توهین وبازجویی ازیک پزشک”میهمان”برنامه دریک رسانه

توهین وبازجویی ازیک پزشک

دعوت ازیک پروفسوردردریک سایت"میهمان"برای پاسخگویی به سؤالات کاربران …توهین وبازجویی میهمان

مطب مجازی/ ارتباط مستقیم با مهمان هفته

پروفسور فرهود پدر علم ژنتیک ایران به سؤالات پزشکی مخاطبان فارس پاسخ می‌دهد

عین خبر:به‌ گزارش گروه بهداشت و درمان خبرگزاری فارس۹۵/۰۹/۰۸، این خبرگزاری در راستای ارتقای سطح دانش سلامت مردم و برای حفظ و مراقبت از سلامت جسمی و روانی در جامعه و همچنین پیشگیری و آموزش شناخت برخی علایم و مشکلات زمینه‌ای بیماری‌ها، مطالب آموزشی و مصاحبه‌هایی را با بهره‌گیری از بهترین پزشکان کشور که هر هفته مهمان برنامه «مطب مجازی» هستند، منتشر می‌کند.

%d9%be%d8%b1%d9%88%d9%81%d8%b3%d9%88%d8%b1%d9%81%d8%b1%d9%87%d9%88%d8%af-%d9%be%d8%af%d8%b1%da%98%d9%86%d8%aa%db%8c%da%a9-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86    %d9%be%d8%af%d8%b1%d8%b9%d9%84%d9%85-%da%98%d9%86%d8%aa%db%8c%da%a9

همچنین برای بالابردن سطح خدمت‌رسانی و ارتقای سلامت در جامعه و تعامل دو سویه، مخاطبان فارس می‌توانند پرسش‌های خود از پزشک مهمان هفته را تا تاریخ ۱۲ آذرماه و در تماس با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۹۱۱۶۶۷ یا آیدی تلگرامی farsnews@ مطرح کرده و پاسخ‌های خود را از طریق برنامه «مطب مجازی» در صفحه مشاوره سلامت خبرگزاری فارس دریافت کنند.

داریوش فرهود مهمان نخستین قسمت برنامه «مطب مجازی» در خبرگزاری فارس

داریوش فرهود متولد فروردین ماه ۱۳۱۷ در تهران است، وی دکتری علوم طبیعی در ژنتیک انسانی و phd انسان شناسی را در سال ۱۳۵۱ از دانشگاه ماینس آلمان کسب کرد و در سال ۱۳۷۰ موفق به کسب درجه پروفسوری در رشته ژنتیک پزشکی از دانشگاه مونیخ آلمان شد. پروفسور فرهود بنیان‌گذار، استاد و مدیر گروه ژنتیک انسانی دانشکده بهداشت، دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال های ۱۳۵۲ تا ۱۳۸۲ بوده، همچنین وی از سال ۱۳۸۵ تا کنون به عنوان عضو پیوسته و دائمی فرهنگستان علوم پزشکی ایران مشغول فعالیت است.

شما می‌توانید سئوالات و مشکلات خود را در زمینه ژنتیک، باروری، نازایی، ازدواج‌های فامیلی، ضرورت آزمایش ژنتیک و نیاز به آن، از فلج تا کاهش قوای هوشی، تالاسمی و … را از روش‌های اعلام شده مطرح کنید.

اولین کامنت(باعنوان ناشناس): چرا هزینه های دریافتی در آزمایشگاه ها مخصوصا آزمایشگاه خودتان اینقدر بالاست؟ فرض کنید شما یک دستگاهی را یک میلیارد تومن خریده اید (خود شما هم که پدر علم ژنتیک ایران هستید نمیتوانید آن دستگاهها را بسازید پس قاعدتا باید بگوییم پدر واردات علم ژنتیک هستید). حالا این دستگاه را وارد کرده و در آزمایشگاه تان بکار میبرید و روزی ۳۰ بیمار و به مبلغ ۷۰۰ هزارتومن معادل ۲۰ میلیون تومن در روز کاسبی می کنید مسلما شما در ۲ ماه تمام هزینه خرید دستگاه را از جیب بیماران میپردازید و بقیه سال درآمد سرشار از مردم میگیرید. سوال من اینست که آیا بهتر نیست در هزینه آزمایشگاه ها تجدید نظر شود؟ آیا شما بعنوان پدر علم ژنتیک ایران نباید سهمی در توسعه بومی آزمایشگاهها داشته باشید؟ /دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵

درباره نویسنده

1449مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2018 pirastefar.ir. محفوظ است.
بهینه سازی وبسیما