جاسوس کیست؟/جاسوس نوع دوم چیست؟

 جاسوس کیست؟/جاسوس نوع دوم چیست؟

به گزارش خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت‌الاسلام و المسلمین محسنی‌اژه‌ای در گردهمایی بسیجیان قوه قضاییه که صبح امروز در مجتمع فرهنگی شهید بهشتی برگزار شد گفت: دشمن طمع کرده و در خصوص قدرت مجاهدین ما تصورات باطلی کرده است. گرچه خیال‌شان باطل است، اما امید پیدا کردند و با تصور غلط خود می‌خواهند از این روزنه‌ها به انقلاب و نظام اسلامی ما نفوذ کنند.

محسنی‌اژه‌ای تصریح کرد: دشمن به ظن باطل خود تصور می‌کند گفتار انقلابی مردم ما تغییر کرده و می‌تواند گفتمان سازش‌کارانه را جایگزین گفتمان انقلابی کند. دشمن تصور کرده که مردم از ارزش‌های خود دست برداشته و کوتاه آمدند و به همین خاطر تلاش می‌کنند گفتمان سازشکارانه را جایگزین گفتمان انقلابی کنند.

وی خاطرنشان کرد: دشمن با تصورات باطل خود که بعضا نیز از داخل کشور به آنها سیگنال داده می‌شود و آدرس غلط می‌دهند می‌خواهد نفوذ کند و مجددا سیطره شیطانی خود را و یا حداقل حضور شیطانی خود را در این کشور که با هزاران خون دل و خون شهدا و جانبازان بدست آمده، بگستراند.

معاون اول قوه قضاییه با بیان اینکه دشمن با دو روش می‌تواند نفوذ کند گفت:

روش اول جاسوسی است که فردی اجیر دولت بیگانه می‌شود و از او مستمری می‌گیرد و برای او به صورت مخفیانه اطلاعات طبقه بندی شده و محرمانه را از جایی کشف و در اختیارشان قرار می‌دهد.

به طور قطع این جاسوس خائن و قابل مجازات است و در بسیاری از موارد نیز غیر قابل گذشت است؛ به ویژه اینکه این جاسوسی برای دشمن سرسخت کشور باشد.

وی تصریح کرد: اگر کسی امروز برای آمریکا و اسراییل و انگلیس از این طریق جاسوسی و همکاری کند این فرد خائن، مجرم و قابل مجازات است.

وی با بیان اینکه همه نفوذها به این راه محدود و منحصر نمی‌شود و همه جاسوسی‌ها به این طریق نیست خاطرنشان کرد:

ما جاسوسی دیگری هم داریم که امروز باید مراقب آن باشیم.

جاسوس (نوع)دوم کسی به ظاهر مواجب بگیر، مستمری بگیر و دریافت کننده حقوق ماهیانه یا فصلی از دشمن نیست. او زمینه و بستر را برای حضور دشمن فراهم می‌کند.

محسنی اژه‌ای درباره‌ روش‌های فراهم کردن بستر برای حضور دشمن در کشور گفت:‌

این افراد دشمنی دشمن را کم رنگ می‌گویند؛ مثلا می‌گویند شیطان بزرگ دیگر وجود ندارد و آمریکا سر عقل آمده، آمریکا دیگر شیطان نیست و آمریکا آن گونه که ما فکر می‌کردیم با اسلام و انقلاب و نظام دشمنی ندارد.

(جاسوسان نوع دوم)می‌گویند چرا اجازه نمی‌دهید با دشمن دست دوستی داده شود. چه ایرادی دارد که با اوباما دست داده شود؟ چه اشکالی دارد که انسان با آنها بنشیند گپی بزند و هم پیاله شود.

محسنی اژه‌ای ادامه داد: این افراد این حرف‌ها را به الفاظ مختلف در جامعه القا می‌کنند تا دشمن را از دشمنی خود کوچکتر و کمرنگ‌تر و کم خطرتر نشان دهند و از آن طرف قدرت او را همیشه به رخ ملت می‌کشند و می‌گویند او قدرتمند و ثروتمند است. او بمب اتم دارد و اینترنت در اختیار اوست ما که نمی‌توانیم با او در بیفتیم. دقیقا همان حرف‌هایی که روزهای نخست مبارزه با شاه مطرح می‌کردند.

وی گفت: این دست از افراد برای به‌وجود آمدن برخی از مشکلات و ارائه راه حل برای آن آدرس غلط می‌دهند؛ مثلا می‌گویند فلان مشکل، گرانی، دزدی‌ها و اختلاس وجود دارد، اما همه این ها به خاطر تحریم است.

محسنی‌اژه‌ای ادامه داد: بدون شک تحریم‌های ظالمانه موثر بوده، اما چه شده است فردی که روزی می‌گفت ۲۰درصد مشکلات به دلیل تحریم و ۸۰ درصد مشکلات به دلیل سوء مدیریت است، همان فرد قضیه را عکس می‌کند و می‌گوید همه مشکلات ما به دلیل تحریم است.

وی تصریح کرد: حالا چه باید بکنیم؟ با سازش، کوتاه آمدن، دست دادن، خوش و بش کردن و این گونه موارد مشکل حل می‌شود؟ به والله این دشمن و در راس آن آمریکا که امروز مقابل ایران خضوع کرده و برای حل مشکلات منطقه از ایران یاری می‌خواهد به خاطر قدرت جمهوری اسلامی ایران است. این اقتدار جمهوری اسلامی ایران بود که آنها را به این موضع واداشت نه کرنش ما.

محسنی‌اژه‌ای خاطرنشان کرد: بنابراین جاسوس دوم کسی است که زمینه را برای ورود دشمن فراهم می‌کند و برای به وجود آمدن مشکلات و ارائه راه حل برای آنها آدرس غلط می‌دهد.

چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴/خبرگزاری ایسنا

واما

نیمی ازمردم ایران "جاسوس"هستند  ازنوع دوم/ براساس شاخص های آقای اژه ای 

مجسنی اژه ای: اگریکی گفت " چه ایرادی دارد که با اوباما دست داده شود؟"بعنوان جاسوس تلقی شود!

*اژه ای:فردی که روزی می‌گفت درصد مشکلات به دلیل تحریم و ۸۰ درصد مشکلات به دلیل سوء مدیریت است، همان فرد قضیه را عکس می‌کند و می‌گوید همه مشکلات ما به دلیل تحریم است.*

*اژه ای: جاسوس دوم کسی است که زمینه را برای ورود دشمن فراهم می‌کند و برای به وجود آمدن مشکلات و ارائه راه حل برای آنها آدرس غلط می‌دهد.*

خانه مشاور(مدیریت وبلاک):

اگربااین شاخص بدنبال مقصرومجرم بگردیم،خیلی هادراین لیست"جاسوسان"قرارمی گیرند!

چرا اصراربرکثرت مجرمان است!

آیادرشأن نظام جمهوری اسلامی است ،مردمی را که درهمه صحنه های انقلاب،از تظاهرات وراهپیمایی ها وشرکت درانتخابات تاحضور درجبهه ها"لبخند"رضایت برلبان امام ورهبری نشانده اند رااینگونه توصیف کنیم ودشمنان انقلاب اسلامی را شادکنیم با این لیست مجرمان!

وهرنظرمخالف را جاسوس بنامیم.

یعنی چه که اگریکی گفت " چه ایرادی دارد که با اوباما دست داده شود؟"بعنوان جاسوس تلقی شود!

ماهم همسو با مقام معظم رهبری ،امریکارامکارمی دانیم ولی این دلیل نمی شودکه اگر به دشمن سلامی کردیم درلیست متهمان ومجرمان قراربگیریم.

*اژه ای:فردی که روزی می‌گفت درصد مشکلات به دلیل تحریم و ۸۰ درصد مشکلات به دلیل سوء مدیریت است، همان فرد قضیه را عکس می‌کند و می‌گوید همه مشکلات ما به دلیل تحریم است.*

*اژه ای: جاسوس دوم کسی است که زمینه را برای ورود دشمن فراهم می‌کند و برای به وجود آمدن مشکلات و ارائه راه حل برای آنها آدرس غلط می‌دهد.*

سیاسی کردن قوه قضاییه کارشایسته ای نیست،اینکه بگویم فلانی"رئیس"جمهور اول می گفت فلانقدرمشکلات متأثربوده وحالا…

آیااینها"ارائه آمار"هم ازوظایف قوه قضاییه است؟

با کد هایی که معاون قوه قضاییه داده رئیس جمهور هم جاسوس نوع دوم است ،اشاره اژه ای به رئیس است که ایشان معتقداست رئیس جمهورقبلاً گفته بوده۲۰درصدتحریمهامتأثرازتحریم است

درجاسوس بودن ظریف که تردیدی نیست(چون بااوبامادست داده)وقوه قضاییه بدنبال جاسوسانی است که این عمل راتأییدمی کنند!!!!

***

               جزئیاتی  از ماجرای" دست‌دادن ظریف و اوباما"                                 

 جزئیاتی دقیق از نحوه روبه‌روشدن وزیر خارجه ایران و رئیس‌جمهور آمریکا اززبان شاهدعینی

به گزارش ایسنا، این منبع مطلع به «انتخاب» گفت: روبه‌روشدن ظریف و اوباما کاملا اتفاقی و غیرقابل اجتناب بود. بعد از سخنرانی دکتر روحانی، ظریف و همراهانش به سمت ورودی حدود یک‌متری مجمع عمومی که مخصوص وزرا و سران است، جهت خروج از سالن رفتند.

وی افزود: مسئولان امنیتی به هیئت گفتند که چند لحظه صبر کنید چراکه یک هیئت دیگر در سطح رئیس کشور وارد می‌شود. سپس کری و اوباما وارد شدند.

این شاهد عینی اضافه کرد: آنها سپس به سمت هیئت ایران رو کردند. کری، ظریف را به اوباما معرفی کرد و وی دست داد و گفت به اجرای برجام متعهدند. بعد هم با سایر اعضای هیئت دست داد.

وی گفت: با توجه به اینکه اوباما بیش از دو ساعت قبل در مجمع سخنرانی کرده و از مجمع به جلسات دوجانبه و چندجانبه رفته بود، حضور مجدد وی در سالن مجمع غیرمنتظره و غیرمعمول بود و قابل پیش‌بینی نبود. در واقع، این احتمال وجود داشت که این مواجهه با دکتر روحانی صورت گیرد.

این منبع آگاه خاطرنشان کرد: این احتمال منتفی نیست که هیئت آمریکایی زمان بازگشت غیرمعمول خود به سالن مجمع عمومی را با زمان خروج رئیس‌جمهور ایران پس از سخنرانی‌اش تنظیم کرده باشد. با این حال دکتر روحانی پس از پایان سخنرانی و خروج از درب پشت جایگاه با رئیس‌جمهور ونزوئلا مواجه شد و برای دقایقی در سالن جانبی با او به گفت‌وگو پرداخت و لذا با اوباما مواجه نشدند.۸مهر۹۴ایسنا

درباره نویسنده

2050مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 pirastefar.ir. محفوظ است.
بهینه سازی وبسیما