ایران درمقابل کشورهای جهانی /تیم مذاکره هسته ای

روایتی تصویری از مصاف مذاکره کنندگان ایران و ۶ کشور جهان

۷ نفر در برابر ۵۰ نفر 

سید عباس عراقچی و سرپرست تیم مذاکره کننده ایران با ۱+۵ روایتی تصویری از مصاف مذاکره کنندگان ایران و شش کشور قدرتمند جهان ترسیم کرده است.

 
 

عضو ارشد تیم مذاکره کننده در صفحه اینستاگرام خود دو عکس از مذاکره پنج شنبه شب ایران و ۱+۵ در مونترو سوئیس را منتشر کرده . در یک تصویر او به همراه پنج عضو تیم و مدیرکل دیپلماسی رسانه ای وزارت خارجه دیده می شود و در تصویر دیگر سه ردیف طولانی از کارشناسان و دیپلمات های ارشد شش کشور قدرتمند اروپایی.این تنها تصویری است که طی دو سال گذشته از مصاف نابرابر دو تیم به لحاظ تعداد کارشناسان درجهان مخابره شده است.

عراقچی در زیر تصویر نوشته است: ۷ نفر در برابر حدود ۵۰ نفر! نشست معاونین وزرای خارجه ا یران و ۱+۵ در مونترو سوئیس؛ ۱۴ اسفند ۱۳۹۳پرونده مذاکرات مونترو پنج شنبه شب با مذاکرات ایران و ۱+۵ در سطح معاونان وزیران خارجه بسته شد. ریاست هیات ایرانی را در این مذاکرات سید عباس عراقچی و ریاست هیات ۱+۵ را هلگا اشمید معاون هماهنگ کننده سیاست خارجی اتحادیه اروپا به عهده داشتند.این گفت و گو ها حدود ۲٫۵ ساعت طول کشید.محمد جواد ظریف و جان کری وزیران خارجه ایران و آمریکا هم تا روز چهارشنبه چهار دور مذاکره کردند و در پایان قرار شد نشست بعدی از ۲۴ تا ۲۹ اسفند برگزار شود ولی هنوز محل آن مشخص و اعلام نشده است.علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی و ارنست مونیز وزیر انرژی آمریکا هم در مذاکرات روزهای گذشته حضور داشتند و نشست های فنی دو جانبه نیز برگزار کردند.همچنین روز چهارشنبه نشست چهارجانبه سید عباس عراقچی و مجید تخت روانچی معاونان وزیر خارجه ایران با هانس دیتر لوکاس، نیکلای دوریویر و سایمون گس نمایندگان آلمان، فرانسه و انگلستان در ۱+۵ برگزار شد که حدود سه ساعت و نیم طول کشید. ۱۵اسفند۹۳جام جم بنقل از(ایرنا)

عباس عراقچی عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته ای دو عکس در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده که بر اساس آن تیم هفت نفره ایران در

برابر ۵۰ نفر از کارشناسان گروه ۱+۵ در حال مذاکره در مونتروی سوئیس هستند.

7نفر در برابر 50 نفر(عکس)

درباره نویسنده

1538مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2018 pirastefar.ir. محفوظ است.
بهینه سازی وبسیما