مردانی که براثر”فحاشی زنانشان “به مقاماتی رسیدند

مردانی که براثر

مردانی که زیرسایه فحاشی واهانت های زنان خود صاحب کرامات شدند

     مداربا زن بدجنس وبددهن"خرقانی"/گرگ رامش بود

چه کنیم تا عصبانی نشویم؟ بخصوص برای زندگی خانوادگی بسیار مهم است. بسیاری مبتلا به همسری بدزبان و فحاش هستند و من داستان‌های زیادی در این مورد شنیده‌ایم .مشهور است که کسی دنبال "شیخ ابوالحسن خرقانی" می‌گشت و از زنی سؤال کرد و او با تعابیر زشت به محل شیخ راهنماییش کرد.

 وقتی رسید دید شیخ با ددان انس دارد و آنها را رام کرده است و فهمید آن زن، همسر شیخ بوده و رام اخلاق الهی او نشده و شیخ ازین صبوری به مقامات رسیده ….گاه صبوری و تحمل نتایج عالی دارد.

                             اهانت زن مرحوم دولایی درکلاس اخلاق

  شنیدم همسر مرحوم اسماعیل دولابی (پس از مرگ همسراول) در محل جلسات و درسهای اخلاقی به ایشان اهانت می‌کرد و مرحوم می‌خندید و واکنش نشان نمی‌داد، امروزه توبه کرده و ادامه دهنده همان جلسات در خیابان دولت است و …

شیطان در سه جا حضور پیدا می‌کند، یکی جایی که انسان عصبانی شود، برای اینکه کمتر عصبانی شویم باید با وضو باشیم، سکوت کنیم، ذکر یا حلیم یا صبور بگوییم و موقعیت و فضایی که در آن حضور داریم را تغییر بدهیم.

                        زن فحاش آیت الله قاضی

 همسرآقا "سید علی قاضی" به او فحش می‌داد و ایشان عکس‌العملی نشان نمی‌داد، به ایشان گفتند: شما سخت‌تان نیست اینقدر فحش می‌شنوید، آیت‌الله العظمی قاضی فرمود: "این شنیدن فحش‌ها من را به این مقام رساند که شما به من می‌گویید آقا سیدعلی قاضی" و پس از آن محصول نفس زدن آقای قاضی شد، "آیت‌الله بهجت" و "شیخ مرتضی طالقانی". 

علامه  کاشف الغطاء براثر"بدجنسی زنش" به مقاماتی رسید

 همسر آیت الله شیخ جعفرکاشف الغطا او را کتک مى‌‏زد. عده ای ازعلما به  او گفتندرا طلاق بده  وازشرش نجات پیداکنگفت:این کاررانمیکنم، گفتند: چرا؟

گفت:(زنش اززنان قوی هیکل عرب است"خودش لاغربود) این زن  براى من از اعظم نعمت‏‌هاى خداست، چون وقتى بیرون مى‏‌آیم و در صحن امیرالمؤمنین(ع) مى‏‌ایستم و تمام صحن، پشت سر من نماز مى‏‌خوانند، مردم در برابر من تعظیم مى‏‌کنند، گاهى در برابر این مقاماتى که خدا به من داده، یک ذرّه هوا مرا برمى‏‌دارد، همان وقت مى‏‌آیم در خانه کتک مى‏‌خورم، هوایم بیرون مى‏‌رود، این چوب الهى است، این باید باشد. 

درباره نویسنده

1409مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق این سایت برای © 2018 pirastefar.ir. محفوظ است.
بهینه سازی وبسیما