“ائمه جمعه” هرمشکلی را در “خطبه‌های نمازجمعه” مطرح نکنند

«ائمه جمعه »هرمشکلی را درخطبه هامطرح نکنید

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ائمه جمعه را از برخورد با دستگاه‌ها در نماز جمعه پرهیز دادند.

نباید به محض دیدن مشکلی در دستگاه‌های دولتی، قضایی و یا مراکز دیگر، آن را در خطبه‌ها مطرح کرد، چرا که تأثیر مثبت ندارد، موجب افزایش شکاف‌ها و اختلاف‌ها می‌شود و مردم را دچار تشویش می‌کند.

تمرکز دستگاه‌های تبلیغاتی دشمن بر «ناکارآمدنمایی نظام» و «ناامید کردن مردم»است، باید با بیان واقعیات امیدبخش، مردم را در مقابل(خنثی سازی) هجوم رسانه‌های بیگانه کمک کرد.

اماگاهی یک منکر و مشکل بزرگ وجود دارد که با وجود پیگیری‌های مکرر حل نمی‌شود، بیان این موارد که خیلی هم نادر است، در نماز جمعه ایراد ندارد

کاهش تعهدات خود در برجام را شروع کرده‌ایم و قطعاً ادامه خواهد داشت

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای صبح (سه‌شنبه۲۵ تیر ۱۳۹۸) در دیدار ائمه جمعه سراسر کشور.

توضیح مدیریت سایت-پیراسته فر:اصل(عین) سخنان رهبری ازسایت رهبری:

رهبر انقلاب اسلامی، ائمه‌ی جمعه را از برخورد با دستگاه‌ها در نماز جمعه پرهیز دادند و افزودند: گاهی یک منکر و مشکل بزرگ وجود دارد که با وجود پیگیری‌های مکرر حل نمیشود؛ بیان این موارد که خیلی هم نادر است، در نماز جمعه ایراد ندارد اما نباید به محض دیدن مشکلی در دستگاه‌های دولتی، قضائی و یا مراکز دیگر، آن را در خطبه‌ها مطرح کرد، چراکه تأثیر مثبت ندارد، موجب افزایش شکافها و اختلافها میشود و مردم را دچار تشویش میکند.

ایشان طرح عملکردهای مثبت و امیدبخش در نماز جمعه را کاملاً ضروری خواندند و افزودند: حرکتی در زمینه‌ی رونق تولید در کشور شروع شده که لازم است مصادیق این جریان امیدبخش در خطبه‌ها بیان شود.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، تمرکز دستگاه‌های تبلیغاتی دشمن بر «ناکارآمدنمایی نظام» و «ناامید کردن مردم» را یادآور شدند و افزودند: باید با بیان واقعیات امیدبخش، مردم را در مقابل هجوم رسانه‌های بیگانه کمک کرد.

منبع:(سه‌شنبه۲۵ تیر ۱۳۹۸)http://farsi.khamenei.ir

درباره نویسنده

2121مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 pirastefar.ir. محفوظ است.
بهینه سازی وبسیما