احمق های درجه۱ ضعف دستگاه محاسباتی امریکا

احمق های درجه۱ ضعف دستگاه محاسباتی امریکا

دولتمردان،احمق های درجه۱ امریکا کدامند؟

ضعف دستگاه محاسباتی امریکا

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، استمرار ضعف دستگاه محاسباتی آمریکا تا امروز را یک واقعیت برشمردند ، با وجود آنکه عده‌ای غرب‌زده و آمریکازده، پُزِ قدرت محاسباتی و آینده‌نگری آمریکایی‌ها را می‌دهند اما آمریکا همچنان دچار ضعف محاسباتی است.

جشن کریسمس امریکایئان درتهران

رهبرانقلاب اسلامی : سال گذشته‌ی یک دولتمرد آمریکایی در جمع اوباشِ تروریست  وعده‌ی به حضارداده بودکه جشن سال نومیلادی(اول ژانویه ۲۰۱۹ ) را در تهران خواهیم گرفت!.

توانایی محاسباتی دشمنان ایران در همین حد است

«صدام »هم مثل دولتمردان-فعلی- امریکا یک احمق بود

همان‌طور که آن زمان(زمان جنگ ) صدام امیدوار بود یک هفته‌ای به تهران برسد

«منافقین» هم ازاحمق هاهستند

منافقین مزدور نیز خیال می‌کردند در حمله‌ی مرصاد(عملیات فروغ جاویدان) سه‌روزه از کرمانشاه به تهران خواهند رسید.

دولتمردان امریکا«دیوانه» اند یا«احمق درجه ۱»

رهبر انقلاب اسلامی: برخی دولتمردان آمریکایی این‌طور وانمود می‌کنند که دیوانه‌اند، البته بنده این را قبول ندارم اما آن‌ها حقیقتاً «احمق‌های درجه یک» هستند.

پس از انقلاب نیز آن‌ها با تحریم جمهوری اسلامی تصور می‌کردند کار نظام در کمتر از شش ماه تمام خواهد شد درحالی‌که انقلاب اکنون به ۴۰ سالگی رسیده است.

یکی ازحماقت های امریکا:حقوق بشر را از سعودی ها یاد بگیرد!

حرف‌های بی ربط برخی غربی ها  به حرفهای دلقک ها شباهت دارد

« دولتمردان امریکابه ایران توصیه می کنند حقوق بشر را از سعودی ها یاد بگیرد» آیا این، حرف یک دلقک نیست!؟

 دولتمرداان گذشته امریکاچیزکمی ازپرزیدنت دونالدترامپ نداشتند

رهبرانقلاب  گفت:  دهم دی‌ماه سال ۵۶ رئیس‌جمهور وقت آمریکا به تهران آمد و یک نطق قرّائی در تمجید دروغ‌آمیز از محمدرضا [شاه] کرد. در این نطق گفت ایران جزیره‌ ثبات است؛ یعنی خیال آمریکا از رژیم نوکرمآب آسوده است.»

اما ده روز نشد که مردم قم علیه آن رژیم وابسته قیام کردندوتمام محاسبات امریکارابهم زدند.

آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح چهارشنبه( ۱۹ دی ۱۳۹۷) در سالروز قیام تاریخ‌ساز مردم قم در ۱۹ دی ۱۳۵۶ در دیدار مردم قم

توضیح مدیریت سایت-پیراسته فر:انتخاب تیترهاازاینجانب است.

برای اطلاع از«حقوق بشر»عربستان به این لینک مراجعه کنید:

جمال خاشقجی کیست؟ واکنش ترکیه،عربستان،امریکاواروپا”قتل خاشقچی”

یک نمونه ازحماقت وزیرامورخارجه امریکا

 مایک پمپئو: آمریکای «دوران ترامپ » دیگراز آیت‌الله‌ها محافظت نمی‌کند

مایک پمپئو، وزیر خارجه ایالات متحده، در انتقاد از سیاست خارجی دولت قبل آمریکا در قبال جمهوری اسلامی ایران گفت که آن دوران تمام شده است و آمریکای تحت مدیریت پرزیدنت ترامپ با اقدامات بی ثبات کننده جمهوری اسلامی ایران برخورد خواهد کرد.

امریکا سلطه گراست یاایران

آقای پمپئو در ادامه خطاب به آنهایی که از قدرت آمریکا می‌هراسند گفت، «این را به خاطر داشته باشید: آمریکا همیشه یک نیروی آزادی بخش بوده و خواهد بود، و یک نیروی اشغال‌گر نیست.

ما(امریکا) هرگز رؤیای سلطه بر خاور میانه را در سر نداشته‌ایمآیا می‌توانید چنین چیزی را در مورد ایران هم بگویید؟»

وزیرکابینه ترامپ  با اشاره به توافق اتمی ۱۳۹۴ دولت باراک اوباما با ایران-برجام- گفت:پرزیدنت ترامپ نگاه کور خودخواسته ما در برابر رژیم خطرناک (ایران) را عوض کرد و از توافق هسته‌ای ناموفق، با آن وعده‌های پوچ اش،(ازبرجام) خارج شدایالات متحده تحریم‌هایی را که هرگز نباید برچیده می‌شدند، بازگرداند. کارزار فشار جدیدی را راه انداختیم .

وزیر خارجه امریکا گفت: مهم‌تر این که، ما درک مشترک با متحدانمان را، مبنی بر لزوم مقابله با اهداف انقلابی رژیم ایران، تحکیم بخشیدیم. کشورهای بیشتری به این درک می‌رسند که «ما باید مقابل آیت‌اﻟله‌ها بایستیم، نه آن که نوازش‌شان کنیم

پمپئو درادامه گفت:کشورهای مختلف برای مقابله با رژیم به صف ما می‌پیوندند، به گونه‌ای که هرگز سابقه نداشته است. مصر، عمان، کویت، و اردن همگی در خنثی کردن تلاش‌های ایران برای دور زدن تحریم‌ها اقدام کرده‌اند.

سخنرانی مایک پمپئو عصر پنجشنبه( ۲۰ دی ۱۳۹۷ )به وقت محلی در دانشگاه آمریکایی قاهره/منبع:صدای امریکاVOA

۳ازکامنت های پای خبر:تمام نظرات (۴۷)

 گیلانی۱۳۹۷/۱۰/۲۱

پمپئو :«آمریکا نباید از آیت‌الله‌ها محافظت کند»
خیلی بدشد!
آقای پمپئو ! چرامیخواهیدمحافظانتان رابه مرخصی بفرستید!؟گناه داره،بگویدبه کارحفاظت ازآیت الله ها ادامه دهند،ماازشرمندگیتان درمیاییم،جبران میکنیم.

رضا۱۳۹۷/۱۰/۲۱

خیلی خیلی خیلی خیلی زحمت کشیدید! واقعاً سپاس که تا حالا حمایت کردید و محافظت کردید! حالا چرا یهو تصمیم گرفتید دیگه حفاظت نکنید؟

یک وطن پرست ایرانی۱۳۹۷/۱۰/۲۰

خیلی جالبه اقای مایک پمپئو و همچنین پرزیدنت ترامپ میگن مدافع مردم ایران هستند در حالی که اقتصاد ایران رو هدف حمله قرار دادن….من نمیدونم اون بیمار سرطانی یا اون زوج جوان و …وظیفشون چیه؟ …..

***

ترامپ احمق درجه ۱

ترامپایران را تحت شدیدترین تحریمهاقرارمی دهم تاپای مذاکره بامن برگردند

رئیس جمهوری آمریکا، دونالد ترامپ، می گوید مقامات در ایران بالاخره برای یک توافق هسته‌ای «واقعی و منصفانه» به پای میز مذاکره باز می گردند.

او جمعه شب در کمپین انتخاباتی حزب جمهوری‌خواه، در ایالت ایندیانا، ضمن انتقاد از باراک اوباما، رئیس جمهوری پیشین آمریکا، توافق هسته‌ای موسوم به برجام را که در دوران او حاصل شد «بسیار بد» و «مسخره» توصیف کرد.

پرزیدنت ترامپ در ایالت ایندیانا بار دیگر تاکید کرد که شدیدترین تحریم‌ها را علیه ایران اعمال خواهد کرد و گفت مقامات ایران بالاخره هوش به خرج خواهند داد و برای«معامله ای که به آنها اجازه خواهد داد بار دیگر شکوفا شوند» به میز مذاکره باز می گردند. او گفت: «ما خواهان شکوفایی آنها هستیم.»

پرزیدنت ترامپ گفت: «من ایالات متحده را از توافق هسته‌ای یک‌جانبه وحشتناک با ایران خارج کردم. همین امروز اعلام کردیم که ما همه تحریم‌هایی را که بعد از آن توافق مسخره لغو شده بود، مجدداً اعمال می کنیم، تحریم‌هایی که اصلا نباید لغو می شد.»

رئیس جمهوری آمریکا گفت، سنگین ترین تحریم‌هایی را که تاکنون هرگز وجود نداشته علیه رژیم خشن ایران وضع کرده ایم.

پرزیدنت ترامپ در ماه مه، ایالات متحده را از برجام خارج کرد و اکنون دور دوم تحریم‌هایی را که بر اثر توافق سال ۲۰۱۵ لغو شده بود، از بامداد پنجم نوامبر، دوشنبه، بار دیگر برقرار می شود.

پرزیدنت ترامپ در گذشته نیز با تاکید بر این که «قوی‌‌ترین» و «شدیدترین» و «دقیق‌‌ترین» تحریم‌ها را علیه ایران اعمال خواهد کرد، ابراز امیدواری کرده بود که ایالات متحده به توافق جدید و عادلانه‌ای با ایران دست یابد.

رئیس جمهوری آمریکا پیش از سخنرانی‌ در ایندیانا، در گفتگو با خبرنگاران در ویرجینیا گفت که تحریم‌های آمریکا ضربه بسیار بزرگی به ایران خواهد زد و ایران از زمانی که آمریکا از برجام خارج شد «دیگر آن کشور سابق نیست.»

پیشتر، در روز جمعه و با اعلام کاخ سفید در مورد بازگشت بخش دوم تحریم های آمریکا علیه ایران، طرفین اروپایی امضا کننده برجام، با صدور بیانیه ای گفتند به اجرای برجام به منظور احترام گذاشتن به یک توافق بین المللی، متعهد هستند.

روز جمعه ۱۱ آبان۱۳۹۷ دولت ایالات متحده دور دوم تحریم‌های خود را علیه ایران، که پس از اجرای برجام در دولت پیشین لغو شده بود، اعلام کرد./شنبه، ۱۲ آبان ۱۳۹۷صدای امریکا

***

ترامپهدف ازتحریم حمایت ازمردم ایران است!

اولین تحریمهای امریکا(ترامپ) علیه ایران:

اولین تحریم ها با فرمان اجرایی دونالد ترامپ از سه شنبه هفتم اوت۲۰۱۸(۱۶ مرداد۱۳۹۷) به اجرا گذاشته می شود و شامل تحریم تامین قطعات و خرید فروش هواپیماهای مسافربری، صنایع خودروسازی، مبادلات طلا و فلزات گرانبها، و همین طور منع ایران از خریداری دلار از موسسات مالی خارجی است که این تحریم ها ۳ماه پس از خروج آمریکا از برجام صورت می گیرد.

دونالد ترامپ در بیانیه ای که چند ساعت قبل از سخنان آقای روحانی منتشر شد، نوشت: “امروز، ایالات متحده آمریکا تحریم‌های مجدد مرتبط با برنامه هسته‌ای ایران را که با توافق هسته ای برداشته شده بود، مجددا برقرار می‌کند.”

آقای ترامپ در بیانیه خود گفته سایر تحریم‌های(مرحله دوم) مرتبط با برنامه هسته‌ای ایران از پنجم نوامبر، ۱۳ آبان۱۳۹۷، اجرایی خواهد شد. اشاره او به زمان اجرای تحریم‌های نفتی است.

دونالد ترامپ همچنین در بیانیه «هدف ازتحریمها راحمایت ازمردم ایران دانست»!

ترامپ توئیت کرد:«آمریکا همچنان در کنار مردم ایران می‌ایستد» که مدت‌هاست در رنج اند و وارثان حقیقی میراث غنی ایران اند و قربانیان واقعی سیاست‌های رژیم. چشم‌به‌راه روزی هستیم که مردم ایران، و همه مردم منطقه، کنار یک‌دیگر در امنیت و صلح ببالند./منبع: BBCفارسی۶ اوت ۲۰۱۸ – ۱۵ مرداد ۱۳۹۷

دونالدترامپ در (۲۰ ژانویه ۲۰۱۷) بعنوان رئیس جمهورامریکا-رسماًکار خود را آغاز کرد.

سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ازبرجام خارج شد.

 احمق های درجه ۳ وطنی

قاسم شعله سعدی، حقوقدان،نمایندۀ دوره سوم وچهارم-شیراز-در مجلس شورای اسلامی ایران، گفت :

این تحریم  می تواند  به فروپاشی جمهوری اسلامی بیانجامد.

مصاحبه قاسم شعله سعدی با رادیو  فرانسه سه شنبه، ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷

درباره نویسنده

1871مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 pirastefar.ir. محفوظ است.
بهینه سازی وبسیما