند داد و برای«معامله ای که به آنها اجازه خواهد داد بار دیگر شکوفا شوند» به میز مذاکره باز می گردند. او گفت: «ما خواهان شکوفایی آنها هستیم.»

پرزیدنت ترامپ گفت: «من ایالات متحده را از توافق هسته‌ای یک‌جانبه وحشتناک با ایران خارج کردم. همین امروز اعلام کردیم که ما همه تحریم‌هایی را که بعد از آن توافق مسخره لغو شده بود، مجدداً اعمال می کنیم، تحریم‌هایی که اصلا نباید لغو می شد.»

رئیس جمهوری آمریکا گفت، سنگین ترین تحریم‌هایی را که تاکنون هرگز وجود نداشته علیه رژیم خشن ایران وضع کرده ایم.

پرزیدنت ترامپ در ماه مه، ایالات متحده را از برجام خارج کرد و اکنون دور دوم تحریم‌هایی را که بر اثر توافق سال ۲۰۱۵ لغو شده بود، از بامداد پنجم نوامبر، دوشنبه، بار دیگر برقرار می شود.

پرزیدنت ترامپ در گذشته نیز با تاکید بر این که «قوی‌‌ترین» و «شدیدترین» و «دقیق‌‌ترین» تحریم‌ها را علیه ایران اعمال خواهد کرد، ابراز امیدواری کرده بود که ایالات متحده به توافق جدید و عادلانه‌ای با ایران دست یابد.

رئیس جمهوری آمریکا پیش از سخنرانی‌ در ایندیانا، در گفتگو با خبرنگاران در ویرجینیا گفت که تحریم‌های آمریکا ضربه بسیار بزرگی به ایران خواهد زد و ایران از زمانی که آمریکا از برجام خارج شد «دیگر آن کشور سابق نیست.»

پیشتر، در روز جمعه و با اعلام کاخ سفید در مورد بازگشت بخش دوم تحریم های آمریکا علیه ایران، طرفین اروپایی امضا کننده برجام، با صدور بیانیه ای گفتند به اجرای برجام به منظور احترام گذاشتن به یک توافق بین المللی، متعهد هستند.

روز جمعه ۱۱ آبان۱۳۹۷ دولت ایالات متحده دور دوم تحریم‌های خود را علیه ایران، که پس از اجرای برجام در دولت پیشین لغو شده بود، اعلام کرد./شنبه، ۱۲ آبان ۱۳۹۷صدای امریکا

***

ترامپهدف ازتحریم حمایت ازمردم ایران است!

اولین تحریمهای امریکا(ترامپ) علیه ایران:

اولین تحریم ها با فرمان اجرایی دونالد ترامپ از سه شنبه هفتم اوت۲۰۱۸(۱۶ مرداد۱۳۹۷) به اجرا گذاشته می شود و شامل تحریم تامین قطعات و خرید فروش هواپیماهای مسافربری، صنایع خودروسازی، مبادلات طلا و فلزات گرانبها، و همین طور منع ایران از خریداری دلار از موسسات مالی خارجی است که این تحریم ها ۳ماه پس از خروج آمریکا از برجام صورت می گیرد.

دونالد ترامپ در بیانیه ای که چند ساعت قبل از سخنان آقای روحانی منتشر شد، نوشت: “امروز، ایالات متحده آمریکا تحریم‌های مجدد مرتبط با برنامه هسته‌ای ایران را که با توافق هسته ای برداشته شده بود، مجددا برقرار می‌کند.”

آقای ترامپ در بیانیه خود گفته سایر تحریم‌های(مرحله دوم) مرتبط با برنامه هسته‌ای ایران از پنجم نوامبر، ۱۳ آبان۱۳۹۷، اجرایی خواهد شد. اشاره او به زمان اجرای تحریم‌های نفتی است.

دونالد ترامپ همچنین در بیانیه «هدف ازتحریمها راحمایت ازمردم ایران دانست»!

ترامپ توئیت کرد:«آمریکا همچنان در کنار مردم ایران می‌ایستد» که مدت‌هاست در رنج اند و وارثان حقیقی میراث غنی ایران اند و قربانیان واقعی سیاست‌های رژیم. چشم‌به‌راه روزی هستیم که مردم ایران، و همه مردم منطقه، کنار یک‌دیگر در امنیت و صلح ببالند./منبع: BBCفارسی۶ اوت ۲۰۱۸ – ۱۵ مرداد ۱۳۹۷

دونالدترامپ در (۲۰ ژانویه ۲۰۱۷) بعنوان رئیس جمهورامریکا-رسماًکار خود را آغاز کرد.

سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ازبرجام خارج شد.

 

ازدیگرقوانین جنگل این است که هرکس که مخالفش باشد تحریم میکند،حتی اگرآن گروه ونهاد ازبطن مردم کشورش باشند:

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز دوشنبه ۱۹ فروردین، در بیانیه ای رسما« سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» را در فهرست سازمان های تروریستی قرار داد و نام سپاه روز گذشته ۲۶ فروردین رسما به فهرست گروه‌های تروریستی خارجی اضافه شد.

سلطان حیوانات جنگلسرزمینی را به کشوردیگربخشید

جولان رابه اسرائیل داد

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز پنجشنبه یکم فروردین ۱۳۹۸و طی پیامی در توئیتر گفت زمان آن رسیده که بلندی‌های جولان به عنوان بخشی از اسرائیل به رسمیت شناخته شود.

پرزیدنت ترامپ گفت: «پس از ۵۲ سال زمان آن فرا رسیده که ایالات متحده به طور کامل مالکیت اسرائیل بر بلندی‌های جولان را به رسمیت بشناسد،‌ که اهمیت استراتژیک و امینتی مهمی برای کشور اسرائیل و ثبات منطقه‌ دارد.

رادیوفردا(۲۸ فروردین ۱۳۹۸) می نویسد:

بلندی‌های جولان بخشی از خاک سوریه بوده است و اسرائیل آن را در جنگ ۱۹۶۷ میلادی(۱۳۴۶شمسی)خاورمیانه اشغال کرد و در سال ۱۹۸۱ میلادی(۱۳۶۰شمسی)این منطقه را به خود ضمیمه کرد، اقدامی که در سطح بین‌المللی به رسمیت شناخته نشده است.

ایالات متحده در سال‌های گذشته به قطعنامه‌های سالیانه «اشغال جولان سوریه» رای نمی‌داد اما دولت ترامپ رویه خود را تغییر داد و حتی در گزارش اخیر نقض حقوق بشر، از واژه «اشغالی» برای بلندی‌های جولان استفاده نکرد.

BBC درمورخه ۲۴اسفند۱۳۹۷می نویسد:

بلندی‌های جولان مساحتی حدود ۱۸۰۰ کیلومتر دارد. ۱۲۰۰ کیلومتر آن توسط اسرائیل اشغال شده. مساحتی کمتر از دو برابر شهر تهران. اما با این حال دهه‌ها تلاش بین‌المللی موجب نشده تا اسرائیل از این تکه خاک متعلق به سوریه دست بکشد؛ اصراری مهم که ریشه در موقعیت استراتژیک این محل دارد.

اسرائیل از زمان جنگ شش روزه اعراب و اسرائیل در سال۱۳۴۶شمسی- ۱۹۶۷ میلادی (۵۲ سال پیش) این بخش از خاک سوریه را در اشغال خود دارد.

اخیرا موضع‌گیری غیرمستقیم دولت آمریکا در برابر موقعیت حقوقی این منطقه موجب شد تا بار دیگر، وضعیت بلندی‌های جولان و سرنوشت نهایی این منطقه به مساله رسانه‌ها تبدیل شود.

روز چهارشنبه هفته گذشته، وزارت خارجه آمریکا در گزارش سالانه خود از وضعیت حقوق بشر در جهان، این منطقه را برخلاف ادبیات رایج دولت آمریکا “منطقه تحت کنترل اسرائیل” توصیف کرد. تا این زمان، وزارت خارجه آمریکا از بلندی‌های جولان همواره به عنوان “منطقه تحت اشغال اسرائیل” نام می‌برد.

آمریکا می‌گوید که موضعش در برابر این منطقه تغییری نکرده است. اما همزمان در اسرائیل این گمانه مطرح است که بنیامین نتانیاهو در آستانه انتخابات دشواری که در ماه آینده در پیش رو دارد، در تلاش است تا با جلب نظر دونالد ترامپ بر سر بلندی‌های جولان، در افکار عمومی اسرائیل برای خود محبوبیت دست و پا کند

 احمق های درجه ۳ وطنی

قاسم شعله سعدی، حقوقدان،نمایندۀ دوره سوم وچهارم-شیراز-در مجلس شورای اسلامی ایران، گفت :

این تحریم  می تواند  به فروپاشی جمهوری اسلامی بیانجامد.

مصاحبه قاسم شعله سعدی با رادیو  فرانسه سه شنبه، ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷

 

محروم کردن«سپاه پاسداران» از صفحات-شبکه-مجازی به بهانه تحریم 

وزارت امور خارجه آمریکا روز  دوشنبه ۱۵ آوریل ۲۰۱۹(۲۶ فروردین ۱۳۹۸) نام سپاه پاسداران را -رسماً-به عنوان “سازمان بین المللی تروریستی” در روزنامه رسمی دولت فدرال ثبت کرد.
روزبعد:سه شنبه ۱۶ آوریل ۲۰۱۹(۲۷ فروردین ۱۳۹۸)«اینستاگرام » اینستاگرام فرماندهان راحذف کرد

سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری سپاه پاسداران محمدعلی جعفری سپاه پاسداران ،سرتیپ حسین سلامی، جانشین فرمانده کل سپاه، سرتیپ پاسدار محمد پاکپور سپاه پاسداران سرلشکر، سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح و سرتیپ پاسدار موسی کالی، از روسای ستاد کل، سرتیپ پاسدار محمدبغر قالیباف عضو فعلی مجمع تشخیص مصلحت نظام (رئیس سابق صدا و سیمای جمهوری اسلامی و عضو سابق سپاه)از فرماندهانی هستند که صفحات آن‌ها در اینستاگرام از  دسترس خارج شد.  حساب رسمی سپاه پاسداران هم در اینستاگرام از دسترس خارج است.

اینستاگرام نوشت :ما تحت محدودیت‌های قوانین تحریم ایالات متحده عمل می‌کنیم.

صفحه سرلشکر سلیمانی ، اولین حساب کاربری بود که  از دسترس خارج شد. پس از آن به دستیابی به صفحات برخی از فرماندهان سپاه نیز غیرممکن بوده است.

درهمین روز،صفحه اینستاگرام «انگلیسی» رهبر انقلاب نیز از دسترس خارج شد.  صفحه فارسی آیت الله خامنه ای  هنوزدر دسترس است.

***

شعار«مرگ برامریکا »تاکی ادامه دارد؟

آیت الله خامنه ای:

«مرگ بر امریکا »یعنی مرگ بر حاکمان امریکا که در این دوره، «مرگ بر ترامپ و بولتون و پمپئو»

جان بولتون( مشاور امنیت ملی آمریکا)-دونالدترامپ(رئیس جمهورامریکا)-مایک پمپئو( وزیر امور خارجه آمریکا)

رژیم امریکا تجسم «شرارت، خشونت، بحران سازی و جنگ آفرینی» است. مسئولان رژیم امریکا ضمن اهانت به ملت ایران می گویند چرا «مرگ بر امریکا» می گویید؟

برای روشن شدن ذهن مقامات امریکایی تأکید می کنیم که:

ما کاری به ملت آمریکا نداریم و مرگ بر امریکا یعنی مرگ بر حاکمان امریکا که در این دوره، «مرگ بر ترامپ و بولتون و پمپئو» می‌شود.

تا وقتی رژیم امریکا بر مبنای شرارت، دخالت، خباثت و رذالت حرکت می کند، شعار مرگ بر امریکا از دهان ملت مقتدر ایران نخواهد افتاد.

آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار فرماندهان و جمعی از کارکنان نیروی هوایی جمعه، ۱۹ بهمن ۱۳۹۷

توضیح مدیریت سایت-پیراسته فر:اندکی ویرایش انجام گرفته است،بدون هرگونه  دخل وتصرف درسخنان رهبری+افزودن عکس ۳شرورامریکایی

درباره نویسنده

2025مطلب نوشته است .

One Comment on “احمق های درجه۱ ضعف دستگاه محاسباتی امریکا”

Trackbacks

  1. بیانات رهبری در حرم رضوی۱۳۹۸رونق تولید

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 pirastefar.ir. محفوظ است.
بهینه سازی وبسیما