ترمیم “پرده “جوانسازی واژن+خاطرات ترمیم شده ها+ماریانا

ترمیم
ترمیم”جراحی”پرده بکارت +خاطرات ترمیم شده ها -انوع نخ های بخیه

درادامه «تنگ کردن واژن»بدون عمل جراحی با گیاه ماریانا + طرز استفاده راخواهیدخواند

عمل جراحی هایمنوپلاستی (Hymenoplasty) به منظور ترمیم و یا بازسازی پرده بکارت ، بافت پاره شده را به حالت قبلی باز میگردانتد و  کیفیت باکره مانندی را ایجاد میکنند درهنگام رابطه جنسی این پرده بکارت مجددپاره می شود و خونریزی هم اتفاق می افتد. این عمل در اکثر موارد با استفاده از نخ بخیه نازک و قابل جذب و دوختن غشاء پوستی پرده در قسمت آسیب دیده صورت میگیرد

* در مواردی برای تقلید خونریزی از کپسول های ژلاتینی حاوی خون مصنوعی استفاده میشود و در هنگام دخول آلت،پرده دوخته شده پاره می شودکه با درد و خونریزی همراه خواهد بود

 سه روش عمده جراحی  آلت تناسلی

۱٫ هایمنوپلاستی  (Hymenoplasty) : در این روش بازسازی پرده بکارت و بازگرداندن دختری صورت می گیرد.

۲٫ بازسازی و دوباره جوان سازی واژن (vaginal reconstruction and rejuvenation) : در این روش واژن تنگ می شود.

معمولاً این جراحی برای خانمهایی است که بعداززایمان واژنشان “شول و ول میشود”جهت از بین بردن شلی واژن اقدام به جراحی می کنند

۳٫ عمل جراحی لبهای واژن (labia surgery) : در این روش لب های فرج کوچک و نمای آن بهبود می پابد و اندازه و شکل لب های داخلی و خارجی اصلاح می گردد.

عمل جراحی لابیا:هر۲نوعش است:

لابیای مینور (لب‌های داخلی)

لابیای ماژور (لب‌های خارجی)

لابیاپلاستی -جراحی پلاستیک بر روی لابیا (لبهای اطراف واژن) است میتواند به تنهایی انجام شود ویا همراه با واژینوپلاستی انجام شود. این جراحی میتواند بر روی لب بزرگ یا لب کوچک اندام تناسلی زن انجام گیرد. لابیاپلاستی اندازه و شکل لابیا را تغییر داده و میتواند آنها را کوچکتر کرده و یا تقارن بین آنها را اصلاح کند.

لابیاپلاستی را می‌توان تحت بیهوشی عمومی یا بی‌حسی موضعی و آرام بخش انجام داد. لب‌های واژن در جوانسازی واژن کوتاه می‌شود یا تغییر شکل داده می‌شود. بافت اضافی با چاقوی جراحی یا لیزر بریده می‌شود و لبه شل و آویزان با نخ‌های قابل جذب ظریف بخیه زده می‌شود.

این جراحی به روش رادیوسرجریکال تکنیک و یا با چاقوی جراحی صورت میگیرد .

آیا پرده بکارت به حالت طبیعی بازگردانده می شود؟

بله؛اما ترمیم به شکل طبیعی رخ نمی دهد . پرده بکارت دارای لایه ای است که می تواند جابجا شده و  به بخشی از پرده بکارت پاره شده بخیه بخورد در نتیجه شبیه به یک حلقه کوچک شود و بعد با هم به ناحیه تحتانی پیوند داده می شود تا مانند پرده بکارت اصلی بنظر آید. سوراخ آن به اندازه کافی کوچک است تا در شب زفاف پاره شده و خونریزی کند . گاهی پوشش لب واژن ممکن است برای ایجاد پرده بکارت جدید مورد استفاده قرار گیرد .

این قطعه از پوست شامل شبکه ای از رگها است و با ساخت پرده بکارت نو و بعد از مقاربت به اندازه کافی خونریزی می کند. برای عمل جراحی ، ممکن است بیهوشی موضعی یا عمومی سبک جهت عدم احساس درد تجویز شود .

آیا  عوارض جانبی دارد ؟

امکان از دست دادن حس در ناحیه عمل و عفونت وجود دارد . این عمل در اکثر موارد با استفاده از نخ بخیه نازک و قابل جذب و دوختن غشاء پوستی پرده در قسمت آسیب دیده صورت میگیرد و در مواردی برای تقلید خونریزی از کپسول های ژلاتینی حاوی خون مصنوعی استفاده میشود و در کل دخول آلت تناسلی مرد با پاره شدن پرده دوخته شده همراه با درد و خونریزی خواهد بود .

عمل جراحی چند ساعت به طول خوهد انجامید؟

معمولا یک تا دو ساعت طول می کشد 

دوره بهبودی چگونه خواهد بود؟

در مجموع بعد از جراحی ناحیه عمل شده متورم می شود و ناراحتی و درد به مرور کاهش خواهد یافت . با توجه  به نوع جراحی ممکن است توصیه شود که به مدت ۳ تا ۶ ماه ارتباط جنسی صورت نگیرد تا منطقه به طور کامل بهبود یابد و در مواردی طول عمر پرده جدید کوتاه است .

توضیح مدیریت سایت-پیراسته فر:اگرجایی شنیدید ویاخواندیدکه بعدازچندساعت بعدازترمیم به زندگی عادی برمی گردید،باورنکنید،این فقط یه تبلیغات کذبه،چراکه تا۲هفته شرایط سختی رابایدتجربه کنید.

ازلیزربرای ازبین بردن آثاردوختن انجام می دهند،نه اینکه بالیزر”دوخت ودوز”جراحی انجام می گیرد،لیزراشعه است

هزینه جراحی

چون عمل جراحی یک نوع فریب وتدلیس (جرم تلقی می شود)غیرقانونی است وبخاطرهمین برخی پزشکان و ماماها بصورت غیر قانونی اقدام می کنند که یک نوع ریسک است.

هزینه های جراحی از۵۰۰هزارتومان است تاپنج میلیون تومان،بستگی به نوع جراحی ومکان جراحی واینکه چی کسی داردجراحی می کند،وکدام شهراست ،چه بسااین کاررایک خانم لیسانسه درمطبش انجام می دهد حتی خانه! ویایک دکترعمومی درمطبش ویادرمانگاه ویا یک متخصص دربیمارستان..درتهران معمولاًیک ونیم تا۲میلیون تومان  است “فقط ترمیم”

اکثرجراحی ترمیم که توسط ماما ویاپزشکان عمومی  درمطبها انجام می گیرد بعدازچندما بخیه ها بجای جذب،می افتد وبعضاً تخریب می شوند ودرنتیجه اوضاع بدتراز گذشته می شود وبیمارهم زمینه اعتراض ندارد،چون اگرخیلی اعتراض کند،همون جراح مهربان که تاقبل ازجراحی  فرشته مهربونی بود وهمه چیز بخوبی پیش می برد،بخاطراحتمال شکایت توسط بیمار! یک انگی می زند که جرئت سؤال کردن هم نباشد(مثلاً می گویند:ماکه عمل کردیم موفقیت آمیزبودهیچ مشکلی نداشت،شایدبعدازعمل سکس داشتید!!این یعنی دیگه زبون درازی نکنی!..یعنی اگرکشش بدی آبروی خودت درخطره…پولت که رفته.جونت هم که بلب رسیده بااین دردها وحالا فقط “آبرو”مونده که …

بعضی از ماماها دلالند وشایدبشه گفت بیش ازآنکه درفکردرمان بیمارباشنددرفکر درآمد وپورسانت خودشان هستند ،دختران رافریب میدهند(که بایدترمیم بشید)وترمیمشان هم زودتخریب میشه..خیلی هاشون درهمون۶ماه اول ازهم می پاشه وناچارند تن به ترمیم مجددبدهند .باآن همه درد وعوارض+هزینه

این ایمیل  گزارش یه دخترخانمی است که اخیرا(تابستان۹۶)ترمیم کرده است:

 ..پیش ماما ک رفتم .. بعدهم ترمیم کردم که سه تا بخیه زد روز بعدهم دوتاازبخیه ها افتاد و همون روزی ک خونه اومدم یکم انگشتم داخل واژن شد ک حدود دوقطره خون اومد خون ک قطع شد ی بار دیگه که انگشتمو کردم گفتم شاید زخم باشه ک خونریزی کرده بعدش بازم همون قدر خون اومد پیش همون ماما ک رفتم گفت ک پاین پردت پاره شده باید بخیه بخوره بازم بخیه زد الان حدود چهار روزه ک هنوزبخیه نیفتاده و نخش مشخصه ببخشید الانم ک انگشتمو میزنم ب واژن انگار ی چیزی جلوشو گرفته اما انگشتم باز میره بعدشم انگار ی چیزی جلوشو گرقته ک حالت برامدگی داره ینی الان پردم هست یا نه واقعن خیلی فکرم مشغوله…

تفاوت بین جراحیهای ترمیمی و پلاستیک 

جراحی ترمیمی عملکرد یک عضو از بدن را تقویت می کند

جراحی پلاستیک زیبایی یک آناتومی طبیعی را بهبود می بخشد.مثل زیبایی بینی: جراح میتواند حفره های داخلی بینی را برای بهبود وضعیت تنفس فرد بازسازی کرده و یا  ظاهر شکل آن را تغییر دهد(بالا وپایین می کند).امکان از دست دادن حس در ناحیه عمل و عفونت وجود دارد .

مهبل همون”واژن”است

                ***

انواع نخ بخیه از نظر جذب

 

*نخ‌های بخیه قابل جذب

اجزای نخ می‌تواند در بافت بدن از هم متلاشی گردد و معمولا بعد از دو تا شش ماه ناپدید می‌گردد.

نخ‌های بخیه غیر قابل جذب

نوع غیر قابل جذب در مقابل تخریب بیولوژیکی، مقاوم بوده و به عنوان یک جسم خارجی در محل، باقی می‌ماند تا آن که از محل دور گردیده و یا آن که توسط بافت به بیرون فرستاده شود.

انواع نخ بخیه از نظر جنس

نخ تهیه شده از روده حیوانات و کولاژن

روده کوچک حیوانات مانند بره و گاو که اساسا از پروتین کولاژن تشکیل می‌شود، مورد استفاده نخ بخیه است. این نوع نخ بخیه که به ندرت برای بخیه زدن پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد توسط بافت جذب می‌گردد.

نخ مصنوعی قابل جذب

نخ‌های بخیه مصنوعی قابل جذب مثل دکسون (Dexon) هستند. این نوع نخ در مقایسه با نخ‌های تهیه شده از روده از نظر خواص فیزیکی¬ جذب و بیولوژیکی بسیار یکنواخت‌تر است و همچنین استحکام گره اولیه آن بالاترر می‌باشد.

نخ ابریشمی

این نوع نخ قابل جذب نیست، اما از لحاظ کارکرد در نوع خود بهترین است. این نوع نخ صمغ گیری شده و به رنگ مشکی درآمده و سپس با لایه‌ای از واکس پوشیده می‌شود. این نوع نخ اگر چه غیرقابل جذب است، اما بعد از شش ماه باقی ماندن در بدن، یک‌سوم استحکام خود را از دست داده و ممکن است نهایتا کاملا جذب گردد.

نخ پنبه‌ای و کتانی

نخ بخیه پنبه‌ای از تابیدن الیاف نسبتا بلند تهیه می‌گردد، دارای گره ای پایدار بوده، اما ضعیف‌تر از سایر نخ‌ها است. نخ بخیه کتانی به مقدار زیاد کاربرد ندارد. از بیشترین کاربردهای آن می‌توان در جراحی‌های روده نام برد.

نخ پلی استری

غیر قابل جذب هستند. فیلامنت های پلی اتیلن تر فتالات از قوی‌ترین نخ‌های بخیه غیر قابل جذب به شمار می‌رود و استحکام خود را برای مدت زمان طولانی در بدن حفظ می‌کند. لذا از این نوع فیلامنت برای تهیه پروستزهای لوله‌ای شکل جهت جایگزین شریان به صورت بافته شده و یا تریکو مورد استفاده قرار می‌گیرد. پوشش نخ‌ها سیلیکون و یا پلیمرهای فلوئورو کربنی می‌باشند. کاربرد نخ‌های پلی استری در جراحی‌های قلب وعروق بسیار متداول است.

نخ پلی الفینی

این نوع نخ بسیار بی اثر بوده و بر خلاف پلی آمید ها، تحت تاثیر تخریبی مایعات بافتی قرار نمی‌گیرد. استحکام گره نخ پلی اتیلنی مشابه نخ ابریشمی است و از نخ پلی پروپیلنی نرم‌تر است. نخ‌های پروپیلنی از نظر استحکام گره مشابه نایلون بوده و مقاومت بالایی در مقابل خستگی دارد و در جراحی‌های قلب و عروق مورد استفاده قرار می‌گیرد. نخ‌های بخیه پلی اتیلنی و پلی پروپیلنی در تعمیر پوست و همچنین برش شکم به کار گرفته می‌شوند.

هشت  تا ۱۲ روز طول میکشد  پوست جوش بخورد. اما خود نخ جذبی -کم کم جذب می شود

 

خاطرات یک ترمیمی

دوستان من پرده مو عمل کردم امروز پیش دکترم رفتم و گفت خیلی خوب مراقبت کردی و پردت بسیار عالی ترمیم شده 

حالا من میخام براتون کامل توضیح بدم که شما هم ترمیم با موفقیت داشته باشید

اولا که ترمیم همه ۲ هفته طول میکشه توی این دو هفته بعضی کارا رو باید انجام داد و بعضی کارارو نباید انجام داد،

مراقبت بعدازعمل

۱٫بعد که از محل عمل که به خونه اومدید ،یعنی روز اول کاملا استراحت کنید چون سوزش و درد زیادی دارید از قرص مسکن و آمپی سیلین استفاده کنید 

۲٫ برای ناهار و شام و صبحانه میتونید سر سفره بشینید حتی از همون روز اول ولی اصلا نباید رویه بخیه هاتون بشینید باید به حال کج سر سفره بشینید مثلا میتونید به دیوار یا مبل تکیه بدید کامل و کاملا کج بشینید

۳٫بعد از دو روز اول که از عمل گذشت به یک حموم ۱۵ دقیقه ایی برید و وان یا تشت رو پر آب کنید و توش بتادین بریزید به اندازه ایی که آب به رنگ چای کمرنگ دربیاد بعد به آرامی درون وان بشینید برای ۱۰ دقیقه بعد از ۱۰ دقه که بلند شدید و از حموم خارج شدید ، با استفاده از سشوار محل ترمیم رو خشک کنید ( فاصله اش به قدری باشد که ایجاد سوختگی نکند) 

۴٫بعد از هربار توالت کردن هم با سشوار محل رو خشک کنید

۵٫تو این زمان میشه راه برید ولی باید قدم های آروم و کوتاه بزارید

۶٫بغیر زمان صصرف غذا که باید حتما بشینید در موارد دیگر از نشستن اکیدا خودداری کنید

۷٫از پله ها هم در این ۲ هفته استفاده نشود

۸٫در توالت زمانی که میخایید بشینید بهتر است از توالت فرنگی استفاده شود اگر در دسترس نبود باید طوری بشینید که بخیه ها باز نشه یعنی باید رویه دو پایه خودتون بشینید و پاهاتونو ببندید

۹٫نباید اصلا تویه این دوهفته یبوست بشید پس بهتر از از داروهایه مسهل البته با قدرت کم استفاده بشه

۱۰٫کمپوت آناناس استفاده کنید تا بخیه ها زودتر جوش بخورن

۱۱٫در آخر هم بیشتر سعی کنید که به پشت دراز بکشید و زیاد تویه این ۲ هفته راه نریدو اصلا نشینید

این موارد بالا رو حتما انجام بدید اصلا سخت نیستند تا ایشاله عمل ترمیمتون به خوبی صورت بگیره بعد از ۳الی ۴ روز بخیه ها همراه با جوش خوردن پرده شروع به افتادن میکنند و شما ترمیم پیدا میکنید

                                                   

پرده پاره-دوختهعکسها-بترتیب ازسمت چپ(پاره-دوخت”ترمیم”-ترمیم شده)علامت “اسکار“راببینیدشبیه×ضربدر-کمی کج ومعوج

خاطره یه جراحی شده 

من نزدیک به یه ساله دوخت و ترمیم و پیوند و پلاستیک ( ۴ تا عمل مربوط به هایمن باهم ) شدم ! 
حدود یه ملیون برا عملش گرفت . ۲۰۰-۳۰۰ تومان هم وسایلا و نخ جذبی و گاز و …. اش شد .

مواظبت های عمل هم ایناست :
تا ۹۰ روز شرت و شلوار نمی پوشی
بعد از ۱۲۰ روز حق پوشیدن شلوار و اینا رو داری
تو این ۱۲۰ روز هم باشد فقط دامن بپوشی
نیمه نشسته دفع مدفوع و دفع ادرار داشته باشی
مواظب باشی سرما نخوردی عطسه و سرفه و اینا که محکم باشه نکنی
اصلا حق نشیتن نداری تا ۴۰ روز . بعدش میتونی لمیده بشینی ولی نه زیاد تا ۱۲۰ روز .
هر بار ه رفتی دستشویی باید با آب و صابون خمیری اون محلو بشوری و بعدش با سشوار خشک کنی
حق زور زدن و اینا رو تو دستشویی نداری حتی اگه یبوست باشی
همچنین نباید یبوست معمولی بشی ! این بازه ی زمانی ۹۰ روزو ! تا وقت ازدواجم باید مواظب باشی یبوست حادی که به بخیه ها فشار بیاری نداشته باشی ! که قبل از عمل باید برا اینکه یبوست نشی آلو و سبزیجات و …. رو که فیبر داره بخوری !
قبل از عمل باید پریودت تموم شده باشه و حداقل ۵ روز از تموم شدن پریودت گذشته باشه 
قبل از عمل باید بری حموم و بعد بری مطب که تمیز باشه اون محل و عفونت نکنه و هیچ نرسشحاتی چه آبکی چه سفید و زرد ازش خارج نشه !
که البته مال من ترشحات داشت و مجبور شدم ۶ تا پنی سلینی که دکترم تجویز کرده بود رو که در صورت لزوم بزنم ، بزنم ! 
نخ بخیه ها جذبه و از روز ۴۰ تا ۱۲۰ شروع به افتادن میکنن بخیه ها !
باید قرص یاسمین یا قرصی که نزاره پریود بشی این ۱۲۰ روزو بخوری تا زخما خوب جوش بخورن !
قدماتو هم باید کوتاه بردای و آروم آروم چون شدیدا از اون قسمت احساس کشیدگی عضلات رو داری .
حق بالا پایین کردن پله ها رو نداری اصلا اصلا . اگرم یکی خونه اش پله داشته باشه باید یا یکی بغلش کنه ببره بالا یا خودش یه راه حلی پیدا کنه دیگه 
یه نکته ی دیگه یه لوسیون میده که شب بمالیی رو زخما از همون روز اول تا حداقل ۴۵ روز دیگه که یه لوسیون خارجیه و حدود ۲۵ تومان قیمتشه !ولی معجزه میکنه لوسیونه چون جای بخیه ها رو کاملا میبره  . البته بعد عمل ورم و کمی خونریزی و تغییر رنگ داشته ولی الان کاملا همه جاش هم رنگ و صورتیه !
تازه به من گفته بود روزی حداقل یه کمپوت آناناس بخورم .
دیگه ام که یه سری قرص و دارو واسه بهتر جوش خوردن و عفونت نکردن و … مینویسه که باید سر ساعت بخوری
***

عوارض بعداز جراحی ترمیم

*سرگیجه و استفراغ

*درد پس از عمل: ۲ تا ۳ روز پس از عمل درد و کبودی اطراف زخم و سوزش یا خارش

*خونریزی غیر طبیعی:  خونریزی دراثر راه رفتن طولانی یا بد نشستن شوید.

*التهاب یا عفونت: چون محل زخم درمعرض ترشحات آلوده   واژن و حتی مقعد است،غیرطبیعی نیست

*ترشحات غیر طبیعی رابا انتی بیوتیک و داروی ضد قارچ  ،بهبودببخشید

***

تنگ کردن واژن بدون عمل جراحی با گیاه ماریانا + طرز استفاده

تنگ کردن واژن بدون جراحی با طب سنتی

تنگ کردن واژن با ماریانا

خواص ماریانا

تنگ کردن واژن بطور باورنکردنی
افزایش لذت جنسی در بانوان
از بین بردن عفونتها و باکتریها، از بین بردن خارش و بوی بد واژن
ایحاد تعادل در ترشحات زنانه

نحوه استفاده برای تنگ کردن واژن

برای بار اول یک پیمانه از گیاه (به اندازه یک لیوان) را با ٧الی٨ لیوان آب مخلوط کرده و به مدت ۱۰ دقیقه می جوشانید. پس از سرد شدن جوشانده را از یک تنظیف (پارچه ای با بافت بسیار ریز) صاف کنید بهتر است این کار را دو بار انجام داده تا محلول بدست آمده صاف و شفاف شود. به اندازه یک استکان از محلول را جدا کرده و مابقی را درون یک لگن تمیز ریخته و به مدت ١۵ دقیقه درون لگن بنشینید. با استفاده از یک سرنگ تمیز ،درون واژن را با یک استکان محلول کنار گذاشته شده شستشو دهید تا محلول درون استکان تمام شود.

روش های دیگر برای تنگ کردن واژن با ماریانا

۱- پودر در أب ولرم خمیر گرفته شود و در پارچه ای نازک و تمیز قرارداده شود و شب ها در مهبل شیاف شود .

۲-دوش واژینال یا طشت آبزن نشسته شود ده دقیقه

۳- تزریق به داخل واژن

این ترکیب کاملا گیاهی بوده و برای ده بار استفاده مناسب است در طی سه ماه

هیچ گونه عوارضی ندارد بلکه ضد عفونت داخلی و ضد ترشحات واژن نیز هست و خوشبو کننده واژن است./منبع: سایت عطار خراسانی

***

یک وبلاگی هم برای پرده مصنوعی چنین ادعایی کرده:

شیاف پرده بکارت مصنوعی:

افرادی که  پرده بکارت خود را از دست داده اند، نیم ساعت الی ۱۲ ساعت قبل از رابطه جنسی (به نوع دارو بستگی دارد)، این دارو را به صورت شیاف در دهانه رحم قرار داده و این شیاف، در دمای درونی بدن و بعد از اولین مقاربت، پوسته ژلاتینی بسیار نازک خود را پاره می کند و محتوی آن به صورت مایع قرمز رنگی از واژن خارج می شود که این مایع قرمز به مقدار کافی و همانند خون طبیعی پرده بکارت دیده خواهد شد.

این سایت این شماره رابرای تماس”خرید”گذاشته ۰۹۳۶۱۶۴۳۸۳۲

اینهارا هم درجواب کاربران گفته:

*شرکت ما تنها وارد کننده محصولات ترمیم می باشد که با توجه به محدودیت ها خرید آنلاین، تنها داروی ها متناسب و یا درخواستی دیگری که در سایت ها معتبر موجود می باشد را خریداری می کند

*شیاف ها دو عددی و کپسول تک عددی می باشد، هر دو محصول از کیفیت بالایی برخوردار می باشد.

کدام بهترند؟

در ارتباط با شیاف و کپسول، اکثریت شیاف را توصیه می نمایند و همچنین کپسول نیز از کیفیت بسیار بالایی برخورداز می باشد

*با توجه به بسنده بندی داروی شیاف پرده بکارت مصنوعی که دو عددی می باشد امکان فروش تکی به دلیل باز شدن بسته بندی اصلی وجود ندارد. کپسول ها از کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسبی برخورداز می باشند و شیاف در مواردی که نیاز به آزمایش اولیه برای خود شخص وجود دارد توصیه می شود.

*در ارتباط با نحوه استفاده حتما بروشر آن را به صورت کامل مطالعه بفرمایید و جهت اطلاع، استفاده بیشتر از دو بار در سال توصیه نمی شود.

سوال:با وجود اینکه پرده ما پاره شده باشه وقتی این شیاف رو بزاریم دیگه مشخص نیست که پردمون پاره هست؟ چندساعت قبل رابطه برا شب عروسی باید بزاریمش؟

پاسخ: با سلام، شیاف را نیم ساعت تا یک ساعت قبل از رابطه جنسی داخل واژن قرار می دهید و شیاف ها علاوه بر بکارت مصنوعی سبب خشکی واژن و تنگی شدید واژن می شود و پس از رابطه پوسته خود را پاره می کند و خونی کاملا شبیه خون بکارت دیده می شود.
خیلی ازکاربران سایت فوق الدکر باشوق وذوق آمدن دراین سایت تعریف کردند از این کالا
اینهاازوبلاگ (bekarat-tarmim)بوده
***
یکی ازسایتهانیز این روش رامعرفی کرده:شیاف پوست پلاستیکی
به این شیاف در انگلیسی‌ یا plastic membrane می‌‌گویند که پوست پلاستیکی معنا می‌‌دهد یا vaginal suppository که معنای آن شیاف واژن است. بیشترین مشتری‌های این پوست مصنوعی در کشورهای اروپای زنان مهاجر از کشور‌های اسلامی هستند. کافی است زنانی که اصطلاحا پرده بکارت خود را از دست داده اند، نیم ساعت قبل از رابطه جنسی در شب عروسی، این دارو را به صورت شیاف استعمال کنند تا اثرات معجزه آفرین آن را ببینند. این شیاف در دمای درونی بدن، پوسته ژلاتینی خود را پاره می کند و محتوی آن به صورت مایع قرمز رنگی از واژن خارج می شود.

***

اگردچارالتهابات وعفونتهاهستید؟

زعفران

زعفران خشک از گل زعفران، مورد استفاده برای قرن ها در طب تبتی است. این یک ماده قدرتمند برای درمان عفونت واژن، ترشحات آلوده، سوزش ناراحتی و خارش واژن و همچنین در مدیریت سندرم پیش از قاعدگی، درد قاعدگی، قاعدگی نامنظم و، ضد التهاب، ضد عفونی کننده، ضد درد، استفاده میشود.

زردچوبه

یک گیاه طلایی در آیورودا در نظر گرفته شده با توجه به خواص دارویی مختلف آن مانند ضد التهاب، ضد اکسیدان، ضد میکروبی، ضد سرطان، و کاهش درد قاعدگی  وتقویت سیستم ایمنی،تحریک جریان خون در ناحیه لگن و رحم،  شناخته شده است. زردچوبه موجب تسکین طولانی مدت لکوره و کاهش ترشحات واژن کمک می کند. خواص ضد التهابی و ضد میکروبی کورکومین در پیشگیری و درمان عفونت ها و التهاب ناشی از آنهاست. این گیاه  طبیعی برای سفت کردن وتنگ کردن واژن   یکی از گیاهان مشهور است. که درین شیاف بکاررفته است.

موم عسل

“موم عسل” آمیزه صمغی است که زنبور عسل از شهدگلها، جریان شیره درخت ، و یا دیگر منابع گیاهی جمع آوری میکند. موم  در طب سنتی برای هزاران سال استفاده می شود. ضد باکتریایی، ضد التهاب و ضد قارچ وکمک به طور موثردر درمان وولوواژینال کاندیدیازیس (واژن برفک) و عفونت های قارچی با مهار رشد مخمرهای بیماری زا است. موم عسل یک ضد کاندیدا و ضد مالاسزیا  به عنوان یک درمان جایگزین برای عفونتهای مزمن واژن استفاده می شود.

آلوئه ورا

رایج ترین و شناخته شده ترین مواد تشکیل دهنده برای ضد التهابی، خواص ضد قارچی و ضد باکتریایی و کمک به حفظ تعادل اسیدیته واژن ،همچنین بازسازی سلولهای واژن است. به همین دلیل است که در بسیاری از محصولات زیبایی یافت می شود.

مدیریت سایت-پیراسته فر:هیچگونه اظهارنظری(تائید وتکذیب)ندارم

***

داروی معجزه آفرین برای ترمیم پرده بکارت دختران ابداع شد

افی است زنانی که اصطلاحا پرده بکارت خود را از دست داده اند، نیم ساعت قبل از رابطه جنسی در شب عروسی، این دارو را به صورت شیاف استعمال کنند تا اثرات معجزه آفرین آن را ببینند. این شیاف، در دمای درونی بدن، پوسته ژلاتینی خود را پاره می کند و محتوی آن به صورت مایع قرمز رنگی از واژن خارج می شود.

به گزارش سایت پزشکان بدون مرز به نقل از  مجله پزشکی آکادمی “اوترخت”  ، ”اینه که فان سومرن”  ، متخصص بیماری های زنا ن در آدکامی پزشکی در شهراوترخت (هلند) سازنده این دارو است. و در گفتگو با مجله پزشکی آکادمی “اوترخت” می گوید : “در سال حدود ۲۰نفر به من مراجعه می کنند که خواهان ترمیم پرده بکارت خود هستند. همکاران من در سایر شهرها نیز مراجعین زیادی دارند. متناسب با این که وضعیت مراجعین چه باشد، در مورد ترمیم پرده بکارت تصمیم می گیرم. برخی را ترمیم و حدود نیمی از موارد را نیز رد می کنم. مثلا اگر دختری مورد تجاوز واقع شده باشد و آینده اش به خاطر این مساله به خطر افتد، عمل ترمیم پرده بکارت را انجام می دهم. اما زمانی که زنی مراجعه می کند و می گوید که پس از طلاق و برای ازدواج دوم می خواهد پرده بکارت خود را ترمیم کند، با تقاضایش مخالفت می کنم.”برای این دسته از زنان نیز راه حل دیگری در نظر گرفته شده است که همان استعمال داروی معجزه آفرین باکرگی است. از دیرباز و در سنن گوناگون، ظهور قطرات سرخ رنگ بر ملحفه ها، در شب عروسی شادی آفرین بوده است. نمایش پارچه ای با لکه های خون، با هلهله و “کل کشیدن” زنان خانواده همراه می شده است. این در حالی است که تنها در ۶۰درصد موارد، در اولین رابطه جنسی ، جداره واژن خراش بر می دارد و چند قطره ای خون می آید. با این وجود، در برخی موارد همان چند قطره، ناجی جان عروس است.
امروزه رد پای این گونه سنن به کشورهای اروپائی نیز کشیده شده است. حاملین این سنن نیز عمدتا مهاجرین اند. “اینه که فان سومرن” در این مورد می گوید: ” بیشتر مراجعه کنندگان من را دختران مراکشی و ترک تشکیل می دهند. اما گاهی اوقات زنان هلندی نیز به من مراجعه می کنند. اما این دسته، زنانی هستند که به اسلام گرویده اند و برای ازدواج و یا روابط جدیدشان، خواهان ترمیم بکارت اند.”
به گفته “اینه که فان سومرن”، جامعه علمی و پزشکی هلند، انجام این عمل را بیهوده می داند چرا که هیچ ضرورت پزشکی و علمی در آن نیست. این عمل جراحی در کلینیک ها ی خصوصی صورت می گیرد.ممنوعیت ترمیم پرده بکارت تا کنون چندین بار در هلند مورد بحث واقع شده است. نخست “آیان هیرسی علی” نماینده سومالیائی تبار حزب لیبرال هلند بود که خواستار ممنوعیت آن شد. چرا که این اقدام را گامی جهت تثبیت سنن و تداوم آنها در جامعه و علیه زنان می دانست. چندی پیش “خییرت ویلدرز” نماینده حزب دست راستی “برای ازادی” نیز خواهان ممنوعیت ترمیم پرده بکارت شده بود.گرچه هنوز در عرصه سیاسی راه حلی برای این معضل روبه رشد پیدا نشده، اما جامعه پزشکی آلترناتیوهای موقتی برای زنان جوانی که با آن دست و پنجه نرم می کنند، یافته است.
“اینه که فان سومرن” می گوید: ” قبل از این که سفارش ساخت این قرص را به داروخانه ها بدهم، تصمیم ام را با کمیسیون ویژه ای که مربوط به بررسی درجه اخلاقی و عرفی موضوع است، در میان گذاشتم . آنها ابتدا گفتند که ساخت و استفاده چنین قرصی از نظر اخلاقی به معنای مشارکت در فریب افرادی (مردانی) است که پس از دیدن مایع قرمز رنگ بر ملحفه های شب زفافشان، فکر می کنند زنشان باکره بوده است. اما من توانستم کمیسیون را قانع کنم که نجات زنی که ممکن است به خاطر باکره نبودن جانش را در قتل ناموسی از دست بدهد، مهم تر از این حرفهاست.”/سلامت نیوز۱۳۹۰/۰۸/۰۱

***

شیاف هایی که جای دوخت ودوز رامی گیرند

نیم ساعت قبل ازرابطه جنسی درشب عروسی
کافی است زنانی که اصطلاحا پرده بکارت خود را از دست داده اند، نیم ساعت قبل از رابطه جنسی در شب عروسی، این دارو را به صورت شیاف استعمال کنند تا اثرات معجزه آفرین آن را ببینند. این شیاف، در دمای درونی بدن، پوسته ژلاتینی خود را پاره می کند و محتوی آن به صورت مایع قرمز رنگی از واژن خارج می شود.

گفت‌و‌گو با یک فروشنده شیاف ترمیم کننده بکارت

رمز و راز باکرگی و حفظ پرده بکارت از دیرباز نشان از نوعی دست نخوردگی وحفظ معصومیت فیزیکی بوده و شاید بروز راه‌ها و روش‌های تازه برای وانمود کردن اینکه پرده بکارت کماکان به قوت خود باقی است، نشان از همین تفکر عمیق و ریشه دار دارد.

تفکر متعارضی که روشنفکر و بقال و راننده نمی‌شناسد و جایی که من بزرگ شده‌ام، یعنی خاک تفتیده جنوب، سرشار از قصه‌های دردناک و تاریک دخترکانی است که بابت برون افتادن راز و رمز تنانگیشان از چنبرهٔ تقدس زده بکارت، محکوم به مرگ شده‌اند، روشن ترینشان که ته ذهنم باقی مانده خودکشی همکلاسی زیبا و معصومی است که سوم راهنمایی روی یک نیمکت درس می‌خواندیم، زود عروسش کردند، هنوز هم معصومیت و سادگی‌اش به خاطرم مانده، دخترکی که شب عروسی‌اش مثل یک نگین زیبا می‌درخشید با موهای بافته شده و گل‌های رنگارنگی روی پیشانی که فردای زفاف قربانی فرهنگ درمانده ایی شد که تاوان سرپیچی یا حتی شبههٔ سرپیچی را جان زنانه می‌داند.

نام «شیاف ترمیم کننده بکارت» را اولین بار از یک دوست فیس بوکی شنیدم، دوستی که از یک صفحهٔ فیس بوکی به نام «دختران مجرد» حرف می‌زد که در آن دختران عضو، به طرح مشکلات فیزیکی یا تجربه‌های دردناک و خوشایند دخترانه‌شان می‌پردازند و در آنجا از شیافی صحبت شده که ۳۰ تا ۴۵ دقیقه قبل از رابطه زناشویی در شب عروسی، در واژن قرار می‌دهند و سی دقیقه بعد پوسته ژلاتینی این شیاف پاره شده و محتوای آن به شکل خونریزی کاذب، این تصور را ایجاد کند که در آن لحظه ازاله بکارت انجام شده است.

به این شیاف در انگلیسی‌ یا plastic membrane می‌‌گویند که پوست پلاستیکی معنا می‌‌دهد یا vaginal suppository که معنای آن شیاف واژن است. بیشترین مشتری‌های این پوست مصنوعی در کشورهای اروپای زنان مهاجر از کشور‌های اسلامی هستند.

شماره تلفن یکی از فروشندگان شیاف­های ترمیم بکارت را از همان دوست مجازی می گیرم ، سلام و علیک می­کنم و به عنوان مشتری سراغ قیمت و کیفیت محصول را می­گیرم

می‌گوید: خانم چند بسته می‌خواهی؟

می‌گویم: مگر چه خبر است؟ من یک نفرم. گیرم که بخواهم بخرم به هر حال یک بسته کافی است؟

بعدش می‌پرسم: اول بگو قیمت هر بسته چقدر است؟

۳۰۰ هزار تومان که اگر بخواهید دم در منزل تحویل بدهیم قیمت کرایه راه یا هزینه پست هم محاسبه می‌شود.

همه جورش را شنیده بودم اما شیاف پرده بکارت به نظرم پدیدهٔ نوبری آمد، تصمیم گرفتم تا آخر بازی را بروم و به طور کلی سر از ماجرا در بیاورم

می‌خواهم بدانم کارکردش چیست؟ به چه صورت عمل می‌کند؟

شما چند سال است دچار مشکل شده‌اید؟

مشکل؟

منظورم این است که بکارتتان از بین رفته؟

من… راستش… یعنی هفت هشت سالی می‌شود.

ببیند این بسته شامل دو عدد شیاف است. من هم تولید کننده نیستم بلکه یک بازاریابم. اما شما را مطمئن می‌کنم که به عملکردش صد در صد اطمینان خاطر داشته باشید، من خودم روزانه بیش از ۱۵ مشتری دارم و تا به حال هیچ کس تلفنی حمل بر نارضایتی نزده و اظهار دلخوری نکرده است.

قرص را چطور استفاده می‌کنند؟

در اصل قرص نیست بلکه نوعی شیاف است. آن را در دو سه سانتی دهانه رحم می‌گذارند، سی دقیقه تا یک ساعت قبل از نزدیکی. پوسته و غشایی که دور این شیاف قرار دارد با جذب رطوبت بدن بسته به طبع سرد یا گرم استفاده کننده، تولید خونابه می‌کند.

ساخت ایران است؟

بله. ایده آن اولین بار توسط یک کشور اروپایی اجرا شده اما بعدش توسط داروسازان داخلی تولید شده.

یعنی تولید و فروش آن مجاز است؟

خانم اصول الدین می‌پرسید؟ شما یک مصرف کننده‌اید چه کار به کار این مسائل دارید؟ شما سفارشتان را بدهید اگر شیاف عمل نکرد من به شما قول می‌دهم پولتان را برمی گردانم.

به نظرتان یک بسته یا یک شیاف برایم کافی است؟

یک بسته که کافی است چون بسته‌های ما دو شیاف دارند. یکی را قبل از شب زفاف به طور امتحانی مصرف می‌کنید تا طبعتان مشخص شود. چون شیاف‌ها بسته به طبعتان و میزان حرارت بدنتان عمل می‌کنند، کسانی که سردمزاجند چیزی حدود ۴۵ تا ۵۰ دقیقه زمان لازم دارند تا غشای بیرونی شیاف رطوبت بدنشان را جذب کند ولی آنان که مزاجشان گرم است ۳۰ تا ۳۵ دقیقه کافی است.

رنگ و بوی خونش چه؟ به شکلی نیست که طرف مشکوک بشود به کل ماجرا؟

نه. رنگی که تولید می‌کند و بوی آن شبیه به خون طبیعی است. میزانش هم به میزان خون طبیعی پرده بکارت است که از دهانه رحم خارج می‌شود و حتی روی آلت مرد هم باقی می‌ماند.

قابل استفاده مجدد هم هست؟ مثلا کسی بخرد و بعد به دوستش هم بدهد؟

چقدر سوال می‌پرسید خانم؟ یک بسته قرص ۳۰۰ هزار تومانی می‌خواهید به اندازه سه میلیون تومان وقت مرا گرفتید.

راستش خیلی کنجکاو شدم

نه یک بار مصرف است اما به علت ترکیباتش تا دو سال توی دمای معمولی اتاق دوام می‌آورد، یعنی اگر خریدید و عروسی به هر دلیل بهم خورد تا دو سال برای شما باقی می ماند. شما کافی است با تلفن‌های ما تماس بگیرید آن را دو روز بعد به هر جای ایران که خواستید برایتان می‌فرستیم.

به نظرتان انجام این کار اخلاقی است؟ اینکه کمک کنید تا یک نفر به نفر دیگری که قرار است یک عمر با هم زندگی کنند، دروغ بگوید؟ بهتر نیست در ابتدای مسیر زندگی طرفین ماجرا با هم روراست باشند و مثلا به گذشته هم کاری نداشته باشند؟

خانم شما اگر از اداره پلیس یا وزارت بهداشت تماس می‌گیرید باید بگویم ما برای کارمان مجوز داریم می‌توانیم پاسخگو باشیم.

نه. من خبرنگارم. ببخشید باید از‌‌ همان اول گفت‌و‌گو می‌گفتم ولی ترسیدم شما مکالمه را قطع کنید. الان هم اگر تمایلی نداشته باشید این گفت‌و‌گو را منتشر نمی‌کنم.

نه اشکال ندارد. به هر حال شما که اسمم را نمی‌دانید. اما بهتر بود‌‌ همان اول می‌گفتید.

اما نگفتید به نظرتان این کاری که می‌کنید اخلاقی است؟ از اینکه به یک پروسه دروغگویی کمک می‌کنید احساس عذاب وجدان ندارید؟

خیر مطلقا.

ببیند دخترانی هستند که از سر کم توجهی و غفلت و بدون اینکه به دنبال بی اخلاقی یا تنوع بوده باشند با یک انتخاب اشتباه بکارتشان را از دست داده‌اند. بعضی‌ها به علت خودارضایی این اتفاق برایشان افتاده. اتفاقا بیشتر کسانی که با من تماس می‌گیرند و گاهی درد دل می‌کنند دخترانی هستند که حین خودارضایی دچار مشکل شده‌اند. اما این‌ها هم حق زندگی دارند. یکی دو مورد مراجعه کننده هم داشته‌ام که به خاطر افتادن از بلندی و ورزش‌های سنگین دچار مشکل شده‌اند.

عمرپرده بکارت دوخته شده۱سال است

باورتان نمی‌شود خانم. فوق العاده است. من هر روز بیش از صد تماس را جواب می‌دهم و تقریبا ۱۵ بسته می‌فروشم. به هر حال روش جراحی مشکلات خودش را دارد بعضی‌هاشان هزینه عمل جراحی بکارت را ندارند. ضمن اینکه با جراحی تشت رسواییشان پیش سایر اعضای خانواده که در جریان نیستند از بام می‌افتد. کل خانواده متوجه بستری شدن و جراحی کردن دخترک بیچاره می‌شوند. احتمال عفونت و درد و مشکلات دیگر هم هست و البته در روش جراحی، پرده بکارت ترمیم شده فقط نه ماه تا ۱۳ ماه دوام دارد و بعدش به خودی خود زایل می‌شود. اما این بسته شیاف نه هزینه بالایی دارد نه رسوا کننده است. می‌خری و نیم ساعت قبل از نزدیکی و دخول می‌گذاری داخل دهانه رحمت و دیگر تمام.

باز هم به نظر من کار اخلاقی و درستی نیست. اینکه یک نفر مجبور باشد گذشته اش را و هویتش را انکار کند یا خفت بار تلقی کند.

بروید بابا. خانم جان اخلاق کیلو چند است؟ شما مگر کجا زندگی می کنید؟ لابد ایران نیستید؟ آنجا که جان و امنیت خانم‌ها تهدید می‌شود به نظرتان کار بدی است ما کمکشان کنیم؟ من کاملا احساس آرامش خاطر دارم. به یک عده کمک می‌کنم تا به ادامه زندگیشان امیدوار باشند. تحت فشار و شکنجه و قضاوت نباشند و از افسردگی و انزوا خارج بشوند بروند پی زندگی عادیشان.

شاید بهتر است پسرانمان را جوری بار بیاوریم که بدانند وقتی خودشان قبل از ازدواج حق تجربه جنسی دارند ، همسران آینده‌شان هم این حق را دارند.

ول کنید خانم تو رو خدا. تا شما بیایید فرهنگ سازی کنید چند نسل نابود شده این وسط. بفرمایید بیایید فرهنگ سازی کنید؟ فرهنگ کیلویی چند است؟ بروید ببینید اوضاع بعضی جراحان عمومی و بعضی پزشکان زنان و زایمان برای ترمیم پرده بکارت چقدر شلوغ و آشفته است. برای بعضی‌ها شده کاسبی. رقم‌های کلان می‌گیرند و خانواده بیچاره هم ناچارند با تحمل استرس و قرض و هزار بدبختی هزینه ترمیم بکارت را تهیه کنند.

من اگر اجازه بدهید باید بروم. چندین پشت خطی و مشتری را به خاطر تلفن شما از دست دادم.

ممنونم. می‌توانم حرف‌هایتان را منتشر کنم

بله خانم به هر حال شما که اسم مرا نمی دانید اما خواهش می­کنم شماره تلفنم را به دوستانتان ندهید. به هر حال می‌فهمید که؟ ما هم کاسبیم. هی نمی‌خواهیم تحت نظر باشیم.

۳۰۰ هزارتومان،هزینه ترمیم نیم ساعته پرده بکارت

از: ماهرخ غلامحسین پور/ منبع:http://iranwire.com/blogs/6855/6497/

***

 میر۱۰۵
کپسول پرده بکارت
با خرید این محصول دیگه نیازی به ترمیم پرده بکارت و دادن هزینه های گزاف نیستین . این پرده بکارت مصنوعی طریقه نصبش داخل دفترچش و با شکل نشون داده شده. بعد از نصب به مدت یک ساعت مثل بکارت واقعی خودشو نشون میده. به محض نزدیکی این لایه نازک پاره میشه و مایع قرمزرنگی از آن خارج میشودکه خون واقعی با مواد نگه دارنده است(گفته میشود از حالت عادی بهتر است). داخل یک بسته چند عدد پرده بکارت مصنوعی هست که چند تاشو میتونید تست و آزمایش کنید کسایی که تا حالا استفاده کردن راضی بودن.
توضیحات بیشتر:
• پرده به صورت کپسول است . و در مدت ۳ ثانیه نصب میشود.
• همین که کپسول نصب شد بعد از ۱۵ دقیقه فعال میشود.
• میانگین عمر مفید آن ۲۰ ساعت است .
• خوبی این دارو در مقابل ترمیم و جراحی در زیر توضیح داده شده

? جراحی باید ۳ روز حفاظت کار کنید اما پ بکارت ۳ ثانیه
? جراحی قابل تشخیص است ام پ بکارت نه
? هزینه بهتر
? وهزاران خوبی دیگه……………
… ۰۹۱۰۱۸۶۸… دکتر…زایی

 

در مطب پزشکان متخصص زنان چه می‌گذرد؟

 

بعداز عمل زیبایی بینی،ترمیم پرده بکارت ،عمل زیبایی آلت تناسلی زنان نیزرونق پیداکرده

 اگر تصور می‌کنید همه پزشکان متخصص زنان و زایمان به درمان نازایی و یا «بیماری»هایی چون برداشتن غدد سرطانی و مانند اینها مشغولند، باید بگوییم سخت در اشتباهید؛ چون برخی از آن‌ها که پول و درآمد بالا را بیش از هر چیز دیگری در نظر دارند این روزها به انجام انواعی از عمل‌های زیبایی با قیمت‌های گزاف رو آورده‌اند که برخی از این جراحی‌های زیبایی نیز بسیار آرام در حال شیوع و رواج میان زنان و حتی گاهی دختران جوان است.

عمل‌های زیبایی واژن این روز‌ها به کسب درآمد بسیاری از این دست پزشکان تبدیل شده است؛ عمل‌هایی که‌ گاه نه تنها سلامت جنسی بلکه حتی جان بیماران را نیز به مخاطره می‌اندازد. این عمل‌ها شامل مواردی است همچون لابیاپلاستی (تزریق چربی به کناره‌های واژن)، پرینورافی (تنگ کردن آلت تناسلی زنان)، رفع تیرگی پوست قسمت مذکور، برجسته‌سازی ، کوچک و بزرگ کردن کلیتوریس و مانند اینها که برخی از این پزشکان با اخذ مبالغ میلیونی و معمولا هم بدون ضابطه به انجام آن مبادرت می‌کنند.

یکی از مراجعه کنندگان که برای انجام عمل همزمان دو عمل لابیاپلاستی و پرینورافی به مطب پزشک متخصصی در این زمینه مراجعه کرده، پس از عمل دچار مشکل تنفسی می‌شود و جانش در معرض خطر قرار می‌گیرد. او اکنون که از مهلکه چنین خطری جان به در برده، به خبرنگار ما می‌گوید: پزشک متخصص زنان که از کانادا هم تخصص خود را گرفته، ابتدا به من گفت عمل شما با بیهوشی موضعی ۳ میلیون و با بیهوشی کامل ۵ میلیون تومان تمام می‌شود. وقتی عمل را انجام داد به خاطر اینکه من زیر بیهوشی دچار مشکل تنفسی شدید شدم و مجبور شده بود تلاش مضاعف و وقت بیشتری صرف نجاتم کند، از من ۷ میلیون گرفت چون می‌گفت خیلی به زحمت افتاده است!

وی در باره علت مراجعه‌اش برای انجام این نوع عمل زیبایی می‌افزاید: بعد از زایمانم دچار مشکل بی‌رغبتی و سردمزاجی به انجام رابطه جنسی شده بودم؛ وقتی به پزشک مراجعه کردم گفت با انجام این عمل‌ها مشکلم برطرف می‌شود.

برای اطلاع از چند و چون ماجرا با مطب‌‌ همان پزشک تماس گرفتم. منشی خانم دکتر گفت: این عمل را با یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان انجام می‌دهند و هیچ عارضه‌ای هم برای بیمار ندارد. البته چون برخی خانم‌ها می‌ترسند بیهوشی کامل انجام می‌دهیم ولی برای اینکه مشکلی پیش نیاید معمولا بیهوشی موضعی انجام می‌شود.

او تاکید کرد در عمل لابیاپلاستی چربی از قسمت ران بیمار برداشته و به واژن بیمار تزریق می‌شود و خانم دکتر هم آن را تضمینی انجام می‌دهند! البته باید بیایید و از گالری ما در مطب دیدن کنید و عکس های آلبوم قبل و بعد از عمل را ببینید و مقایسه کنید!!!

متخصصان هشدار می‌دهند با عمل لیپوساکشن و تزریق چربی در قسمت‌های مختلف بدن از جمله زیر چشم‌ها، لب‌ها، چانه، چروک دست‌ها و پا‌ها و مانند اینها، خطر گسترش عفونت، تشکیل لخته‌های خونی، حرکت برجستگی‌های چربی، تغییر رنگ پوست و… وجود دارد. آنها همچنین تاکید می‌کنند که در لابیاپلاستی خطر اختلال جنسی در زوج‌ها هم ممکن است به وجود آید و افراد نباید ناآگاهانه خود را در معرض این گونه عمل‌های غیر ضروری قرار دهند؛ بویژه اینکه این عمل‌ها در مطب‌های شخصی، و همچنین در نبود تجهیزات احیای مناسب برای موارد اورژانسی و ناگهانی انجام می شود .

آن‌ها تصریح می‌کنند که رابطه جنسی پرشور و لذتبخش در وهله اول به میزان ارتباط عاطفی زوج‌ها بستگی دارد و برای درمان سردمزاجی و عدم انگیزه در زمان رابطه جنسی، زوجین باید پیش از هر کاری روابط عاطفی خود را اصلاح کنند.

نا‌گفته نماند که انجام برخی اعمال زیبایی واژن به دلایلی چون نقص‌های مادرزادی ضروری است و قطعا این گزارش شامل چنین مواردی از عمل‌های جراحی موسوم به زیبایی نمی‌شود اما همچون دیگر بخش های جراحی های پلاستیک و زیبایی، که بیشترین حجم شکایت‌های بیماران را دارند، به نظر می‌رسد که وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سازمان نظام پزشکی و دیگر تشکیلات دست‌اندرکار و مرتبط با این حوزه باید نظارت بیشتر و بهتری بر این گونه موارد داشته باشند. /جام جم۱۲ بهمن ۱۳۹۴

و..عمل های جراحی زیبایی باسن

پروتز باسن/تزریق چربی باسن

عمل های جراحی زیبایی باسن ۳ گروه هستند؛

کوچک کردن باسن: برای خانمهایی که از پر چربی بودن باسن شاکی هستند 

بزرگ کردن باسن: برای خانمهایی که خواهان حجیم شدن باسن هستند

لیفت باسن: برای خانمهایی که به علت کاهش وزن دچار شلی و افتادگی پوست باسن شده اند

تزریق چربیچربی را میتوان از شکم؛پهلوها و رانها ساکشن کرده و به باسن تزریق کرد.که  ساکشن چربی با فشار  انجام شود،پاره شدن و تخریب سلولهای چربی  نیرمحتمل است ونامتقارن بودن ۲قسمت باسن.

 

بزرگ کردن سینه

بزرگ کردن سینه یکی از شایع ترین جراحی ها برای زنان می باشد.

با استفاده از سالین و یا ژل سیلیکون، سینه را بزرگ می کنند.

جراح یک برش در زیربغل و هاله اطراف پستان و یا پایین سینه ایجاد می کند.

بعد از این جراحی، شیر دادن به نوزاد سخت می شود. 

 

 کوچک کردن سینه

با این روش، چربی، بافت و پوست اضافی سینه برداشته می شود.

کوچک کردن سینه های بزرگ می تواند گردن درد و کمردرد این گروه از زنان را کاهش دهد.

خطرات این عمل شامل: از دست دادن حس نوک سینه و به سختی شیر دادن نوزاد می باشد

پرینورافی و لابیا پلاستی ( جراحی تنگ کردن و زیبایی واژن )

پس از تعدد رابطه جنسی و یا زایمان طبیعی مجرای واژن تغییر اندازه می دهد و اصطلاحا مشکل اتساع واژن و یا گشاد شدگی اتفاق می افتد و این موضوع عدم لذت خود شخص و شریک جنسی وی می گردد. تاکنون درمان های مختلفی برای حل این مشکل پیشنهاد شده اند که از جمله آنها میتوان به لوسیون های تنگ کننده واژن و جراحی دهانه واژن یا پرینورافی اشاره کرد.

در عمل تنگ کردن واژن با روش جراحی (با نام علمی رکتوسل و پرینورافی) دیواره پشتی واژن به هم نزدیک شده و در قسمت بیرونی واژن عمل ترمیم انجام میگردد. این عمل جراحی می تواند بلافاصله بعد از زایمان و یا پس از آن انجام شده و پزشک دهانه واژن را با زدن چند بخیه تنگتر میکند.

یکی از مشکلات در این روش این است که در صورت تنگ شدن واژن بیش از حد نیاز عمل دخول به سختی و همراه با درد انجام  میگردد که این مسئله گاه با کاهش میل جنسی همراه خواهد بود که در صورت همراهی با ناراحتیهای روحی ، افسردگی یا کاهش میل جنسی پس از زایمان که در اکثر خانمها اتفاق میافتد سردی زوجین به یکدیگر را تشدید و لطمات جبران ناپذیری به کیان ، گرمی و محبت درون خانواده وارد کند.

 

عمل پرینورافی چیست ؟

عمل تنگ کردن واژن ( پرینورافی ) یک نوع عمل جراحی ترمیمی محسوب شده که هدف آن کاهش سایز ورودی واژن می باشد. عمللابیاپلاستی نیز در جهت تکمیل عمل زیبایی قسمت خارجی واژن انجام می شود. انجام مقاربت جنسی حدود یک ماه  پس از عمل توصیه می شود. در این نوع جراحی درد پس از عمل نسبتا محسوس بوده و با مصرف مسکن های تجویزی قابل کنترل می باشد.

چه کسانی کاندیدای عمل ترمیم و زیبایی واژن می باشند؟

تمامی کسانی که با افزایش سن و یا پس از بارداری و زایمان و یا تغییرات وزن و یا حتی افراد زایمان نکرده ( بدلایل ژنتیکی دارای شلی بافت های پرینه ) از گشادی واژن و کاهش میل جنسی و عدم رضایت همسرشا ن در رابطه زناشویی گله مند هستند. افرادی که در رسیدن به ارگاسم جنسی دچار اختلال هستند و یا از عفونت های مکرر واژن و رحم بدلیل باز بودن دهانه واژن رنج می برند. این عمل معمولا تحت بی هوشی عمومی یا بی حسی موضعی قابل انجام بوده و طول عمل حدود یک ساعت می باشد. بهبودی پس از عمل گاه تا یک هفته طول میکشد اما مقاربت نباید حداقل تا یک ماه اتفاق بیفتد …

 

لابیا پلاستی چیست ؟ (عمل زیبایی واژن)

اختلالات جنسی در خانمها پدیده پیچیده ای است،‌ درمان صحیح این اختلالات نیازمند تشخیص صحیح آن است. بزرگی و یا عدم تقارن لابیا کوچک و یا بزرگ یکی از انواع این اختلالات است . لبهای کوچک واژن (Labia Minora) ممکن است بصورت مادرزادی دارای تغییر شکل باشند و یا اینکه با گذشت زمان به صورت خود به خودی و یا تحت تاثیر یک بیماری زمینه ای دچار تغییرات نامطلوب شوند. شکل، اندازه و رنگ لبهای کوچک واژن در افراد مختلف متفاوت است. از شایع ترین عللی که میتواند سبب اختلال در اندازه و تقارن لبهای کوچک واژن گردند میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

زایمان طبیعی

عفونت و التهاب مزمن واژن

بیماریهای پوستی مزمن

عوامل ژنتیکی و وراثتی

برای اصلاح اختلالات ساختاری لبهای کوچک واژن از جراحی لابیاپلاستی ( Labiaplasty ) استفاده می شود که در مورد لبهای کوچک به آن (Labia Minora Plasty) گفته می شود.  جراحی لابیا پلاستی در گذشته با بریدن یک تکه از لبه لب کوچک واژن انجام میگرفته است ، اما در این روش احتمال آسیب به اعصاب محتمل است و زیبایی واژن را نیز تحت تاثیر قرار میدهد . اما امروزه از روش زد پلاستی (Z plasty) برای انجام عمل لابیا پلاستی استفاده میشود که در این عمل میتوان اشکالات ساختاری و عملکردی لبهای کوچک یا بزرگ واژن را بدون آسیب رساندن به اعصاب ناحیه واژن و همینطور بدون تغییر منفی در زیبایی واژن انجام داد .

 

جراحی زیبایی واژینوپلاستی و لابیاپلاستی چیست؟

واژینوپلاستی عمل جراحی است که برای سفت کردن واژن هایی که بخاطر زایمان یا بالا رفتن سن گشاد شده اند انجام می گیرد. بعضی جراحان ادعا دارند که این عمل حتی حساسیت این ناحیه را نیز بالا میبرد، ادعایی که دانشگاه امریکایی زنان و زایمان به شدت با آن وارد چالش شده اند.

با اینکه حقیقت دارد که بافتهای واژن می توانند کشیده شوند، اما جمع کردن بافت واژن از طریق عمل جراحی بالا بردن واکنش جنسی را تضمین نمی کند زیرا میل، تحریک و ارضای جنسی بسیار پیچیده و مسئله ای شخصی است که وابسته به عوامل احساسی، معنوی و میان فردی است. علاوه بر این، حساسیت جنسی به طور خودکار منجر به لذت جنسی نمیشود، بلکه به درد منجر می شود.

لابیاپلاستی که جراحی پلاستیک بر روی لابیا (لبهای اطراف واژن) است میتواند به تنهایی یا همراه با واژینوپلاستی انجام شود. این جراحی میتواند بر روی لب بزرگ یا لب کوچک اندام تناسلی زن انجام گیرد. لابیاپلاستی اندازه و شکل لابیا را تغییر داده و میتواند آنها را کوچکتر کرده و یا تقارن بین آنها را اصلاح کند.

 

تفاوت جراحی ترمیمی با جراحی پلاستیک

برای تصمیم گیری درمورد اینکه واژینوپلاستی انجام دهید یا لابیاپلاستی، خیلی مهم است که تفاوت بین جراحیهای ترمیمی و پلاستیک را بدانید.

جراحی ترمیمی عملکرد یک عضو از بدن را تقویت کرده درحالیکه جراحی پلاستیک زیبایی یک آناتومی طبیعی را بهبود می بخشد. بعنوان مثال بینی را در نظر بگیرید: جراح میتواند حفره های داخلی بینی را برای بهبود وضعیت تنفس فرد بازسازی کرده و یا برای بهبود ظاهر شکل آن را تغییر دهد.

این تمایز مهمی است زیرا دانشگاه امریکایی زنان و زایمان، جراحیها و نتایج را برای برطرف کردن مشکلات عملکردی مثل بی اختیاری ادرار ارزیابی می کنند. اما این دانشگاه درمورد جراحی زیبایی واژن بخاطر خطرات و فقدان اطلاعات پزشکی کافی محتاط تر برخورد می کند. بعنوان مثال بعضی عمل های واژینوپلاستی ابتدا بعنوان جراحی ترمیمی برای ترمیم نواقص مادرزادی درصورت بدشکلی واژن ایجاد شد تا دختر بتواند به طور طبیعی ادرار، عادت ماهیانه و عمل جنسی داشته باشد.

 

جراحی های مربوط به واژینوپلاستی و لابیاپلاستی

اخیراً واژینوپلاستی جزئی از جراحیهای زیبایی بعنوان «جوانسازی واژن» شده است. جراحان پلاستیک و متخصصین زنان و زایمان، جراحیهای زیبایی خود را با شعارهایی مثل بالا بردن زیبایی و اعتمادبه نفس تبلیغ می کنند. درواقع، اندام تناسلی زنان به طور طبیعی ظاهرهای طبیعی متفاوتی میتواند داشته باشد که از نظر آناتومی بی اشکال هستند. هیچ شکل مشخصی برای واژن و لبهای آن وجود ندارد.

 

 تمرینات کگل میتواند ضعف و شلی عضلات واژن را بهبود بخشد

 اخیراً تکنولوژی لیزر نیز توسط بعضی جراحان برای جوانسازی واژن و سایر عمل های جراحی مربوط به اندام تناسلی استفاده می شود.

بعضی پزشکان وابسته به انجمن جراحان پلاستیک امریکا خود به طور مستقل عملهای جوانسازی واژن مختلفی را پیشنهاد میدهند اما این انجمن هیچ عمل خاصی را در این زمینه توصیه نکرده و اعتقاد دارد که در این زمینه نیاز به مطالعات پزشکی بیشتر است. هیچیک از عملهای زیبایی واژینوپلاستی قابل قبول معرفی نشده اند.

 

جراحی های جوانسازی واژن

– تجدید پرده بکارت یا ریویرجیناسیون: پرده بکارت، بافت نازکی که در ورودی واژن قرار دارد و معمولاً در اولین دخول و عمل جنسی پاره می شود. عمل جراحی که هایمنوپلاستی نام دارد، پرده بکارت را برای تقلید از کارایی ابتدایی آن و برگرداندن وضعیت واژن به قبل از شروع ارتباط جنسی عمل می کنند. بخاطر اهمیت بسیار بالای باکرگی در بعضی فرهنگ ها، این یکی از متداولترین عملهای جراحی واژن در دنیا به شمار میرود.

نهان سازی کلیتورال: برخی جراحان نوعی جراحی با نام نهان سازی کلیتورال را تبلیغ میکنند. که در آن بافتی که به طور طبیعی کلیتوریس را میپوشاند برداشته میشود.

تقویت نقطه G: برخی کارشناسان اعتقاد دارند که دیواره جلوی واژن ناحیه فوق العاده حساس و تحریک کنندهای به نام نقطه G دارد که نقطه ای بسیار حساس در برابر تحریک جنسی و ارگاسم است. عمل افزایش نقطه G شامل تزریق کلاژن به دیواره جلوی واژن برای بالا بردن لذت جنسی است.

 

جراحی زیبایی واژینوپلاستی و لابیاپلاستی چه خطراتی دارد ؟

گزارشی از ارضای جنسی طولانی مدت خانم ها و مشکلات درمورد واژینوپلاستی و لابیاپلاستی وجود ندارد. علاوه بر این، ازآنجا که این جراحی ها هم مثل سایر جراحی ها در مجلات پزشکی مورد ارزیابی قرار نگرفته اند، دانشگاه امریکایی زنان و زایمان  آنها را «اثبات نشده» میداند.

 

خطرات جراحی های زیبایی واژن عبارتند از:

– عفونت- تغییرات دائمی در احساسات- درد مستمر- زخم

****

قیمت‌های جراحی‌های زیبایی ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴

ردیف نام عمل قیمت تقریبی
۱ لیفت توتال صورت شامل گردن، صورت و پیشانی و دور چشم‌ها از ۱۵ تا ۳۰ میلیون تومان
۲ برجسته کردن لب از ۱ تا ۳ میلیون تومان
۳ زیبایی پلک فوقانی ۳ میلیون تومان
۴ رفع گودی کاسه چشم هر چشم ۲ میلیون تومان
۵ زیبایی پلک پایینی از ۲ میلیون تا ۴میلیون تومان
۶ زیبایی بینی از پنج میلیون تا ۱۶میلیون تومان
۷ ترمیم گوش شیطانی هر گوش دو میلیون تومان
۸ کوتاه کردن استخوان چانه با تراشیدن از پنج میلیون تا ۷میلیون تومان
۹ فک پایین ۱۴میلیون تومان
۱۰ فک بالا ۱۸میلیون تومان
۱۱ لیپوساکشن غبغب ۲میلیون تومان
۱۲ لیپوماتیک (پیکر تراشی) از۱۰میلیون تا ۳۰ میلیون تومان. هر ناحیه ۳/۵ میلیون تومان
۱۳ سینه از هفت میلیون تا ۱۲ میلیون تومان
۱۴ لیفت سینه و پروتز ۱۵میلیون تومان
۱۵ پروتزگونه ۳/۵ تا ۸ میلیون تومان
۱۶ کاشت مو از ۳ میلیون تا ۶ میلیون تومان

مدیریت سایت-پیراسته فر: تاتو(کاشت ابرو) وبوتاکس”گونه” وعمل زیبایی بینی یا رینوپلاستی/کشیدن پوست صورت/گوش الاغی و..عمل های جراحی زیبایی باسن

پروتز باسن/تزریق چربی باسن

عمل های جراحی زیبایی باسن ۳ گروه هستند؛

کوچک کردن باسن: برای خانمهایی که از پر چربی بودن باسن شاکی هستند

بزرگ کردن باسن: برای خانمهایی که خواهان حجیم شدن باسن هستند

لیفت باسن: برای خانمهایی که به علت کاهش وزن دچار شلی و افتادگی پوست باسن شده اند

تزریق چربی: چربی را میتوان از شکم؛پهلوها و رانها ساکشن کرده و به باسن تزریق کرد.که  ساکشن چربی با فشار  انجام شود،پاره شدن و تخریب سلولهای چربی  نیرمحتمل است ونامتقارن بودن ۲قسمت باسن.

بزرگ کردن سینه

بزرگ کردن سینه یکی از شایع ترین جراحی ها برای زنان می باشد.

با استفاده از سالین و یا ژل سیلیکون، سینه را بزرگ می کنند.

جراح یک برش در زیربغل و هاله اطراف پستان و یا پایین سینه ایجاد می کند.

بعد از این جراحی، شیر دادن به نوزاد سخت می شود.

 کوچک کردن سینه

با این روش، چربی، بافت و پوست اضافی سینه برداشته می شود.

کوچک کردن سینه های بزرگ می تواند گردن درد و کمردرد این گروه از زنان را کاهش دهد.

خطرات این عمل شامل: از دست دادن حس نوک سینه و به سختی شیر دادن نوزاد می باشد

مدیریت سایت-پیراسته فر:چون بعضی ازدختران برایم پیام میدن(ایمیل وکامنت)که بعدازرابطه… مخفیانه عمل جراحی کردن وبعددردوگرفتاریها(عوارض)آن رادارند،خواستند راهنمایی کنم درمورد کرم ام لوسیون-
بایدبگم این کرم “معجزه”نمیکنه ،اگرچه دربهبودی  کمک میکنه ولی علامت اسکارباقی خواهدماند
وبرای گرفتن خدمات اطلاعات لازم را میزارم که هرگونه سؤال دارید ازشرکتش بپرسید
%da%a9%d8%b1%d9%85-%d9%84%d9%88%d8%b3%db%8c%d9%88%d9%86-%d8%a7%d8%b5%d9%84%db%8c3 %da%a9%d8%b1%d9%85-%d9%84%d9%88%d8%b3%db%8c%d9%88%d9%862
***

امولوسیون emulsionچیست

نامیزه یا امولسیون ( emulsion) محلولی است که در آن قطره های ریز یک مایع (مانند روغن) در مایعی دیگر (مانند آب) بی آنکه با یکدیگر درآمیزند، پراکنده است .
بیشتر امولسیونها ترکیب آب و روغن هستند.

امولوسیون ترمیم کننده جای زخم سیکالفیت

اینهم تبلیغات شرکتش و….

امولوسیون ترمیم کننده جای زخم

امولوسیون بازسازی کننده جای زخم  سیکالفیت Avene محصول کشور فرانسه حاوی ترکیبات فعال التیام بخش و ترمیم کننده است که تاثیرات بسیار سودمند آن به اثبات رسیده است. این کرم  دارای اثر ترمیم کننده قوی پوست بعد از لیزر ، میکرودرم ابرژن، افتاب سوختگی، از بین بردن جای خراش های پوستی و جای زخم است. این کرم محصول فرانسه و دارای مجوز بهداشتی می باشد که برای هر پوستی مناسب است

برخی از خواص امولوسیون درمان جای زخم سیکالفیت  :
– ترمیم کننده قوی و جوان سازی عالی برای پوست
– رفع علایم پیری و بازیابی جوانی و درخشندگی پوست
– محافظت از اپی درم آسیب دیده به عنوان پانسمان نامریی روی زخم
– اثر ترمیم کننده قوی بعد از اعمال درماتولوژیک (پیلینگ، لیزر درمانی، اعمال جراحی و…) به عنوان ضد التهاب، ترمیم کننده و تسکین بخش
– درمان جای بخیه های دوسالگی
– از بین بردن جای خراش های پوستی ، ضایعات پوستی ، جای زخم و جای بریدگی ها
– کاهش قرمزی ناحیه آسیب دیده با اثر تسکین بخشی قوی
– پخش عالی روی زخم به دلیل فرمولاسیون مناسب
– دارای اثر آنتی باکتریال و جلوگیری از عفونت
– روی زخم دارای ترشح استفاده نشود. در یخچال نگه داری نشود
– مناسب برای هر نوع پوست ( ALL TYPE SKIN )
– دارای مجوز بهداشتی ۸۲۵۷۱۷۵۷۹۲۵۹۴۰۵۶
مواد موثر:

آب اون، سوکرالفیت (ترمیم کننده و ضد التهاب)، زینک اکساید (ضد التهاب)، سولفات مس و سولفات روی (آنتی باکتریال و ضد قارچ)

نحوه استفاده: لایه ضخیمی از کرم را روی ناحیه آسیب دیده قرار دهید. پس از تمیز کردن زخم روزی ۱ تا ۲ بار قابل استفاده است. بهتر هست هفته ایی ۲ بار از اسکراب جای زخم یا جای بخیه را ماساژ دهید تا کرم سیکالفیت بهتر عمل کند. برای دیدن اسکراب ها اینجا کلیک نمایید. برای راهنمایی بیشتر با شماره ۰۹۳۰۸۶۶۵۹۷۳ تماس یا از طریق تلگرام پیام بدید

این هم لینک سایتش – وکانال تلگرامش که پاسخگوی سوالاتتون هست

http://bazaak.ir

وکانال تگرام  https://telegram.me/bazaakir

 ***

تفاوت “کرم”با -لوسیون- و-پماد- چیست؟

فراورده های آرایشی بهداشتی مالیدنی برای دست صورت وبدن به سه شکل عرضه میشوند
کرم
لوسیون
پماد


لوسیون و کرم نوعی امولسیون یا نامیزه هستند.

به پخش و پراکندگی مایع در مایع دیگر ، امولسیون گفته میشود. امولسیون ( emulsion) محلولی است که در آن قطره های ریز یک مایع (مانند روغن) در مایعی دیگر (مانند آب) بیآنکه با یکدیگر درآمیزند، پراکنده است .به زبان ساده مخلوط آب و روغن را امولوسیون میگویند.

 

اگر مقدار آب آن بیشتر باشد به آن لوسیون و اگر مقدارروغن آن بیشتر باشد به آن کرم میگویند.اما آب و روغن به راحتی باهم ترکیب نمیشوند.اگر شما مقداری روغن را درون یک ظرف آب بریزید خواهید دید که روغن درقسمت بالای ظرف جمع شده و با آب مخلوط نمیشود.درتهیه کرمهای آرایشی بهداشتی برای اینکه مخلوط یک نواخت روغن در آب به دست بیاید،نیاز به یک ماده سوم هم داریم.این ماده سوم حل کننده یا امولسیفایر است.ماده اخیر ذرات روغن را دربرگرفته و موجب پخش یکنواخت ذرات روغن درآب میشود.

اشکال این ماده حلال یا امولسیفایر این است که ممکن است چربی های خود پوست را نیز حل کند.بخاطر این است که بدنبال اسفاده از برخی کرمها احساس سوزش در صورت ایجاد میشود.بخصوص اگر صورت کمی تحریک شده و تحت درمان باداروهای لایه بردار باشد این احساس سوزش بیشتر است.لستین ماده امولسیفایر مطلوبی بوده واین عارضه را ایجاد نمی کند.

 

کاربرد”کرم،لوسیون،پماد”

 در استفاده از کرمها بخصوص درتابستان ،تعریق بدنبال مالیدن کرم است.این مسئله در ضدآفتابها مشکل شایعی است.اگر از امولسیون ضد آفتاب مناسب استفاده کنیم این مشکل کمتر ایجاد میشود.یعنی درچنین شرایطی باید از امولسیون هایی که فاز آبی آنها غالب است استفاده شود.البته هر چه فاز آبی غالب تر باشد پایداری ضدآفتاب کاهش می یابد. لذا چنین ضدآفتابهایی را بایستی مکرر تجدید نمود.

پمادها
پمادها به صورت روغن های نیمه جامد هستند.پماد فاقد فاز آبی است.لذا پمادها دچار آلودگی میکروبی نمیشوند.به همین دلیل در فراوردهای آرایشی بهداشتی که به شکل پماد عرضه میشوند،نیاز به اضافه کردن مواد نگهدارنده یا پرزرواتیو نیست..

پمادها خیلی چرب بوده واستفاده آنها خیلی خوشایند نیست.اما در مواردی مثل خشکی شدید و پوستهای آسیب دیده و بعنوان کرم محافظ کاربرد دارند.همچنین بعنوان پایه فراورده های داروهای موضعی کاربرد دارند. زیرا داروهای موضعی در غالب پماد بهتر اثر میکنند.

وازلین معروف ترین وپرکاربرد ترین پماد است و ازمواد نفتی تهیه میشود. توجه داشته باشیم وقتی از پماد بعنوان مرطوب کننده استفاده میکنیم ،پماد بخودی خود رطوبتی به پوست اضافه نمیکند.لذا برای اثر بخشی بهترر لازم است پماد را بعد ازشستشو وحمام به پوست مالید. تا بعنوان یک پوشش قوی مانع تبخیر آب پوست شود.

علاوه بر وازلین مواد دیگری که بعنوان پماد مصرف میشوند روغنهای گیاهی هستند.روغنهای هیدروژنه واشباع شده گیاهی که امروزه بعنوان جایگزین وازلین بکار میروند،مقبولیت بیشتری یافته اند.زیرا سبک تر بوده وآن احساس چربی و سنگینی وازلین را از خود بجا نمیگذارند. مثل وازلین فاقد آب بوده ونیاز به نگهدارنده ندارند.اما اشکال آنها این است که فوری اکسیده شده و تغییر رنگ میدهند.لذا در ترکیب آنها نیازبه مقادیر زیاد آنتی اکسیدان است./سایت شیزرپور

درباره نویسنده

2089مطلب نوشته است .

۷۰ Comments on “ترمیم “پرده “جوانسازی واژن+خاطرات ترمیم شده ها+ماریانا”

 • الهام wrote on ۱ آبان, ۱۳۹۵, ۸:۰۳

  سلام و وقت بخیر

  ممنون از سایت و اطلاعات خوبتون ممکنه راهنمایی بفرمایید چطور می تونم آدرس دکتری که در قسمت زیبایی و جوان سازی واژن معرفی کردین، ازشون اطلاعات داشته باشم؟

 • قزلجه wrote on ۱۱ اسفند, ۱۳۹۵, ۷:۱۸

  سلام، تلفن تماس مطب را می خواستم

 • پیراسته فر wrote on ۱۱ اسفند, ۱۳۹۵, ۱۱:۵۲

  سلام
  باایمیلم تماس بگیرید

 • سمیه wrote on ۲۲ اسفند, ۱۳۹۵, ۱۶:۰۵

  سلام. آدرس و شماره تماس مطب برای جراحی زیبایی رو میخواستم.

 • پیراسته فر wrote on ۲۳ اسفند, ۱۳۹۵, ۲۱:۳۸

  سلام
  سرچ کن درگوگل

 • Samira wrote on ۳۰ فروردین, ۱۳۹۶, ۱۳:۳۵

  سلام تروخدا میشه شماره این دکترایی که که برا ترمیم نوشتن اینجا بدید
  خواهش میکنم😭🙏🏻

 • پیراسته فر wrote on ۳۰ فروردین, ۱۳۹۶, ۱۶:۴۷

  سلام سمیراخانم
  پاسخ:متأسفم(نمیتونم)

 • Samira wrote on ۳۱ فروردین, ۱۳۹۶, ۷:۲۶

  تروخدا من واقعا لازم دارم
  هرجایی هم میترسم برم  تواینستاهم دیدم میترسم فیک باشن
  یه جوری بم بگید خواهش میکنم😞🙏🏻

 • Samira wrote on ۱ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۱۹:۲۷

  تروخدا کمکم کنید

 • پیراسته فر wrote on ۲ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۳:۰۹

  سلام سمیراخانم
  به ایمیلت مراجعه کن

 • Sanaz wrote on ۲ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۳:۲۲

  سلام من ۵ ماه پیش ترمیم داشتم
  و خب دکتر گف ک تموم شد و ترمیم شد بعد دو هفته بیا گواهی بدم و ببینم که بخیه ها باز شدن یا نه ک اگه باز شدن دوباره بخیه بزنم
  من نرفتم چون نمیتونستم
  بخیه هامم بعد نزدیک ب دو هفته همش افتاد ۴تا بود..از س جا البته پارگی داشتم
  الان میترسم ینی من شب عروسیم خونریزی دارم یا حتی اصلا ممکنه بخیه ای باز شده بوده باشه؟آیا اصلا امکانش هست ک دوباره پاره بشه؟ بدون هیچ نزدیکی ای!

 • Sanaz wrote on ۲ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۳:۳۰

  ممکنه لطفا کمکم کنین 
  خیلی نگرانم…

 • mina wrote on ۳ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۱۶:۵۱

  سلام ، میشه منو راهنمایی کنید ، حدود شش ماه پیش مشکلی برام پیش اومد بعد از شش ماه به پزشک مزاجعه کردم گفتند واژنتون کشاد شده و باید لیزر کتید و پرده از نوع ارتجاعی بوده لطفا اگه ممکنه راهنمایی کتید که با یک بار مگه میشه واژن کشاد بشه ?

 • پیراسته فر wrote on ۳ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۲۱:۲۵

  سلام میناخانم
  هرگشادی دال برپارگی نمی باشه
  احتمال اینکه واژنی بدون سکس (مثل ورزشهای سنگین “اسب سواری”ویابعضی ازمواردخودارضایی ویااستفاده مسمتمرتامپون)هم گشادبشه بعیدنیست
  بعضی هابرای کاسبی میترسونن تا تن به ترمیم بدی (کاسبی کنن)
  اگرمواردخاصی بوده،باایمیلم تماس بگیر
  pirastehfar2@yahoo.com

 • ماريا wrote on ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۱۸:۵۴

  سلام 
  ادرس و شماره مطب مطمئن و خوب در تهران 
  خواهش میکنم 
  خیلی سریع و اورژانسی 
  ممنون جای مطمئن

 • پیراسته فر wrote on ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۱۹:۱۸

  ماریاخانم سلام
  اینقده آمرانه حرف نمیزنن!!(خیلی سریع و اورژانسی )
  من نه دلالم ونه کارچاق کن!

 • حسینی wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۱۰:۳۷

  سلام میشه تو رو خدا ادرس دکتر برای ترمیم بهم بدید، تو اینستا هست اما قابل اعتماد نیستند لطفا کمکم کنید

 • پیراسته فر wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۱۳:۴۹

  سلام
  ماراازپاسخ به این سؤال معاف کنید

 • نگین wrote on ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۷:۱۵

  سلام. من دوسال پیش عقد کردم و نامه سلامت هم از پزشک گرفتم. توی این دو سال که عقد بودم با نامزدم رابطه داشتم اما خونوادم نمیدونن.الان کارمون به جدایی رسیده اما طلاقم نمیده و میخواد اخاذی کنه تا راضی به طلاق دادنم بشه.وکیل گفت اگه بتونی ترمیم کنی تا نشون بدی بکارت داری راحت تر میشه جدا بشی.خواهش میکنم آدرس یا شماره کسی که میتونه کمکم کنه رو به ایمیلم بفرستین.
  neginazizi45@yahoo.com

 • پیراسته فر wrote on ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۹:۳۹

  سلام نگین خانم
  من فکرمیکنم این وکیلت یاکارشوبلدنیست ویا راه ناجوری پیش پات گذاشته
  این کارهمه بنفع اون مادرمرده میشه

 • الهه wrote on ۲۷ خرداد, ۱۳۹۶, ۷:۱۷

  سلام خسته نباشید. لطفاً آدرس و تلفن یه دکتر ترمیم با تجربه تو رشت معرفی کنید. زندگی خواهرم نجات میدین. خواهش میکنم. ایمیل کنید برام. با آرزوی سلامتی برای شما. بای

 • M wrote on ۲۹ خرداد, ۱۳۹۶, ۱۹:۴۶

  ادرس دکترو میشه به ایمیلم بفرستین ممنون

 • پیراسته فر wrote on ۲۹ خرداد, ۱۳۹۶, ۲۳:۵۲

  ؟!!

 • آیدا wrote on ۵ تیر, ۱۳۹۶, ۱۳:۱۵

  سلام. خواهش میکنم یه دکتر برای ترمیم بهم معرفی کنین. من فقط یکبار رابطه داشتم و الان به شدت افسرده شدم. خواهش میکنم راهنماییم کنین؟؟؟ ترمیم با لیزر بازهم مشخص میشه؟؟

 • پیراسته فر wrote on ۵ تیر, ۱۳۹۶, ۱۴:۰۴

  سلام برآیداخانم وهمه دخترخانم هایی که فریب آقاپسرهای مهربان راخوردند!
  اولاً من ارتباطی با ترمیمی ها ندارم که اکثرشان یا شیادوبی رحمند ویا غیرقانونی(فقط بفکرکسب وکارخودهستند نه درمان وسلامت مراجعین)حتی بضی آنقدر بیرحم وکلاش بودند که “پرده”باکمترآسیب که براحتی آن دخترمیتوانست”باهمون آسیب”گواهی سلامت بگیرد(هرآسیبی مانع ازصدورگواهی سلامت نمی شود)را جراحی کردند ونه اینکه خوبش نکردند بلکه بدترش کردند ودرآخرهیچ مسؤلیتی رانمی پذیرند،اگربیمارخیلی پیگیرکارش باشه وازشرایط درمان انتقادویااعتراض بکند با یک “تهمت” شرراکم می کنند(می گویند ما کارمان درست بوده،خوب جراحی کردیم وشما بعدازترمیم دوبار سکس داشتین!!…واین یعنی بیماره بیچاره دستش به هیچ جابندنیست وتنهابایدبسوزه وبسازه..
  ودیگراینکه پرده ضخامتش حدود۲میلیمتراست،حداقل عروق خونی رادارد،یعنی درهنگام پاره شدن همه خون جاری حدود۳قطره است،حالا جراح چطوری میخواهد،پوست به آن نازکی که لبهاهاش ازهم جداشده “فاقدخون”را بدوزد(که اکثراً لبهای واژن را تنگ می کنند،ضمیمه دوخت می کنند)
  ومهمترازهمه بالیزر ترمیم انجام نمی گیرد،فقط بالیزر علامت دوخت را کم می کنند،البته هرکاری بکنند،یک علامت اسکاری رویش می ماند ودکتردرمعاینه آن راتشخیص می دهد،ضمن اینکه گواهی هم صادرمی شود(چون مبنیای صدورگواهی”پاره نبودن”است)
  ودیگراینکه جراحی ترمیم “دوختن” زمان انقضایی “حدودیک سال”دارد(الاجراجی پلاستیک “جوانسازی واژن”که هزینه بالایی دارد)-اکثرترمیمی ها اگرفاصله ازدواج با ترمیم زیادباشند،پاشیدگی محل دوخت اتفاق می افتد.،ضمن اینکه دردودوران نقاهت سختی راترمیم شده بایدتجربه بکند!
  پس اول شمابه یک ماما ویادکترمتخصص زنان مراجعه کن (ازمیزان آسیب مطلع ومطمئن باش)بعدتصمیم بگیر
  واین راهم بگم بعضی از”پرده”ها بعدازیکی و۲سکس هم پاره نمی شوند”ارتجاعی ها”
  ومن انچه گفتنی بودگفتم همه برای شما وهم برای دیگرانی که چنین مشکلاتی دارند.
  لطفاًدرصورت هرگونه سؤال اضافی باایمیلم تماس حاصل کنید.

 • الهه♡ wrote on ۱۲ تیر, ۱۳۹۶, ۹:۵۵

  من ی بار ترمیم کردم عفونت باعث شد بخیه هام باز شدن  دوباره دکتره برام ترمیمش کرد با با ی بخیه ی دیگه ک بعد ۷روز بخیم افتاد…الان نمیدونم پردم ترمیم شده یانه…ی ماه گذشته اما هنوز بعضی وقتا درد دارم 

 • الهه♡ wrote on ۱۲ تیر, ۱۳۹۶, ۹:۵۶

  ب نظرتون ترمیم شده😔

 • الهه♡ wrote on ۱۲ تیر, ۱۳۹۶, ۹:۵۸

  اینم ایمیلم…elaherezaei075@jmail.com
  خیلی نگرانم…زندگیمو کاش ی جوری بشه نجات بدم…

 • پیراسته فر wrote on ۱۲ تیر, ۱۳۹۶, ۱۱:۱۲

  سلام
  باایمیلم تماس بگیرید

 • د80 wrote on ۱۲ تیر, ۱۳۹۶, ۲۱:۱۷

  سلام . من در دوران راهنمایی دچار پارگی بکارت شدم. این اتفاق وقتی افتاد که کنار در وایساده بودم و بین پاهام کامل باز بود که بی هوا همکلاسیم برای شوخی با پا محکم زد وسط پاهام درد خیلی شدید داشتم گرمی چیزیو حس میکردم.وقتی رفتم خونه دیدم خون ریزی شدید دارم. الان هم یک دختر دبیرستانیم و خودم خودم رو معاینه کردم و دیدم بخشی ورودی واژنم مشخصه.ازوقتی فهمیدم همش ناراحتم و نگران ایندم.خواهشا کمکم کنید

 • پیراسته فر wrote on ۱۳ تیر, ۱۳۹۶, ۴:۲۰

  دختر۸۰ی سلام
  اگرهمه کارها”اتفاقات”همینه که گفتی نبایدچندان نگران کننده باشه
  باایمیلم تماس بگیرید

 • د80 wrote on ۱۳ تیر, ۱۳۹۶, ۱۲:۵۰

  ببخشید ایمیلتون کجاس؟

 • پیراسته فر wrote on ۱۳ تیر, ۱۳۹۶, ۱۳:۵۶

  pirastehfar2@yahoo.com

 • الهه♡ wrote on ۱۳ تیر, ۱۳۹۶, ۱۷:۵۹

  من الان ۴۰روز هست ک ترمیم کردم امکان داره ترمیم شده باشم؟؟؟
  نتونستم با ایمیلتون تماس بگیرم 

 • الهه♡ wrote on ۱۳ تیر, ۱۳۹۶, ۱۸:۰۳

  البته الان ک ۴۰روز گذشته چارزانو ک میشینم ی خرده درد دارم 

 • د80 wrote on ۱۶ تیر, ۱۳۹۶, ۲:۵۵

  سلام لطفا به این ایمیل پیام بدید یاهوم دچار مشکله.www.DONYAM4225@gmail.com

 • پیراسته فر wrote on ۱۶ تیر, ۱۳۹۶, ۱۰:۵۳

  سلام
  ایمیلت رسید
  و
  جواب دادم

 • فاطمه wrote on ۲۰ تیر, ۱۳۹۶, ۱۳:۵۳

  سلام میشه خواهش کنم شماره دکتر واسه ترمیم برام ایمیل کنید و اینکه من رابطه زیاد داشتم میخواستم بدونم بعد ترمیم قابله تشخیصه???

 • فاطمه wrote on ۲۰ تیر, ۱۳۹۶, ۱۳:۵۶

  شماره دکتر رو برام ایمیل میکنید??fatemebozorgi20676@gmail.com

 • Fatene wrote on ۱۸ مرداد, ۱۳۹۶, ۶:۰۳

  سلام خسته نباشی من به تازگی ترمیم کردم روز نهم پریود شدم و خیلی هم شدید بود لخته هم دفع کردم فرداش بعدازظهر یکی از بخیه هام افتاد خیلی نگرانم یعنی باز شده بخیم تو رو خدا جوابم رو بدین اگه بخیه باز بشه چه جوری میفهمیم

 • Fateme wrote on ۱۸ مرداد, ۱۳۹۶, ۶:۰۷

  اگه میشه جوابم رو بدین خیلی نگرانم یا به ایمیلم بفرستین

 • Zahra wrote on ۱۴ شهریور, ۱۳۹۶, ۱۱:۴۲

  سلام من میخواستم پردمو ترمیم کنم.مراقبت بعد از ترمیم چجوریه و اینکه چند روز نباید راه برم؟

 • F.t wrote on ۵ مهر, ۱۳۹۶, ۱۹:۴۹

  سلام من همین امرور عمل ترمیمو انجام دادم خیلی استرس دارم یکم خون ریزی دارم این سوزشش تا چند روز هست؟؟

 • پیراسته فر wrote on ۵ مهر, ۱۳۹۶, ۲۱:۱۶

  سلام ف
  ازجراحت بپرس

 • احسان wrote on ۱۱ مهر, ۱۳۹۶, ۱۰:۵۹

  با سلام
  من دنبال یه دکتر برای ترمیم بکارت داخل شهر مشهد هستم اگه لطف کنید معرفی کنید ممنون میشم
  از دوستان مشهدی هم اگه کسی دکتری میشناسه لطفا به من ایمیل کنید ممنون میشم
  ایمیل من datis5464@gmail.com

 • سمیه wrote on ۱۷ آبان, ۱۳۹۶, ۸:۲۳

  سلام دوستان  به نظر من مامها به اندازه کافی تجربه ندارن که بخوان ترمیم بکارت انجام  از یک گوشه لبی کوچکبراتون بخیه میزنن و چون نمیدونم اصلا ترمیم به چه معنی است فقط نگاه میکنیم میبینیم تنگ شده فکر میکنیم ترین انجم شده برامون.
  من خودم پیش یکی ا همین افرادی که اینجاست ترمیم انجام دادم ولی راضی نیستم چون فقط پوست اطرافش را بهم دوخته بود.
  یه تلفن برای مرکز لیزر هست میگذارم اینجا امیدوارم هرکسی واقعا تو شرایط بحرانی هست ازش استفاده کنه أین کلنیک چند تا متخصص زنان داره که بصورت رایگان ویزیت و مشاوره میدن تا دستگاه هپ برای تنگ کردن و دوختن با لیزن دارن کارشون خیلی خوب و تضمینی هست و مهمتر ازون اینه که متخصص زنان کار براتون انجام میده با بهترین و جدیدترین دستگاهها
  منکه راضئ بو۴دم هرکسی خواست میتونه بره ویزیت بشه و مشاوره بگیره
  اینم :۲۲۶۸۷۱۰۸_۰۲۱تلفنش

 • الهه wrote on ۲۰ آبان, ۱۳۹۶, ۱۲:۱۷

  سلام

  به آقا یا خانم پیراسته فر، خواهش میکنم برای دکتر ترمیم بهم کمک کنید. لطفا ایمیلم جواب بدین. خواهش میکنم. من خرداد ماه پیام گذاشتم منتظر جواب هستم هفته ای یکی دو بار سر میزنم جواب نگرفتم. من رشت ساکنم. اگه دوستانی هستن کمک کنن

 • پیراسته فر wrote on ۲۰ آبان, ۱۳۹۶, ۲۱:۱۰

  الهه خانم عزیز سلام
  اولاً عذرمیخواهم ازاینکه چشم براه شدید
  اما برای ترمیم کسی رانمیتونم معرفی کنم ،علت پاسخ ندادنم هم همین بود

 • نفس wrote on ۹ آذر, ۱۳۹۶, ۲۱:۴۱

  با سلام خدمت خانم دکتر عزیز میشه لطف کنید توضیح بدید که آیا واقعا پرده بعد پاره شدن قابل ترمیم هست یا خیر ؟یا اینکه این قضیه بازاری شده برای کاسبی یکسری ماماها و جراحان زنان؟؟؟؟؟ و اینکه هر ماما یا متخصص زنانی قادر به انجام اینکار هستند؟؟یا تخصص خاصی میخواهد؟؟؟

 • پیراسته فر wrote on ۱۰ آذر, ۱۳۹۶, ۴:۲۵

  نفس جان سلام
  سئوالات سخت سخت میکنیا!
  پرده همش ۲میلیمتره ضخامتش وحداقل عروق خونی راداراست،حالا شما تصورکنید این پوست ۲میلی مرده که فاقدگوشت وخون وغضروف است -ازهم جداشدند،جراح چطوری میخاداینهاراجمع کنه وبدوزه!؟
  معمولاً قسمتی از لبه پرده را با واژن متصل میکنن یعنی درواقع واژن راتنگ می کنند،
  ترمیم”دوختن”هم تاریخ مصرفی داره”زمان انقضاء” تقریبا میشه گفت اگرجراح ماهرباشه تایکسال ماندگاری داره ولی گزارشات زیادی داشتم که به ۶ماه هم نکشیده که ازهم پاشیده شده،بازشده محل دوخت! حالا ازدردورنجی که بیماربعداز جراحی بایدمتحمل بشه ورودنمیکنم
  حالا اگراعتراض هم بکنی به جراحش که چراتو این مدت کم اینطوری متلاشی شد؟ بهت یک تهمتی میزنه (من چی می دونم شایددوباره سکس داشتی!)که دست تو هم بجایی نمیرسه بخاطرآبرویت ناچاری کوتاه بیایی ویا خیلی مهربون باشه دوباره این مصیبت تکرارمیشه-نرمیم مجدد- وتحمل دردی که حاصلی نداره غیرازاینکه عفونتی هم خواهی شد
  اگرجراج وجدان داشته باشه -بایدبگه که نزدیک ازدواج ترمیم باشه ویا ازعوارضش بگه
  واین راهم اضافه کنم چون این موضوع قانونی نیست،خیلی ها تو مطب ویا جاهای غیربهداشتی ترمیم را انجام میدهند که احتمال گرفتن عفونت هم هست.

 • 😐😐 wrote on ۱۲ آذر, ۱۳۹۶, ۰:۳۴

  سلام میشه لطفایه دکترخوب توی قم بهم معرفی کنید

 • پیراسته فر wrote on ۱۲ آذر, ۱۳۹۶, ۴:۲۶

  سلام
  نمیشناسم

 • سارا wrote on ۱۹ آذر, ۱۳۹۶, ۲۰:۵۸

  سلام من پس از یه عالمه مکافات کشیدن، تو شیراز یه دکتر خوب پیدا کردم و ترمیم انجام دادم. یه سالی میشه خدا رو شکر الان مشکلی هم ندارم. انشااله از این به بعدشم مشکلی نداشته باشم.

 • :| wrote on ۱۰ دی, ۱۳۹۶, ۷:۰۲

  سلام
  من میخوام ازدواج کنم آقایی ک میخواد بامن ازدواج کنه دوست پسرمه.
  نوع بکارتم ارتجاعیه اما اون این بکارت قبول نداره(نمیدونه ک من بکارتم ارتجاعیه)میشه کاری کرد یا عملش کنم ک شب عروسی خون بیاد خیالش راحت شه؟؟؟

 • پیراسته فر wrote on ۱۰ دی, ۱۳۹۶, ۱۰:۲۷

  سلام
  باایمیلم تماس بگیر

 • سمانه wrote on ۱۹ دی, ۱۳۹۶, ۲۰:۱۴

  سلام سارا خانم شما گقتید تو شیراز پیش یه دکتر خوب عمل کردید الان راضی هستید لطفن شمارشو بهم میدید

 • مهسا wrote on ۵ اسفند, ۱۳۹۶, ۲۰:۰۷

  سلام توروخدا ادرس ی دکتر خوب تو شیراز ردین…و این که این پرده بکارت  ک میگن مارک گوزن کانادایی واقعیه یا الکی ….

 • پیراسته فر wrote on ۶ اسفند, ۱۳۹۶, ۶:۱۵

  سلام مهساخانم
  متأسفانه نمیشناسم
  ولی میتونیدباایمیلم تماس بگیرید تاراهنمایی کنم

 • مهسا wrote on ۱۲ اسفند, ۱۳۹۶, ۱۹:۲۵

  سلام میشه لطفا ایمیلتون جواب بدین

 • پیراسته فر wrote on ۱۳ اسفند, ۱۳۹۶, ۳:۴۴

  سلام مهوش خانم
  جواب دادم

 • مهسا wrote on ۱۳ اسفند, ۱۳۹۶, ۱۷:۵۳

  جوابی برام نیومده میگم میشه من ی عکس میل کنم بگین قابل ترمیم هست یا نه لطفا 

 • پیراسته فر wrote on ۱۳ اسفند, ۱۳۹۶, ۱۸:۰۹

  مهوش خانم سلام -مهسا
  من جوابتو دادم حالا نیومده دیگه مشکل ایمیلتونه .شایدتو spamرفته باشه
  اگر به مراکز”پایگاه”های دیگرمراجعه کنیدممنون میشم

 • گلی wrote on ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۷, ۱۴:۰۱

  سلام.من میخوام ترمیم کنم.ولی میگن جاش میمونه.کسی هست بعد از ترمیم پیش دکتر متخصص زنان رفته باشه و تشخیص ترمیم ندن؟؟

 • Saeed wrote on ۹ خرداد, ۱۳۹۷, ۰:۰۶

  سلام خانم دکتر
  وقتتون بخیر
  دوسال پیش با دختری رابطه‌ای داشتم که اشتباهی از طرف من و ایشون سر زدو پرده بکارت پاره شد،همون موقع هزینه کردمو پرده رو ترمیم کردیم،الان که داره چن سالی میگذره همش بفکر اینم که آیا با ترمیم ، شب عروسیش پرده پاره بشه خون میاد یا نه؟!
  لطفا بهم جواب بدید تا اینهمه استرس نداشته باشیم،یه اشتباه بد رو انجام دادیم!
  ممنون ازشما

 • پیراسته فر wrote on ۹ خرداد, ۱۳۹۷, ۰:۱۲

  سلام آقاسعید
  اگرترمیم موفقیت آمیزبوده ،بله خونی خواهدشد
  واما حالا مگرباهم نیستید؟
  بقیه مسائل ترمیم را ازهمون جراح بپرسید

 • rm wrote on ۱۲ خرداد, ۱۳۹۷, ۱۲:۴۷

  Mishe Javabamo Bedin baraton Email Zadam

 • پیراسته فر wrote on ۱۲ خرداد, ۱۳۹۷, ۱۳:۰۴

  سلام میم
  دادم

 • rm wrote on ۱۲ خرداد, ۱۳۹۷, ۱۴:۵۹

  Javab Bedin Dobare Lotfan

Trackbacks

 1. جشن تولد
 2. جراحی ترمیم بکارت در واقع چیست – سرور

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2019 pirastefar.ir. محفوظ است.
بهینه سازی وبسیما