ماجرای کار گذاشتن “دوربین نماینده” در دفتر امام جمعه لاهیجان

ماجرای کار گذاشتن "دوربین نماینده" در دفتر امام جمعه لاهیجان!

برای بسته ۳۲ شنیده های احرارگیل چند تا خبر داغ تر از داغ به گوش ما رسید که گفتیم تا سرد نشده با شما خوبان درمیان بذاریم…

برای سی و دومین بسته شنیده های احرارگیل چند تا خبر داغ تر از داغ به گوش ما رسید که گفتیم تا سرد نشده با شما خوبان درمیان بذاریم؛ از تحقیق و تفحص نیمه کاره یک بنیاد «قیامتی» در گیلان تا لو رفتن دوربین دید در شب آقای نماینده در دفتر امام جمعه.

لورفتن دوربین یکی از نمایندگان در دفتر امام جمعه!!

thآورده اند از زمان امام جمعه قبل نماینده باهوش شهرستان یکی از رفقای ناب خودشو که اتفاقاً زاهد و «پرهیزکار» هم بود میبره تو دفتر امام جمعه، با تردستی خاصی یه مسئولیت بزرگ براش میگیره تا خیالش  از بابت تریبونهای معنوی مخالف استانی راحت بشه و نه اینکه این آقای نماینده میانه اش با تبلت و کلاً فضای مجازی خیلی خوبه و بین مجلس نشینان شهره هست؛ شاید از این مسئول جدید خواسته بوده که چپ و راست اخبار شونو از طریق نرم افزارهای (شما بخوانید ممنوعه!!) براش انلاین بفرستتد که…

دست بر قضا امام جمعه عوض میشه و امام جمعه جدید گر چه از نزدیکی های تهران به این شهرستان خوش منظره ی شرق گیلان میاد ولی همشهری در میاد و سابقه این نماینده در کیف چرمی اش؛ آنلاین…!!!

این امام جمعه بزرگوار میشه رفیق و رفیق و رفیق اون عزیز بالادستی که با این آقای نماینده میانه اش از قدیم الایام سفید نبود…

حالا شما چه فکر می کنید؟ چه پیش آمد؟!

قضیه کارد و پنیر رو شنیدید؟! اوج درگیری شون در تعویض آقای شهردار بود که واویلایی در تریبونها و رسانه های دو طرف دود می کرد یکی تریبون داره و دیگری زبانی گویا!! گرفتی؟! بالاخره امام جمعه جدید مخفی گاه نصب دوربین نماینده رو کشف و پایگاه اصلی اش رو دود کرد رفت هوا… و این قصه ادامه داره!/اینها رو ما تایید نمی کنیما؟!/۷بهمن -احرارگیل

                                                          ***

گفتگوی جنجالی ندیمی در خصوص شایعه کار گذاشتن دوربین در دفتر امام جمعه لاهیجان
 
۷ بهمن ۹۳
 

اختصاصی/خزرآنلاین: بنا به درخواست و تاکید آقای ندیمی، نماینده لاهیجان این گفتگو عینا نقل می شود. بدیهی است خزرآنلاین صرفا متن گفتگو را منتشر و درستی یا نادرستی مطالب مندرج را تایید یا تکذیب نمی کند.

خبرنگار خزر: سلام آقای ندیمی!

ندیمی: سلام!

خزر: خوب هستید؟

ندیمی: ممنون.

خزر: در مورد لو رفتن دوربین یکی از نمایندگان در دفتر امام جمعه و  اینکه یه اسمی از آقای …  برده شده البته به صورت غیرمستقیم، می خواستم بدونم اون آقای … تا اونجایی که می دونم در دفتر شما و از نزدیکان شما هستند، می خواستم ببینم همچین چیزی صحت داره؟

ندیمی: شما چی فکر می کنید؟

خزر: حالا اون چیزی که من فکر می کنم که مطمئنا صحت نداره! ولی می خواستم بدونم که آیا شما خودتون تمایل دارین…

ندیمی: اگه صحت نداره پس چرا زدن؟

خزر: حالا چرا زدن رو من نمی دونم! می خواستم بدونم شما نظرتون چیه؟ شما تمایل دارین در این مورد صحبت کنین؟

ندیمی: به نظر شما اگه صحت نداشته باشه این متن، اسم نویسنده و این سایتو چی باید گذاشت؟

خزر: خودشون که …

ندیمی: نه! میگم که اگر این مطلب به کل دروغ باشه و امام جمعه که دقایق پیش با من صحبت کرد از این متن و از این اتفاق باخبر نباشه منم نباشم به نظر شما در مورد این سایتو و این نویسنده و اون سایت دیگه که ازش نقل کرد چی باید گفت؟

خزر: باید گفت این ها در راستای رسالتشون بی تقوایی کردن

ندیمی: رسالت!! اگر که تمام این مطلب دروغ باشه تمامش دروغ باشه راجع به رسالت صحبت می کنن؟

خزر: من چی عرض کنم شما استاد سخنید و من پیش شما صحبت نمی کنم!

ندیمی: به نظر شما اگه یک کسی دروغ بگه یک تهمت بزنه نظر شما راجع به اون آدم چیه؟

خزر: من دستونشته های شما رو می خونم و …

ندیمی: آقا! شما به سوالای من جواب بده داریم باهم مصاحبه می کنیم دیگه اگر کسی که این مطلبو زد صد در صد دروغ بگه تهمت بزنه راجع به نویسنده این سایت و اون سایتی که خبرو  ازش نقل کرد باید چی گفت؟

خزر: باید بگن که دروغ نوشته دیگه

ندیمی: داریم با اگر صحبت می کنیم! اگر تمام دروغ باشه اصلا هیچکی هم از این مطلب باخبر نباشه امام جمعه هم باخبر نباشه اون آدمی که شما اسمشو بردید اونم  منکر باشه نظر شما راجع به دو تا سایت همون که اول نقل کرد و اونی که ازش زد چه عنوانی از دین یا بی دینی باید گذاشت؟

خزر: باید بگیم که حالا سفارشی نویسن دیگه

ندیمی: آقا! دینو بی دینی کدومشه؟

خزر: بی دینی(با خنده)

ندیمی: دروغ آیا ریشه همه گناهان هست یا نیست؟

خزر: بله هست

ندیمی: تهمت آیا گناه کبیره هست یا نیست؟

خزر: بله هست

ندیمی: متهم کردن دو مقام رسمی  در شهرستان آیا جز جرایم سیاسی، اخلاقی و اداری هست یا نیست؟

خزر: بله هست

ندیمی: خوب من به شما عرض می کنم که بنده الان در این رابطه میگم که نه آقای امام جمعه از این قضیه اصلا خبر داشت در حال اومدن از سیاهکل به لاهیجان بود می گفت این مطلب اصلا چیه؟ یعنی اصلشو نمی دونست. بنده هم که از اصلش باخبر نیستم. نظر شما در این مورد نسبت به اون نویسنده اون گوینده اون عنوان سایت یا اون عناوین اون دو سایت چی باید گفت؟

خزر: بی دینی کردن حالا

ندیمی: به نظر شما … و …. اسم مناسبی برای دروغ زنی و تهمت و داستان بافی هست؟

خزر: برای دروغ زنی و تهمت نه نیست

ندیمی: خب من از شما می خوام به عنوان یک خبرنگار تمام این مساله را از متهمین و ذینفعان بپرسید که آیا اصلا دوربینی بود یا نبود؟ آیا اصلا آقای … رو من تو خونه امام جمعه بردم یا نبردم؟ آیا بیچاره آقای … رو من بیکار کرده بودم یا باکار کرده بودم؟ آیا اصلا الان چنین واقعه ای وجود داره یا نداره؟ این ها را سوال کنید شما که خبرنگار هستید.

خزر: من در نظر دارم با امام جمعه لاهیجان یه مصاحبه بگیرم اونم انجام میدم چشم

ندیمی: نه صحبت کنید بگید این مطلب چیه الان داستانه ؟ شعره؟ بعد اگه آدم به یک کسی اتهام بزنه آخرش میگه ما تایید نمی کنیم؟ یعنی ما می تونیم به یکی اتهامی بزنیم بعد بگیم ما تایید نمی کنیم؟ مگه میشه اتهامی را نشر داد بعد آخر بگیم ما تایید نمی کنیم به نظر شما میشه این کارو کرد؟

خزر: خیر

ندیمی: من الان به شما می گم من که خودم عربستانم می گم که اگه آدم دین داشته باشه دروغ هم می تونه بگه اگه دین داشته باشه تهمت هم می تونه بزنه اگه دین داشته باشه خبری که یک درصد هم راست نیست رو می تونه نشر بده؟ از شما می پرسم

خزر: خیر

ندیمی: آیا اگر چنین کاری شد اینا مفسدن یا صالح اند؟

خزر: آقای مهندس دیگه …

ندیمی: نه نه سوال من اینه

خزر: کسی که دروغ میگه به تبع صالح نیست

ندیمی: تمام شد! آیا بردن آبروی اشخاص جز وظایف دینی یا محرمات دین؟

خزر: صد در صد محرمات

ندیمی: آیا حرامی بالاتر از دروغ و بردن آبرو و زدن تهمت و بافتن یک داستان و اتهام زدن وجود داره؟

خزر: وجود نداره

ندیمی: بنابراین به نظر میرسه که شما باید همین متنو همین جوری بگین که ما واقعا نمی دونیم با چه فسادهایی روبرو هستیم. فاسد عقیده فاسد اخلاق و این کسی که می تونه راحت دروغ ببافه و نقل کنه این عقیدش فاسد نیست اخلاقش فاسد نیست؟

خزر: کسی که راحت دروغ بگه …

ندیمی: من اگه راجع به شما بگم آقا دزده و آخر بگم تایید نمی کنم آیا اون خبر اول مهمتره یا دوم؟

خزر: مطمئناً اولی مهمتره

ندیمی: من الان به شما می گم که به شما چنین اتهامی زدن چی کار می کنین؟

خزر: خوب دیگه فکر می کنم باید …

ندیمی: اصلا یه سوال دیگه آیا این جرم مطبوعاتیه یا قضاییه؟

خزر: قضاییه

ندیمی: امنیتی یا اداریه؟

خزر: امنیتیه

ندیمی:تو شهرستان مقام های قدرت جز نماینده و امام جمعه و فرماندار هستن؟

خزر: نه

ندیمی:آیا اتهام زدن به مقامات سیاسی و معنوی جز مفاسد هست یا نیست؟

خزر: بله هست

ندیمی:یعنی ما حق نداریم به مقامات جمهوری اسلامی اتهام بزنیم چون این هم میشه امنیتی هم قضایی.به نظر شما اینا اصلا مسلمونن؟

خزر: کسی که این جوری بخواد اتهام بزنه نه

ندیمی:تمام شد دیگه! همین

خزر: خیلی ممنونم آقای مهندس!

ندیمی:شما اینو تبدیل به یک دیالوگ کن همینجوری. این ها هر کاری دلشون می خواد کردن این ها در گذشته شاید ۱۰ ها بار از این بازی ها کردن ولی من حوصله کرده بودم ولی این دفعه شما دقت بفرمایید هم به امام جمعه هم به نماینده و هم به یک آقایی که اونجا داره کار می کنه اتهامایی زدن که باید ثابت بشه این رسانه ای هم نیست این اخلاقیه این امنیتی این قضاییه چنین فسادی هم گذشتنی هم نیست این یک دیالوگ پرطرفدار میشه. عین اینو پیاده کنید

خزر: باشه عینشو پیاده می کنم

ندیمی:بنویسید اگر آزادگی این است ما از همه آزادگان این چنینی بیزاریم اگه گیله مردی این است ما از همه مدعیان بدمان می آید اگر … یک واژه سرقتی است وای به حال سارقین اگر ما این همه بی حیا هستیم همینجوری بنویس که می توانیم نسبت به همه شخصیت ها بی پروا و بی حیا باشیم واویلا

اگر پاسخگوی این امر در دنیا و آخرت نباشیم خاک بر سر ما اگر نتونیم در محکمه های الهی و آخرت پاسخگو باشیم واویلا

اینا را بنویس به صورت یک دیالوگ. بلافاصله هم این دیالوگو بزنین تو سر همشون. بگین آقا شما کجایتون دینه کجای شما اصوله این چه اصول مسخره ای است که شما دارین که نسبت به دینو و خدا و پیغمبر و امام جمعه و نماینده و مردمو رای این همه بی پروا و گستاخانه می نویسین

من تماس شما را دیدم و فهمیدم که راجع به اینه و ضبط می کنم تا بمونه تو تاریخ که چقدر آدم هایی  به راحتی منحرف میشن منم البته هم حق الناسی هم حق الشرعی نمی بخشم و این قابل گذشت نیست. پرینتشو گفتم دستگاه های اطلاعات رسمی گرفتن که خبرشو اگه برداشتن پرینتش بمونه و بر اساس اون هم حق من و هم حق مخاطبین ادا بشه که بابا آقا شما چقدر بی دینید چقدر بی شعورین چقدر نامردین چقدر پستین که به راحتی اومدین اتهام زدین اگر ما یک اتهام بدی به شما بزنیم و آخرش بنویسیم تایید نمی کنیم تموم شده قضیه؟ ما این حقو داریم همه فحش ها را بدیم آخرش بنویسیم تایید نمی کنیم این فحش ها رو؟ شما عددی نیستید از نظر دنیا و آخرت اما از نظر بی حیایی نفر اولید از نظر بی دینی نفر اولید. آدم مومن که دروغ نمی گه مومن که دروغ نمی گه. ما از این ایمان شما متنفریم. ایمان امام ما این نیست. ایمان رهبر ما این نیست. این ایمان شما همون ایمان آمریکاییه. گیرم که جبهه بودین. یعنی هر کی جبهه بوده می تونه دروغ بگه؟ هر کی جانبازه باید به مردم اتهام بزنه؟ بگید که این نشون داد سیاست جای دین شما رو گرفته دروغ جای صداقت شما رو گرفته. اینو به عنوان یک دیالوگ یه چیز قشنگ! پیاده کن و تا یکی دو ساعت دیگه بزار.

                                                           

ابوذر ندیمی با کذّاب, بى دین, بى اعتقاد و فاسد خواندن مسئول یک سایت:

آیا این رویه اسلام آمریکایى نیست که هر هفته با دروغ و تهمت مسلمانان را آزار دهیم!؟/شرم و حیاء از شروط دین نیست!؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ندیمی نوشت:یک سایت کذّاب و بى دین و بى اعتقاد و فاسد (عقیده و اخلاق و بى دینى از جنس پیامبران و امامان) تاکنون هر چه علیه نماینده نوشت، با مداراى نماینده روبرو شد.

ا یادداشت جدید نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در حالی منتشر شد که، روز سه شنبه مطلبی با عنوان « لو رفتن دوربین یکی از نمایندگان در دفتر امام جمعه ؟! »روی خروجی پایگاه خبری تحلیلی «احرار گیل» قرار گرفت.

زبان گویا نوشت:یادداشت جدید نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی در حالی منتشر شد که، روز سه شنبه مورخ (۷ بهمن ۹۳) مطلبی با عنوان « لو رفتن دوربین یکی از نمایندگان در دفتر امام جمعه ؟! » روی خروجی پایگاه خبری تحلیلی «احرار گیل» و بازنشر آن در پایگاه خبری تحلیلی «۸ دی نیوز» قرار گرفت.

متن یادداشت ابوذر ندیمی به شرح ذیل می باشد:

 مزخرف !

سوء استفاده از فضاى مجازى، کم کم به انواع فسادها دامن مى زند …

یک سایت کذّاب و بى دین و بى اعتقاد و فاسد (عقیده و اخلاق و بى دینى از جنس پیامبران و امامان) تاکنون هر چه علیه نماینده نوشت، با مداراى نماینده روبرو شد.

به همین دلیل مزخرفى تحت عنوان دوربین، در خانه یا دفتر یک امام جمعه اى را نشر مى دهد، و آن را در به اصطلاح شنیده ها!!! البته از اساس باطل!!!! منتشر کرد که حتماً باید علیه آن شکایت قضایى و امنیتى داشت تا همه ماجرا از سیر تا پیاز معلوم گردد و سزاى این بى اخلاقى و بى دینى، روشن گردد …

چگونه به نام اسلام و هشت دى (!!!!؟؟؟؟) و احرار (!!!!؟؟؟؟) مى توان دروغ گفت ؟؟؟!!!

خبرى و داستانى را علیه مردم یک شهرستان و مقامات معنوى، سیاسى و اجرایى آن منتشر کرد !؟

چگونه راحت دروغ مى گویند !!!؟؟؟  راحت تر تهمت مى زنند !!!؟؟؟

دو امام جمعه و یک نماینده و یک مسئول را درگیر بى اخلاقى و بى دینى قرار مى دهند و در آخر هم براى روز مبادا مى نگارند که ما تائید نمى کنیم!!!؟؟؟

کدام آیه، حدیث و رفتار نبوّى و علوى اجازه مى دهد تا ببافیم و با ایماء، اشاره و سر و دست هرچه مى خواهیم به هر فرد (مخصوصا منتخبین و نمایندگان داراى جایگاه قانونى، معنوى و …) نسبت دهیم!!!؟؟؟

چه کسى مى پذیرد؟ ادعاى اصول و معنویت بشود، ولى به این راحتى و آزادگى (البته آزادى از قید اصول و اسلام ناب، قانون و خودخواهى حزبى و سیاسى و شاید به قول خبرنگارى سفارشى !!!؟) این اندازه دروغ را که ریشه همه گناهان است !؟

تهمت را که خود گناه کبیره است، آبروریزى را که حتّى اندازه و بلکه بالاتر از کعبه الهى است را مدیریت کنیم !!!؟؟؟

و این همه راست و دروغ بافتن هر هفته و … را نشر مى دهیم و نه از خدا مى ترسیم و نه از خلق و حق النّاس و به اصطلاح نه از دنیا و نه از آخرت خوفى نداریم !!!؟؟؟

و از حوصله و صبر و مداراى یک نماینده، طى این دو سال مکرر اندر مکرر سوء استفاده مى کنیم را باید چه نامید؟!

این آزادگى و پاسداشت از هشت دى است !؟

آیا اساساً این کارکرد ربطى به اسلام ناب دارد !؟

آیا این رویه اسلام آمریکایى نیست که هر هفته با یک یا چند دروغ و تهمت مسلمانان را آزار دهیم !؟

از دست و زبان (قلم و رسانه) آزردن مسلمانان شرط کدام اسلام است !؟

شیطان همه را وسوسه مى کند و این رفتار شیطانى (دروغ، تهمت، آبرو ریزى) توصیه کدام بزرگ پیامبر (ص) و امامى (ع) است !؟

آیا حداقل براى حفظ اسم (احرار و هشت دى) و مفاهیم آن (آزادگى و دفاع از ولایت) ایجاب نمى کرد و نمى کند که زبان را به این کبائر آلوده و ملوث نسازیم !؟

چنین کردارى و گفتارى شایسته چه پاسخ دنیوى و آخرتى است !؟

خجالت، شرم و حیاء آیا از شروط دین و اخلاق نیست !؟ ما را چه مى شود ؟؟

* آن دیگران کامنت هاى همیشه دروغ مى نویسند !؟

روزى مى نوشتند که نماینده، شهردار قبلى را برداشت! روز دیگرى نوشتند که این یکى را او آورد!

و بعد هم که اعضاى شورای شهر (به مانند همین مصاحبه آخرشان) و یا شهرداران آنرا منکر مى شوند، حتّى یک عذر خواهى معمولى از آن همه دروغ ننوشتند و نگفتند !!

* آن یکى جوان بى دینان (و اخلاق) در چشم تو نگاه مى کنند و یک روز مى گویند که هیچ کارى (پروژه اى و …) نکرد و انجام نداد و به اتمام نرساند !!

و اگر بگویى (این همه و …) و بگویند که این ها پس چیست مى شوى شعبان و …

* آن یکى مى خواهد، کمک یک مسئول دولتى به بیش از صد و هفتاد (به نوشته خود) به کاندیداها (بلکه نمایندگان) از مجلس هشتم را جورى و گونه اى به تو که نبودى، نسبت دهد !!!

* آن یکى که کودک و جوان سیاست است و تازگى عکسى گرفته! مى خواهد سال ها هزینه دادن سیاسى و … تو را انکار کند !؟

* آن یکى با وقاحت هر چه بیشتر در حالى که بزرگترهایشان هم مى دانند که به علّت پایگاه همیشه نماینده (در همه ادوار و هم اکنون) گذر از او را نه آسان و شاید ممکن نمى داند، با هزار لطایف الحیل از هیچ، داستانى مى سازند تا شاید خود را آرام کنند، هر چند که از این بى تابى و غصّه هیچ گاه آرامش نخواهند دید و داشت.

* آن یکى اوج طرح او در تریبون مجلس، تلفیق، کمیسیون و رسانه را نمى تواند جز با حسادت و بیمارى از این دست، التیام بخشد !

و از سرافرازى (رئیس جدید سازمان صدا و سیما) که حتّى براى یک دقیقه نه با او سخن، نشست، نوشته و … (نه فقط در زمان مسئولیت، بلکه در همه ایّام) نداشته است، داستان ها مى سراید و این در حالى است که دقیقه اى را تاکنون با هم نبوده اند (در حالیکه حتما هر دو یکدیگر را مى شناسند) !!!

عجب دنیایى و عجب تر آدم هایى !؟

 

*********************************************************

مطلب (( لو رفتن دوربین یکی از نمایندگان در دفتر امام جمعه ؟! )) که روی خروجی پایگاه خبری تحلیلی “احرار گیل” و “۸ دی نیوز” قرار گرفت، به شرح ذیل می باشد:

آورده اند از زمان امام جمعه قبل نماینده باهوش شهرستان یکی از رفقای ناب خودشو که اتفاقاً زاهد و «پرهیزکار» هم بود میبره تو دفتر امام جمعه، با تردستی خاصی یه مسئولیت بزرگ براش میگیره تا خیالش  از بابت تریبونهای معنوی مخالف استانی راحت بشه و نه اینکه این آقای نماینده میانه اش با تبلت و کلاً فضای مجازی خیلی خوبه و بین مجلس نشینان شهره هست؛ شاید از این مسئول جدید خواسته بوده که چپ و راست اخبار شونو از طریق نرم افزارهای (شما بخوانید ممنوعه!!) براش انلاین بفرستتد که…

دست بر قضا امام جمعه عوض میشه و امام جمعه جدید گر چه از نزدیکی های تهران به این شهرستان خوش منظره ی شرق گیلان میاد ولی همشهری در میاد و سابقه این نماینده در کیف چرمی اش؛ آنلاین…!!!

این امام جمعه بزرگوار میشه رفیق و رفیق و رفیق اون عزیز بالادستی که با این آقای نماینده میانه اش از قدیم الایام سفید نبود…

حالا شما چه فکر می کنید؟ چه پیش آمد؟!

قضیه کارد و پنیر رو شنیدید؟! اوج درگیری شون در تعویض آقای شهردار بود که واویلایی در تریبونها و رسانه های دو طرف دود می کرد یکی تریبون داره و دیگری زبانی گویا!! گرفتی؟! بالاخره امام جمعه جدید مخفی گاه نصب دوربین نماینده رو کشف و پایگاه اصلی اش رو دود کرد رفت هوا… و این قصه ادامه داره!/اینها رو ما تایید نمی کنیما؟!/منبع:۸بهمن۹۳دیارمیرزا

واکنش امام جمعه لاهیجان

حجت الاسلام احمد عبدالله زاده پاشاکی، امام جمعه شهرستان لاهیجان در خصوص بی اخلاقی های یک سایت محلی استان گیلان در انتشار اخبار و شنیده های کذب، گفت: بنده معتقدم که اهل رسانه و قلم باید جایگاه خود را خوب بشناسند و به قوانین مربوط به حوزه خود عمل کنند.

حجت الاسلام احمد عبدالله زاده پاشاکی، امام جمعه شهرستان لاهیجان در خصوص بی اخلاقی های یک سایت محلی استان گیلان در انتشار اخبار و شنیده های کذب، گفت: بنده معتقدم که اهل رسانه و قلم باید جایگاه خود را خوب بشناسند و به قوانین مربوط به حوزه خود عمل کنند.

pashkiزبان گویا نوشت:وی با اشاره به اینکه صداقت در گفتار و نوشتار باید رعایت شود، اظهار داشت: در رابطه با سخن گفتن در مورد افراد، طوری حرف زده شود که آبروی انسان مومن حفظ گردد.

امام جمعه شهرستان لاهیجان گفت: در روایت داریم که آبروی مومن و مسلمان بالاتر از خانه کعبه است، لذا اینگونه موارد باید رعایت شود.

حجت الاسلام عبدالله زاده افزود: امام جمعه وظیفه اش در خطبه های نماز جمعه و در شهرستانی که منصوب می شود، این است که بدون حب و بغض شخصی حرف بزند و تصمیم بگیرد.

وی با اشاره به اینکه مردم با توجه به عقیده ای که به امام جمعه دارند، پشت سر وی نماز می خوانند، خاطر نشان کرد: یکی از مهمترین خصوصیت های امام جمعه عدالت است که اگر بخواهد حب و بعض شخصی در آن قرار بگیرد، عدالت زیر سوال می رود.

امام جمعه شهرستان لاهیجان با تأکید بر اینکه در تصمیبم گیری های خود در دفتر و ستاد مستقل هستیم، اذعان داشت:  اگر چه از نقد، رهنمود و نصیحت بزرگان بهره مند می شویم، اما تحت تأثیر احساسات قرار نمی گیریم.

عبدالله زاده پاشاکی با تقدیر از رئیس سابق ستاد نماز جمعه لاهیجان گفت: تغییرات در هر مجموعه ای طبیعی است و هر شخصی دارای یک توانایی هایی است که در دیگران نیست.

وی با اشاره به اینکه رئیس ستاد نماز جمعه لاهیجان هم به مانند هیئت امناء مساجد تغییر یافت، ادامه داد: هیچ گونه حب و بغض شخصی در این تغییر دخیل نگردیده و مسائلی از جمله وابستگی به اشخاص و … ملاک تغییرات نبود.

امام جمعه لاهیجان ادامه داد: با رئیس سابق ستاد نماز جمعه لاهیجان، آقای حجت رفیع پرهیزکار دوست و رفیق هستیم و مشکلی نداریم.

حجت الاسلام عبدالله زاده با اشاره بر اینکه اگر ما در تریبون نماز جمعه از مسئول و اداره ایی انتقاد می کنیم به معنای کینه و کدورتی نیست، ادامه داد: ائمه جمعه پیرو گفتار، سنت و سیره مقام عظمی ولایت هستند و در همین راستا نصیحت های دلسوزانه دارند، اما بدین معنا نیست که با کسی دشمن هستند.

امام جمعه لاهیجان با اشاره بر اینکه با مسئولان استانی و شهرستانی دوست و رفیق است، ادامه داد: مردم اهل تشخیص هستند و مسئولان، نماینده مجلس، امام جمعه، فرماندار و بخشدار و … را زیر ذره بین خود قرار می دهند.

وی در پایان با اشاره به اینکه مخالف هرگونه فرافکنی و تفرقه افکنی است، خاطر نشان کرد: تهمت و افترا زدن در آخرت اشد مجازات و در این دنیا رسوایی را در پی خواهد داشت./۸بهمن۹۳دیارمیرزا

خانه مشاور:ماکه نفهمیدیم امام جمعه چی گفت!بوده یانبوده وچرااین حرفها مطرح شده،آیا ممکنه یکی ازوابستگان دفترش چیزی به این دوستان "گیل"گفته اند که آنها "پیازداعشان"رازیادکرده اند ووو*

 

                      ***

امام جمعه پیشین شهرستان باغستان و رودسر صبح امروز امام جمعه شهرستان لاهیجان شد.

 

 

حجت الاسلام احمد عبدالله زاده پاشاکی امام جمعه لاهیجان می شود

به گزارش «لاهیجان» احمد عبدالله زاده پاشاکی متولد ۱۳۵۰ می باشد. وی در سال ۹۱ به امامت جمعه شهرجدید باغستان از توابع شهرستان شهریار منصوب شد.

اولین نماز جمعه شهر باغستان در مسجد امام جعفرصادق(ع) صادقیه به امامت حجت الاسلام پاشاکی در هفدهم شهریور سال ۹۱ اقامه شد .

وی همچنین در تاریخ سی ام فروردین ۹۲ امام جمعه شهرستان رودسر شد.

حجت الاسلام احمد عبدالله زاده پاشاکی صبح امروز ۲۳اسفند۹۲و با حکم شورای سیاست گذاری ائمه جمعه به امامت جمعه شهرستان لاهیجان منصوب شد.

                                                        ***

حجت الاسلام والمسلمین حامد رنجبر در نماز جمعه این هفته با مردم لاهیجان خداحافظی کرد و اعلام کرد

به گزارش پایگاه خبری لاهیجان ، در خطبه دوم نماز عبادی – سیاسی جمعه لاهیجان، حجت الاسلام والمسلمین حامد رنجبر با بیان اینکه این آخرین حضورش در نماز جمعه لاهیجان به عنوان امام جماعت است

امام جمعه لاهیجان یادآور شد: از سال ۱۳۸۰ مسئولیت امام جمعه را قبول کردم و در حاصل این ۱۱ سال خدمت چیزی جز خاطرات خوش نبود/۱بهمن۹۱

*خانه مشاور:ظاهراًقراربوده فردی ازلرستان امام جمعه لاهیجان باشد که بعدعبدالله زاده راآوردند.*

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر اعلام کرد: امام جمعه جدید لاهیجان همانطور که دیشب بر بنده ابلاغ شد از استان لرستان ( حجت الاسلام والمسلمین صرفی پور ) می آید و بنده نیز از این به بعد در نمازهای جمعه حضور پیدا خواهم کرد و به عنوان مبلغ دینی به فعالیت خواهم پرداخت./ادامه اخرین خطبه لاهیجان۱بهمن۹۱

درباره نویسنده

1588مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2018 pirastefar.ir. محفوظ است.
بهینه سازی وبسیما