سگی که مدرک”کارشناسی”ازدانشگاه گرفت/حیوانات تحصیلکرده

سگی که مدرک

 سگی که مدرک کارشناسی گرفت

حیواناتی که مدارک دانشگاهی اخدکردند-گربه پزشک-سگ قاضی،گربه دیپلمه

دانشگاه ایلینویز به سگی که همراه صاحب معلولش همه‌ی کلاس‌های مربوط به دانشگاهش را شرکت کرد، مدرک کارشناسی ارشد افتخاری داد.
این سگ  از همان دانشگاهی که صاحب او درس می‌خوانده فارغ التحصیل شده و در آنجا به گذراندن دوره‌ها پرداخته است. این حیوان نخبه توانسته نمره بسیار عالی و کاملی دریافت کند.

دانشگاه ایلینوی( در سال ۱۹۴۰از ادغام مؤسسه فناوری آرمر  و مؤسسه لویس  شکل گرفت.) در شیکاگو "UIC" یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی واقع در شیکاگو است 

مؤسسه فَناوری ایلی‌نوی (به انگلیسیIllinois Institute of Technology) مشهور به IIT یا ایلی‌نوی تک، یک دانشگاه خصوصی با ۵ پردیس دانشگاهی در شهر شیکاگو در ایالت ایلی‌نوی ایالات متحده آمریکا است.

این دانشگاه رشته‌های مهندسی، علوم، روانشناسی، معماری، بازرگانی، ارتباطات، فناوری صنعتی، فناوری اطلاعات، طراحی و حقوق دارد و عضو انجمن دانشگاه‌های مستقل فنی آمریکا است.

***

حیواناتی که مدرک تحصیلی دانشگاهی دارند

سگ قاضی

۱- این سگ که در تصویر مشاهده می‌کنید از همان دانشگاهی که رییس او درس می‌خوانده فارغ التحصیل شده و نوعی سگ پلیس است که مدرک کارشناسی عدالت کیفری از داشگاه کنکوردیا دارد و در آنجا به گذراندن دوره‌ها پرداخته است. این حیوان نخبه توانسته نمره بسیار عالی و کاملی دریافت کند در حالی که رییس او هنوز نتوانسته است بسیاری از دوره ها را با نمره کامل بگذراند.
 
گربه مهندس 
 
۲-این گربه پس از آنکه صاحبانش ۲۵ دلار در مرکز ارائه مدرک در مقابل دریافت هزینه پرداخت کردند، دارای مدرک فارغ اتحصیلی از دبیرستان شد. بیشتر مدارکی که از چنین مراکزی گرفته می‌شود بر اساس تجارب، سابقه و عملکرد درنظر گرفته می‌شود. 
این حیوان می‌تواند به طرز بسیار عجیب و جالبی در اتاق‌های خانه جعبه سازی می‌کند و به گونه‌های متفاوتی آن‌ها را با چند حرکت بچیند که انسان‌ها برای انجام آن کار نیاز به هوش و مهارت بالایی دارند.
سگ پزشک 
 
۳-این سگ دارای مدرک حساب و دیفرانسیل است. پروفسوری که صاحب این حیوان است، باور دارد که سگ‌ها درکی درونی از علم دارند و زمانی که از سگش می‌خواهد شیئی پرتاب شده را بیاورد، سگ کوتاه‌ترین و بهترین راه ممکن را برای رفتن و بازگشتن انتخاب می‌کند. 
این سگ به گونه‌ای رفتار می‌کند که گویی در ذهن او مسیریاب دقیقی نصب شده است. او همیشه راهی را انتخاب می‌کند که با تمام حساب‌های ریاضی نیز کوتاه‌ترین مسیر محاسبه شده است. این سگ صاحب مدرک دکتری افتخاری از کالج هوپ شده است.
 
سگ درمانگر 
 
۴-سگی که در دانشگاه اوکلاهما درس خوانده است
این سگ خدماتی نمی‌تواند بخواند یا مراحل ریاضی را انجام دهد اما با این وجود در چنین دانشگاه معتبری در حال تحصیل است تا بتواند سگ خدماتی حرفه‌ای شود. او بعد از ۲ سال کار به عنوان سگ درمانی توانست مدرک افتخاری دیپلم رشته‌های انسانی، درمانی و خدماتی را دریافت کند.  
جالب این است که او لباس فرم پوشیده و هنگام دریافت درجه عالی با اعطاکنندگان هدایا دست می‌دهد و با سر از آن ها تشکر می‌کند.
منبع:۰۵ خرداد ۱۳۹۵ باشگاه خبرنگاران بنقل از Oddee
 
***
 
 این"سگ"هم ازدانشگاه های امریکا فارغ التحصیل شد
 

در اقدامی عجیب و غریب یک سگ از دانشگاه آمریکایی لندن مدرک ام بی ای گرفته است.

 گرفتن مدرک دانشگاهی به سگ ها هم رسید و سگی به نام "پته" (pete) مدرک MBA گرفت.

این دانشگاه مدعی شد که این سگ پیشتاز آموزش آنلاین از این دانشگاه بوده است.

 ۵ آبان ۱۳۹۲ عصر هامون،به نقل از نیویورک دیلی نیوزبه این سگ مدرک دانشگاه AUOL در یکی از رشته های آموزش از راه دور داده شده است.

 
 

درباره نویسنده

1505مطلب نوشته است .

One Comment on “سگی که مدرک”کارشناسی”ازدانشگاه گرفت/حیوانات تحصیلکرده”

Trackbacks

  1. حیوانات تحصیلکرده/مدارک دانشگاهی دارند

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2018 pirastefar.ir. محفوظ است.
بهینه سازی وبسیما