معجزات احمدی نژاد-روحانی نیزاعجازمیکند/تلملقات شنیدنی

معجزات احمدی نژاد-روحانی نیزاعجازمیکند/تلملقات شنیدنی

نصب عکس محمود احمدی نژاد باعث شد دیوار یکی از منازل مناطق زلزله زده تخریب نشود.
احمدی نژاد”کوروش”بود-هاله نوراحمدی نژاد درسازمان ملل-احمدی نژادپیامبربود-خوانماشدن علما ونظرکرده امام زمان بوداحمدی نژاد-
بدون احمدی نژاد”بهشت”هرگز -و..

مدیرکلی درگیلان :باآمدن دولت روحانی همه معضلات ومفاسداجتماعی برطرف شده

ایسنا به نقل از  “اسماعیل نجار” در جلسه ستاد بحران استانداری کرمان نوشت:” مردم منطقه زلزله زده از ایمان و اعتقاد بسیار بالایی برخوردار بودند به عنوان مثال در بازرسی های ما یک منزلی مشاهده شد که سه دیوار آن در اثر زلزله فرو ریخته و یک دیوار که عکس دکتر احمدی نژاد بر آن نصب شده بود خود مردم با اعتقاد راسخ و محکم خود اذعان داشتند که رییس جمهور محبوب و دلسوز ما خدمات فراوانی برای مردم به ویژه روستاییان انجام داده و می دهد و اعتقاد آنها بر این بود که لطف و نظر خداوند بوده که این دیوار فرو نریخته است.” 

نجار(استاندارکرمان)رییس جمهور محبوب و دلسوز ما خدمات فراوانی برای مردم به ویژه روستاییان انجام داده و می دهد و اعتقاد آنها بر این بود که لطف و نظر خداوند بوده که این دیوار فرو نریخته است./منبع: ۰۲ دی ۱۳۸۹عصرایران بنقل ازایسنا

توضیح مدیریت سایت-پیراسته فر:آقای اسماعیل نجار برادرسرتیپ پاسدار مصطفی محمدنجار وزیر دفاع در کابینه نهم و وزیر کشور در کابینه دهم محمود احمدی‌نژاد بوده است./اسماعیل نجارهم اکنون”دولت روحانی”ریاست ستادبحران کشوررابعهده دارد،البته آن جمله معروف اوراازاستانداری خراسان دراین دولت محروم کرد

غلامحسین الهام در مراسم بزرگداشت سوم تیر۱۳۹۲– احمدی‌نژاد را هوشمندترین و وفادارترین پیرو امام زمان معرفی کرد و گفت: «انشاءالله احمدی‌نژاد در رجعتی دیگر همراه با حضرت مهدی(عج) اهداف حکومت مطلوب را پیگیری خواهد کرد.» 

اگراهلش بود”ظرفیت بود”اسراردیگری مکشوف می شد”

الهام چندی قبل احمدی‌نژاد را به یوسف پیامبر تشبیه کرده و گفته بود: «تشابهات قابل قیاس نیست اما ببینید پیامبر احتیاط می‌کند آنچه در رابطه با امیر المؤمنین باید بگوید نمی‌گوید؛ چرا چون ظرفیتش نیست… اگر پدر باشی چه به حق، چه به ناحق یک بچه را بیشتر دوست داری، اگر دوستی خود را بروز دهی، چه می‌شود؟ حسادت بقیه برانگیخته می‌شود و قصه یوسف به وجود می‌آید؛ موجب تحریک می‌شود و این فرصت را می‌گیرد؛ لذا یوسف چند سال می‌رود زندان چون محبت را بروز داد. زمانی هم عزیز مصر می‌شود که یعقوب دیگر چشم نداشت… آقا اگر حمایت از احمدی‌نژاد نمی‌کرد مشکلات دیگری بود قبول؛ این طرف هم حمایت کرد دیگران آنقدر حساس شده بودند که همه کار می‌کردند تا احمدی‌نژاد از چشم رهبری بیفتد.»

دو هفته قبل از او هم رحیمی، احمدی‌نژاد را یوسفی دانسته بود که خداوند او را از دل چاه بیرون کشیده و به ملت هدیه داده است.

*فاطمه رجبی نویسنده کتاب «احمدی نژاد معجزه هزاره سوم»

انتشار فیلم معروف دیدار او با آیت الله جوادی آملی، مدح رئیس جمهور گفتن چندان رواج نداشت. احمدی‌نژاد در فیلمی که از این دیدار منتشر شد، به آیت الله جوادی آملی گفته بود: «روز آخر که داشتیم می‌رفتیم تهران یه نفر از همین جمع اومد به من گفت: وقتی تو شروع کردی بسم الله٬ اللهم را گفتی من دیدم یک نوری اینجوری تو را احاطه کرد…»

در شهریورماه ۸۹ احمدی‌نژاد لقب کوروش زمان را از رئیس سازمان میراث فرهنگی گرفت. حمید بقایی در روزهایی که «مکتب ایرانی» کلیدواژه جنجالی جریان انحرافی شده بود، احمدی‌نژاد را کوروش زمان نامید و گفت: «آقای احمدی‌نژاد با مواضعی که در مقابل آمریکا در سازمان ملل گرفته، به نوعی کوروش زمان است.» این کوروش یک سال بعد جایش را به «محمود کبیر» داد و استاندار گیلان در حضور احمدی‌نژاد گفت: «قبلاً در دنیاا  ایران را به کوروش کبیر می‌شناختند ولی الان به محمود کبیر می‌شناسند.»

مهدی سعادتی استاندار گیلان در نشست مشترک هیئت دولت و مسئولان اجرایی و استانداران کشور (درمحل مجلس شورای اسلامی سابق۴ مرداد ۱۳۹۰)، در حضور رئیس جمهور گفت: «قبلا دنیا ایران را به کوروش کبیر می شناختند ولی الان به ” محمود کبیر” می شناسند!» ۱۳۹۲/۰۴/۰۴افکارنیوز

بهشت بدون احمدی نژادهرگز

سه‌شنبه ۴ تیر ۱۳۹۲خبرگزاری مهر

***

دردولت یازدهم”روحانی”:تمام فجایع فرهنگی و اجتماعی متوقف شد

مدیرکل سیاسی و انتخاباتی استانداری گیلان(علی‌اکبر پوراوزان ) با بیان اینکه از سال ۵۴ در ایران رشد طلاق افزایش چشمگیری داشته و به صورت سینوسی این آمار در سال‌های گذشته تغییر کرده، گفت: در دوره اصلاحاتت این روند شیب کاهشی و در ۸ ساله دولت قبل باز روند افزایشی به خود گرفت. پوراوزان با اشاره به اینکه در این دولت تمام فجایع فرهنگی و اجتماعی متوقف شد، افزود:

در دولت یازدهم روند افزایشی سرقت، بزه اجتماعی، خودکشی و… در گیلان از حرکت باز ایستاد

به نقل از ایلنا

خیلی خوبه،خیلی عالی ..اصلاً همه مشکلات مردم دردولت یازدهم حل شد،هرکسی هرمشکلی دارد،درشبانه روز۳باربگوید”یاروحانی ادرکنی”حاجت روامی شود. این سبک تحلیل درزمان احمدی نژاد بیشتررواج داشت،آن خانم بزرگوارکه ایشان را”هزاره سوم”خواندند وخیلی ها”خوابنما”شدند-نظرکرده امام زمان- بوده-ومعجزات دیگرهم داشت. حتی “عکس احمدی نژاد”دفع بلامی کرد!درزلزله سال۸۹منطقه ریگان کرمان اصل خبررابخوانید استاندار کرمان مدعی شد ” نصب عکس محمود احمدی نژاد” باعث شد دیوار یکی از منازل مناطق زلزله زده تخریب نشود. ایسنا به نقل از “اسماعیل نجار” در جلسه ستاد بحران استانداری کرمان نوشت:” مردم منطقه زلزله زده از ایمان و اعتقاد بسیار بالایی برخوردار بودند به عنوان مثال در بازرسی های ما یک منزلی مشاهده شد که سه دیوار آن در اثر زلزله فرو ریخته و یک دیوار که عکس دکتر احمدی نژاد بر آن نصب شده بود خود مردم با اعتقاد راسخ و محکم خود اذعان داشتند که رییس جمهور محبوب و دلسوز ما خدمات فراوانی برای مردم به ویژه روستاییان انجام داده و می دهد و اعتقاد آنها بر این بود که لطف و نظر خداوند بوده که این دیوار فرو نریخته است.” دی ۱۳۸۹ حالا همین استاندار”نجار”رئیس ستادبحران کشوراست،من همین حرف راازخودایشان زمانی که به سامراآمده بودپرسیدم..

***

احمدی نژاد”پیامبر”بود
محمود احمدی نژاد در همایش تجلیلی که صدا و سیما برای وی برگزار کرده بود)۱۶ تیر ۱۳۹۲، از محبوبیت خود سخن می گوید

به گزارش جام نیوز به نقل از  مهر، احمدی نژاد فقط خودش از محبوبیت خودش صحبت نمی کند، اطرافیان او هم بارها روایت هایی از محبوبیت رئیس جمهوری که هشت سال در ایران نسخه برای مدیریت جهان هم پیچیدنقل کرده اند. معروفترین نمونه اش را سال ۸۵ محمدرضا رحیمی معاون اول کنونی رئیس جمهور نقل کرده بود. آنجا که از سفر سوریه اش سوغات جالبی را همراه آورده و گفته بود که در سوریه یکی از مسلمانان به من گفت که من معتقدم اگر بنا بود بعد از پیامبر، پیامبری دیگر بیاید، آن احمدی نژاد بود.

مدت ریاست جمهوری احمدی نژاد(ازخرداد۱۳۸۴الی۱۳۹۲بوده)

مدیریت سایت-پیراسته فر:البته دردولت آیت الله هاشمی رفسنجانی هم ازاین کارهاکم نبود

یکیش یادم هست که(درزمان اوج محبوبیتش) درنمازجمعه تهران شعارداده شد:مخالف هاشی،مخالف پیامبراست“به این مضمون

مردم بخاطرعلاقه ای که به هاشمی داشتندبرای دخترش”فائزه”رأی بالایی دادند بطوریکه درانتخابات دوره پنجم =نفردوم تهران درمجلس شورای اسلامی شد

***

احمدی نژادباورش شده بوده”برترازرهبری است“افشاگری رامین

  به احمدی نژاد قبولاندند که«دربعدبین المللی تو ازرهبری مشهورتری!»

معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد(محمد علی رامین) در دولت دهم و مشاور سابق محمود احمدی‌نژاد :

هیچ رئیس جمهوری در ایران جسارت به چالش کشیدن ساختار نظام را نداشته و این قدر نامه های وقیحانه و گستاخانه به راس نظام نداشته است، حتی بنی صدر.
رامین افزود: برخلاف تصور موجود که احمدی نژاد را آلت دست مشایی و بقایی می داند، من معتقدم هر دوی این ها از اول آلت دست احمدی نژاد بودند. رامین در عین حال با اشاره به این که تا زمانی که داوود احمدی نژاد در کنار برادرش بود، جایی برای مشایی باز نشد،  عده ای مشاوران احمدی نژاد که با خارج ارتباط داشتند، در بعد بین المللی هم به احمدی نژاد قبولاندند که«نظام و رهبری و نام ایران در دنیا شناخته شده نیست و این تو هستی که باید چهره شوی

رامین به اتفاقات سال ۸۸ اشاره کرد و گفت: وقتی فتنه ۸۸ اتفاق افتاد، تحلیل احمدی نژاد این بود که رهبری دیگر برای اداره کشور فردی را ندارد و این من هستم که بایدحرف اول و آخر را بزنم.وی با یادآوری بیداری اسلامی که توسط احمدی نژاد به بیداری انسانی تعبیر می شد، گفت:

«از این جا احمدی نژاد در لفافه اظهار می کرد که دوران اسلام گرایی گذشته است. البته این عبارت را مشایی بر زبان هم آورد. او می گفت بشار اسد رئیس جمهور سوریه آدمی است که طبق احادیث باید از بین برود تا امام عصر ظهور کند.» وی در پاسخ به این سوال که باید با احمدی نژاد چه کرد؟ تأکید کرد:او می خواهد دیده شود.نزدیکانش هم همین حرف را در زمان مسئولیت اش می زدند و می گفتند بگذارید مطرح بشویم، ولو به ما فحش بدهند. بنا بر این بهترین راه این است که احمدی نژاد را رها کنیم.

منبع:۳۰ فروردین ۱۳۹۷خبرآنلاین بنقل از روزنامه خراسان -افشاگری محمد علی رامین(معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد در دولت دهم و مشاور سابق محمود احمدی‌نژاد) ، شامگاه سه شنبه(۲۸ فروردین ۱۳۹۷)در نشست «بررسی فراز و فرود احمدی نژاد» در دانشگاه علوم اسلامی

درباره نویسنده

1540مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2018 pirastefar.ir. محفوظ است.
بهینه سازی وبسیما